90 dienų sužadėtinis: prieš 90 dienų turi pirmąją franšizės tos pačios lyties porą

90 dienų sužadėtinis: prieš 90 dienų turi pirmąją franšizės tos pačios lyties porą

TLC 90 dienų sužadėtinis: prieš 90 dienų 4 sezono premjera įvyks vasario pabaigoje, o šio sezono aktoriai turės pirmąją franšizės dalį: tos pačios lyties porą Stephanie ir Erika.

90 dienų sužadėtinis: prieš 90 dienų yra vienas iš keturių TLC atskirų įmonių, neįskaitant trijų tik internetu veikiančių atskirų įmonių 90 dienų sužadėtinis , kuri seka poras, iš kurių viena yra JAV ir turi K-1 vizą, pagal kurią poros turi susituokti per 90 dienų.

Išsiskyrimas seka poras, kurios gyvena skirtingose ​​šalyse ir dar nebuvo susitikusios, ir turi nuspręsti, ar jos nori pereiti tą 90 dienų procesą. Žiūrėkite jo anonsą čia:Nors serialus per šešerius metus stebėjo daugiau nei 30 porų, jie niekada nevaidino tos pačios lyties porų. TLC šį sezoną paskelbė pačia įvairiausia kol kas porų kolekcija.

TLC taip pat paskelbė dar vieną atskyrimą: 90 dienų sužadėtinis: ką tik nusileido , kurią seka trys poros per 24 valandas, pirmoji diena, kurią pora praleidžia kartu po to, kai viena iš jų nusileidžia JAV. šešios serijos yra TLC.com.

Sezono premjeros data yra vasario 23 d., o epizodai rodomi sekmadieniais 8 val. Aktorių grupėje yra viena pora, kuri anksčiau pasirodė laidoje: Darcey (kuris pasirodė pirmuosius tris sezonus) ir Tomas (kuris kartu su ja dalyvavo trečiajame sezone).

Visas aktorius yra žemiau.

90 dienų sužadėtinė: prieš 90 dienų ketvirtojo sezono aktorius

TLC

Štai septynios poros, kurios bus stebimos naujajame sezone, kartu su TLC jų santykių aprašymais

Stephanie, 29, Yonkers ir Erika, 24, Australija

Būdama socialinių tinklų influencerė, Stephanie yra įpratusi gauti žinutes iš savo sekėjų. Tačiau ji niekada nesitikėjo, kad vienas iš jos gerbėjų taps kitu jos meilės pomėgiu. Pastaruosius tris mėnesius ji palaikė internetinius santykius su Erika, žvalia australų fotografe, tačiau Eriką ir savo seksualinę orientaciją slepia nuo savo šeimos. Stephanie nežino, kaip pranešti tėvams žinią, kad ji keliaus į Australiją susitikti su mylima moterimi. Situaciją dar labiau apsunkina tai, kad ji turi retą kaulų čiulpų sutrikimą, dėl kurio norint keliauti reikia gauti gydytojų sutikimą, taip pat kelių vaistų, kad ji būtų stabili. Stephanie rizikuoja savo sveikata, kad susitiktų su savo svajonių moterimi, bet ar Erika įsimylėjo tik savo internetinę asmenukę, ar tikrąją Stefaniją?

Edas, 54 m., San Diegas ir Rosemarie, 23 m., Filipinai

Nepaisant to, kad Edas yra mažesnis nei penkių pėdų ūgis, jis geriausiai žinomas kaip Didysis Edas dėl savo didesnės nei gyvenimą asmenybės. 28 metus gyvenęs vienišas, Big Edas per socialinę žiniasklaidą sutiko savo gyvenimo meilę Rosemarie. Dabar jis yra pasirengęs žengti šuolį ir pirmą kartą su ja susitikti Filipinuose, suteikdamas viltis gauti antrą šansą meilėje ir sužadėtuvių žiedą. Tačiau iššūkiai, kylantys dėl 31 metų amžiaus skirtumo, jo vienintelės dukters nepritarimas ir neatsakyti klausimai apie Rosemarie praeitį, gali nutraukti Big Edo pasakų romaną.

Geoffrey, 41 m., Noksvilis ir Varija, 30 m., Rusija

Pastarieji keleri metai Geoffrey buvo sunkūs. Netrukus po to, kai jo antroji santuoka baigėsi skyrybomis, jis patyrė tragišką sūnaus netektį. Tačiau gyvenimas pradėjo kilti aukštyn, kai jis susipažino su Varya tarptautinėje pažinčių svetainėje. Nepaisant kultūrinių skirtumų, jie greitai susitaikė dėl bendros meilės nuotykiams. Dabar Džofris laukia kelionė į Rusiją ir svarsto galimybę pasipiršti Varjai, tačiau pirmiausia jis turi įrodyti jos šeimai ir draugams, kad yra jai tinkamas vyras.

Avery, 32, Sietlas, ir Ash, 38, Australija

Kai Avery ir Ashas prieš devynis mėnesius prisijungė prie „Instagram“, vieniša dviejų vaikų mama iškart buvo sužavėta. Jų fizinis potraukis virto sielos ryšiu, o dabar Avery išvyksta į Australiją, kad asmeniškai susitiktų su Ešu. Tačiau Asho, kaip santykių trenerio, profesija ir Avery nepasitikėjimas tuo, kiek laiko praleidžia kalbėdamas su vienišomis moterimis, jau privedė prie daugybės išsiskyrimų. Ar Avery sutiks vyrą, galintį suteikti stabilumo, kurio ji trokšta jai ir jos vaikams, ar Ešas bus dar vienas nesėkmingas ryšys?

Lisa, 52 m., Jorkas, Pa. ir Usmanas SojaBoy, 30 m., Nigerija

Kai Lisa rado Usmano profilį socialinėje žiniasklaidoje, ji net neįsivaizdavo, kad jis yra Nigerijoje garsus pramogų kūrėjas ir muzikantas, geriau žinomas sceniniu vardu SojaBoy. Liza iškart susižavėjo šiuo jaunesniu vyru, tačiau dėl ankstesnių santykių jai kilo daug pasitikėjimo problemų, todėl ji pyksta Usmano gerbėjams ir grasino jiems laikytis atokiai nuo savo vyro. Nepaisant pavydo, Usmanas pasipiršo, o Lisa išvyksta į Nigeriją ištekėti už vyro, kurio anksčiau nebuvo sutikusi. Šios lemtingos kelionės metu Lisa turės laimėti nepritariančią Usmano motiną ir draugus arba rizikuoti prarasti jį amžiams.

Davidas, 60 m., Las Vegasas ir Lana, 27 m., Ukraina

Davidas, kates mėgstantis kompiuterių programuotojas, po daugybės nesėkmingų santykių amžiams atsisakė amerikiečių moterų. Visuomet traukė slavų gražuolės, jis bandė laimę Ukrainos pažinčių svetainėje ir įsimylėjo Laną. Dabar, po septynerių metų kalbėjimo internete, jis jau ketvirtą kartą išvyksta į Ukrainą susitikti su ja. Jis bandė tris kartus anksčiau, bet kiekviena kelionė baigėsi tuo, kad Lana jį apgavo. Davidas santykiams jau išleido maždaug 100 000 USD ir tikisi, kad ši kelionė galiausiai paskatins juos susitikti asmeniškai ir susižadėti. Tačiau jei Lana daugiau nepasirodys, Deividas yra įsitikinęs, kad tai bus paskutinis lašas jų sudėtinguose santykiuose ir jis daugiau niekada jai neišleis nė dolerio.

Darcey, 45, Middletown, Conn. ir Tomas, 39, JK

Darsė, save laikanti meilės mylėtoja, grįžta ir toliau bando vandenis su savo britu Džeimsu Bondu Tomu. Praeitą sezoną Prieš 90 dienų , ji išvyko į JK susitikti su juo pirmą kartą po ketverių metų kalbėjimo internete. Jie pataikė, bet kelionė neapsiėjo be problemų. Dabar žiūrovai ir toliau stebės porą, kai jie bandys išspręsti nesutarimus ir išsiaiškinti, ar jų ateitis yra amžinai kartu.