Aukščiausia virtuvės šefė Fatima Ali mirė nuo vėžio būdama 29 metų

Aukščiausia virtuvės šefė Fatima Ali mirė nuo vėžio būdama 29 metų

Fatima Ali, virėja, kuri laimėjo Populiariausias Kolorado šefas 2017 m. gautas gerbėjų mėgstamiausias apdovanojimas mirė nuo vėžio. Jai buvo 29-eri.

Šiandien prieš dvi savaites, Fatima tai parašė „Instagram“. :

Žinau, kad praėjo daug amžių nuo tada, kai paskelbiau, ir dauguma galbūt suprato, kodėl. Aš sergu ir, deja, vis labiau sergu. Šiuo metu man tereikia maldų; maldos, kurios yra paprastos. Tikiuosi, kadangi noras užkrauna per daug atsakomybės kitam, kad savo didelėje širdyje kažkaip atleisite už tai, kai aš jus įskaudinau. Milijoną kartų dėkoju tau už tai, kad suteikei man džiaugsmo. Stengsiuosi, kad visi būtų kuo geriau informuoti.Bravo pareiškime sakė:

„Bravo's Top Chef“ šeima, su dideliu liūdesiu pasidaliname žinia, kad Fatima Ali pralaimėjo drąsią kovą su vėžiu. Šiuo metu mūsų mintys yra su jos šeima ir draugais. Žmonės ne tik įsimylėjo jos gaminimą, bet ir jos asmenybę bei širdį. Tikimės, kad su ja pasidalinti gražūs prisiminimai suteiks paguodos visiems ją pažinojusiems ir mylėjusiems.

Bravo nekrologas už pastabas, kad „Top Chef“ nebuvo jos vienintelė realybės televizijos konkurso patirtis: Fatima buvo pirmoji pakistanietė, laimėjusi Sukapoti .

Fatima sužinojo, kad serga Ewingo sarkoma, kaulų vėžiu, pajutusi peties skausmą ir atlikusi MRT. (Ewingo sarkoma dažniausiai paveikia baltaodžius vaikus; Fatima pavadino tai mažo baltojo berniuko vėžiu Ellen.)

Ji buvo gydoma, kol „Top Chef“ vis dar transliavo. Praėjusių metų pradžioje po chemoterapijos ji nesirgo vėžiu, tačiau 2018 m. vėžys atsinaujino. Gydytojas jai pasakė, kad jai liko gyventi vieneri metai, bet po maždaug trijų mėnesių ji mirė.

Fatima pasirodė Ellen DeGeneres laidoje lapkričio pradžioje, netrukus po jos galutinės diagnozės. Žiūrėti:

Geriausi šefai prisimena Fatimą

Fatima Ali, Kolorado vyriausioji šefė

Geriausias Kolorado šefas Fatima Ali (Bravo nuotrauka)

„Top Chef“ 15 sezono dalyvė ir šefė Tonya Holland paskelbė nuotrauką apie ją su Fatima su antrašte, kuri sako:

Aš tiek daug juokiausi su šia gražia jauna ruda moterimi! Nepaisant jos jaunystės, jame buvo įgimtas žinojimas, branda, pasaulietiškumas ir rafinuotumas, kuriuos labai vertinu. Ji buvo užjaučianti ir empatiška. Dėl šių savybių jos ambicijos ir polėkis tapo toks autentiškas. Mes buvome sielos seserys. Aš tavęs labai pasiilgsiu @cheffati Atlikite savo darbą kitoje pusėje! Daug meilės jūsų šeimai! Mes visi tęsime jūsų palikimą.


Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Aš tiek daug juokiausi su šia gražia jauna ruda moterimi! Nepaisant jos jaunystės, jame buvo įgimtas žinojimas, branda, pasaulietiškumas ir rafinuotumas, kuriuos labai vertinu. Ji buvo užjaučianti ir empatiška. Dėl šių savybių jos ambicijos ir polėkis tapo toks autentiškas. Mes buvome sielos seserys. Aš tavęs labai pasiilgsiu @cheffati. Atlik savo darbą kitoje pusėje! Daug meilės jūsų šeimai! Mes visi tęsime jūsų palikimą. #vėžys #taika #meilė

Įrašas, kurį pasidalino Tanya Holland (@mstanyaholland) 2019 m. sausio 25 d., 12:02 PST

Geriausias virtuvės šefas Padma Lakshmi tviteryje paskelbė:

15 geriausių virėjų Bruce'as Kalamas rašė ,

Su sunkia širdimi šiandien atsisveikiname su Fatima Ali, nes ji pralaimėjo kovą su vėžiu. Pasiilgsiu tavęs Fati, ir tu amžinai būsi mano širdyje. Visada prisiminsiu nuostabius laikus, kuriuos išgyvenome, ypač mūsų interviu, kai buvo kalbama apie futbolą, stadionus ir Taylor Swift.

Fatimos kolega geriausias virėjas konkurso dalyviai pinigus pradėjo rinkti praėjusį rudenį [padėti] Fati šiais metais patirti viską, ką gali pasiūlyti gyvenimas. Jos kolegos konkurso dalyviai