CBS filmuoja šio visiškai naujo realybės formato bandomąjį projektą

CBS filmuoja šio visiškai naujo realybės formato bandomąjį projektą

CBS užsakė bandomąjį epizodą, ig erd kabelis išmoko naujo formato, vadinamo Walk the Line kuriuo tarp orientyrų vaikšto dvi dviejų žmonių komandos. Laimės ta komanda, kuri nueis trumpiausią atstumą, tai reiškia, kad ji turi eiti kuo tiesesne linija, todėl dėl kliūčių išsiskirti yra didelė rizika.

Formatas gaunamas iš all3media Studio Lambert, prodiuserių kompanijos, atsakingos už tokias laidas kaip Akinių dėžutė (Bravo Žmonių sofa ), Pitch Slapped , Po priedanga Bosas , ir Tiesiog Jillian .

BBC praėjusiais metais rugpjūtį ir rugsėjį parengė bandomąją laidos versiją, tačiau apie tai ar realų serialo užsakymą nebuvo jokios viešos žinios. (Paklausiau BBC ir atnaujinsiu, jei išgirsiu.)

Sužinojau, kad CBS versija šiuo metu samdo įgulą.

Mintys apie „Walk the Line“ formatą

Štai koks yra Studio Lambert formatas aprašyta all3media svetainėje :

Tai skamba kaip paprasčiausias iššūkis pasaulyje: 2 komandos turi per dieną pasivaikščioti tarp 2 gerai žinomų orientyrų. Laimikis? Jie turi važiuoti tiesia linija ir ta linija gali pereiti daugybę kliūčių – nuo ​​upių ir sienų iki namų ir spygliuočių krūmų.

„Walk the Line“ nėra lenktynės – tai ne finišas pirmas. Laimi ta komanda, kuri nueina trumpiausią atstumą, ta, kuri mažiausiai nukrypsta nuo „The Line“.

Linija gali būti tiesi, bet ne tiesi į priekį. Kiekviename žingsnyje reikia priimti sunkius sprendimus. Ar komandos išlaikys savo nervus, kad ir kokias kliūtis rastų savo kelyje – ar nusiteiks ir nuvažiuos ilgą maršrutą, rizikuodamos viskuo dėl kelių papildomų žingsnių?

Linija kiekvieną savaitę vyksta vis kitoje dramatiškoje vietoje, bet visada išbandys mūsų nuotykių ieškotojų komandų išradingumą, įtikinėjimo galias ir drąsą. Jie turės pasistengti, kad pakeliui sutikti žmonės padėtų jiems kelionėje. Ar išdidžioji namų šeimininkė leis A komandai tramdyti purvinus batus per savo namus, o rūstus šeimininkas leis B komandai pereiti savo privatų golfo aikštyną?

Nesėkmė nukeliauja ilgą kelią – norėdami laimėti, jie turi eiti „Walk The Line“!

Man labai patinka ši idėja ir formatas.

Tai paprasta, bet sudėtinga ir atrodo palyginti nebrangi už didelius pinigus. Be to, įvairių žinomų ir mažiau žinomų orientyrų demonstravimas suteikia galimybę parodyti, ką daro The Amazing Race, bet mažesniu mastu ir mažiau beprotybės, nes tai ne lenktynės (ir aš manau Ko The Amazing Race labiausiai reikia – sulėtinti greitį ).

CBS pramogų prezidentas Glennas Gelleris žiemos TCA 2016 Pasadenoje

CBS pramogų prezidentas kitas naujas realybės formatas „Hunted“, kurį sukuria tinklas

Man įdomu, kaip jis bus gaminamas. Ar jis turi būti gerai suplanuotas ir visos vietos iš anksto išaiškintos, kad komandos galėtų praleisti? All3media naujienlaiškis sakė, kad įtikinėjimas yra žaidimo pavadinimas, todėl galbūt kai kurie dalykai tikrai bus palikti konkurso dalyviams. Kaip tai vyks? Ei, leiskite mums ir šiai operatorių komandai paraduoti jūsų namuose, kad galėtume laimėti pinigų, gerai? Ačiu iki!

Taip pat įdomus vienkartinis, dviejų komandų formatas; transliavimo tinklai linkę į vieno vaidmens, kelių serijų formatus (nors Studio Lambert Undercover Boss yra išskirtinė išimtis).

Tikiuosi, kad pilotas bus sėkmingas, kad galų gale pamatytume pasirodymą.

Žinote ką nors apie šią produkciją ar kitus?Praneškite man!Patarimai ir kiti atsiliepimai visada laukiami.