CBS yra „sisteminis rasizmas, diskriminacija ir seksualinis priekabiavimas“, sako buvęs CBS vadovas.

CBS yra „sisteminis rasizmas, diskriminacija ir seksualinis priekabiavimas“, sako buvęs CBS vadovas.

Dviejuose seniausiuose CBS realybės konkursuose jau seniai buvo traktuojami probleminiai rasės ir lyties klausimai, o buvę CBS vadovo išsamūs toksiškos darbo aplinkos aprašymai gali pasiūlyti vieną priežastį, kodėl tokie dalykai nuolat vyksta: tinklas turi baltą problemą, ir atsakingų žmonių įvairovės stoka.

Norėdami trumpai pabrėžti kai kurias problemas, kurias matėme CBS realybės šou: Didysis brolis buvo rasizmo, seksizmo ir homofobijos sąvartynas kad toleravo siaubingą elgesį ir tada išvalyti ir nubalinti fantastiški komentarai .

Baltieji vyrai vadovai gynėsikad elgesys pakartotinai, o tinklas ne kartąpaskelbė tuščius pareiškimus. Kai jis pagaliau ką nors atkreipė dėmesį į ekraną, jis pasirinkoiškraipyti tikrovę.Baigti Išgyvenęs ,daugėja išankstinių balsų prieš spalvotas moteris, ir tampa nuspėjamu modeliu. Šį sezoną, kai juodaodė moteris prisidėjo prie savo genties pergalių ir galiausiai suvaidino svarbų vaidmenį laukinėje genčių taryboje, redaguojant ji buvo visiškai ignoruojama.

Julia Carter, Survivor Edge of Extinction 2 serija

Julia Carter per „Survivor: Edge of Extinction“ 2 seriją. (Roberto Voetso / CBS Entertainment nuotrauka)

Tuo tarpu, kaip serialas pripažino tik praėjusį sezoną ekrane pirmą kartą, lyčių dinamika turi įtakos tikram žaidimui .

Laidos vedėjas ir vedėjas Jeffas Probstas turi atleistas žaidėjas ir/arba ignoruojamas net tada, kai laimi, – kartą pasakė prodiuseris Markas BurnettasNelieju pagal spalvas,kuris gali atrodyti kilnus, bet labiau pripažinimas, kaip jis sąmoningai ignoravo dalykus, kurie verti dėmesio, pavyzdžiui, žmonių vaizdavimą televizijoje.

Ir, žinoma, buvęs CBS generalinis direktorius Lesas Moonvesas buvo taip įsitraukęs į CBS realybės šou, kad kiekvieną sezoną asmeniškai patvirtindavo aktorius. praėjusį rudenį gėdingai atsistatydino po pranešimų apie seksualinį priekabiavimą, užpuolimą ir kerštą.

Buvusi CBS vadovė Whitney Davis: „CBS turi baltą problemą“

Whitney Davis dirbo CBS beveik 15 metų ir laiškas, paskelbtas Variety svetainėje , ji išsamiai apibūdina vidines įmonės problemas, ypač susijusias su rase.

Ji išsamiai aprašo toksišką darbo aplinką – nuo ​​atviro rasistinio elgesio iki subtilesnio, bet vis dar žalingo elgesio, pavyzdžiui, nuolatinio susipainiojimo su kita juodaode.

Kai CBS ištyrė savo kultūrą – ir neleiskite manęs pradėti tirti savo pačių įmonių, o kokia tai nesąmonė – Davisas rašo, kad tame širdį veriančiame dviejų valandų interviu aš kalbėjau apie darbo vietą, kupiną sisteminio rasizmo, diskriminacijos ir seksualinio priekabiavimo, tačiau po to vėl nieko negirdėjo.

Pagalvokite apie tai, kaip Julia Carter paaiškino nuviliantis kad ji pamatytų teisingo eterio laiko trūkumą Išgyvenęs kai skaitote šią pastraipą iš Daviso laiško:

Bendrovė turi baltų problemų. Ar žinojote, kad „CBS Television Network“ ar „CBS Television Studios“ nedirba nė vieno juodaodžio kūrybinio vadovo? Iš 36 tinklo kūrybinių vadovų – visų aukščiausių vadovų pareigų, susijusių su turinio kūrimu, atranka, dabartine gamyba, dieniniu ir alternatyviu programavimu – yra tik trys spalvotos moterys, nė vienos juodaodė. CBS liejimo srityje nedirba nė vienas spalvų vadovas. Vienas Latinx vadovas, pasamdytas atrankoje pernai, truko aštuonis mėnesius. Dabar jis dirba „Netflix“.

Davis taip pat rašo:

Nuo 2011 m. gruodžio mėn. iki 2013 m. gruodžio mėn. man vadovavo aktorių atrankos, dramos kūrimo, dienos, dabartinio programavimo ir rinkodaros specialistai. Kiekviename susirinkime, kuriame dalyvaudavau tuose skyriuose, buvau vienintelis juodaodis ir dažnai vienintelis spalvotas žmogus. Niekas manęs neparuošė įvairovei, su kuria susidūriau pramogų skyriuje. Tiesą sakant, tinkle nebuvo nė vieno juodaodžio kūrybinio vadovo. Šiandien vienintelė juodaodė CBS Entertainment vadovė prižiūri įvairovę ir įtrauktį.

CBS iš dalies atsakė taip (visas atsakymas yra Variety svetainėje):

Nors nesutinkame su kai kuriais Whitney istorijos teiginiais, rimtai žiūrime į visus darbuotojų rūpesčius ir esame įsipareigoję gerinti kiekvieno darbo patirtį. CBS lyderystė mūsų kultūros stiprinimą padarė svarbiausiu prioritetu.

Jos laiške, kurį turėtumėte perskaityti visą Whitney Davis paaiškina, kad ji dabar pasirodo, nes CBS ir toliau viešai propaguoja savo įvairovės iniciatyvas, o viduje mažumos praktiškai nematomos. Man prireikė 13 metų, kol sukaupiau drąsą pasakyti savo tiesą, bet turiu galią sukurti prasmingą dialogą ir keistis.

Ji taip pat rašo: Dalindamasi savo patirtimi, tikėjausi atskleisti žūtbūt reikalingą tiesą, kad CBS, deja, nevertina įvairios darbo vietos, ir priduria: „Turėtume visi būti pasipiktinę, kad CBS nusprendė ignoruoti savo siaučiančias diskriminacijos problemas ir įtraukimo trūkumas.

Daugelis iš mūsų, kurie žiūrėjome ir mėgome žiūrėti CBS realybės televiziją, buvo pasipiktinę jau daugelį metų, ir aišku, kodėl niekas nesikeičia.