Čempionų turnyro klausimai, atsakyta: Food Network varžybų užkulisiuose

Čempionų turnyro klausimai, atsakyta: Food Network varžybų užkulisiuose

Maisto tinklas Čempionų turnyras „March Madness“ stiliaus konkursas tarp puikių virėjų yra paprasta, bet veiksminga formulė: du šefai susiduria su iššūkiu, atsitiktinai atrinktu, o jų patiekalai vertinami aklai.

Trečiasis Guy Fieri vedamos laidos sezonas išlaikė šį formatą, bet išsiplėtė: TOC grupė padvigubėjo iki 32 virėjų, o naujasis 100 000 USD prizas yra didžiausias maisto tinklo istorijoje. Kiekviename dviejų valandų epizode (Maisto tinklas, sekmadieniais 8 val.) dabar yra keturi mūšiai, o tai reiškia daugiau TOC kiekvieną savaitę.

Nuo nusiminimų iki varžybų dalyvių anonsų reakcijos, kai juos vertina žinomi šefai, tokie kaip Ericas Ripertas, Lorena Garcia ir Alexas Guarnaschelli, vertina jų maistą, negaliu atsigauti Manau, kad tai geriausias Maisto tinklo konkursas .Vis dėlto, kai žiūriu, kyla klausimų. Kaip atsitiktinai atrinkti produktai ir baltymai stebuklingai atsiranda sandėliuke? Kaip veikia sėja? Kiek laiko stovi lėkštės, kol jos bus įvertintos? Kaip virtuvė taip greitai išvaloma? Kodėl vienam virėjui buvo suteiktas DQ dėl atsitiktinių imčių ingredientų trūkumo, o kitam – ne?

Laimei, vykdomasis prodiuseris Brianas Lando iš Lando Entertainment norėjo pasidalinti atsakymais. Plataus masto interviu aptarėme viską nuo kaltinimų klastojimu iki filmavimo grafiko.

Mūsų interviu pradžioje Lando man pasakė, kad laidų vedėjas ir vykdomasis prodiuseris Guy [Fieri] nėra EP tik pavadinimu. Guy yra visiškai aktyvus, realiai dirbantis, nešvarias rankas, kuriantis idėjas, išimties prodiuseris. Kai sakau „mes“, pirmiausia yra Guy'us ir jo sukurta komanda, įskaitant mane.

Kodėl TOC išsiplėtė iki 32 iš 16 šefų?

3 čempionų turnyro šefai ir dalyviai: Tiffany Derry, Carlosas Anthony, Ericas Adjepongas, Kelsey Barnardas Clarkas, Brianas Malarkey, Karen Akunowicz, Aaronas May, Timas Hollingsworthas, Einatas Admony, Antonia Lofaso, Crista Luedtke, Michaelas P Voltaggis, Bryanas P Voltaggis. Shirley Chung, Joe Sasto, Tobias Dorzon, Brooke Williamson, Jet Tila, Chris Cosentino, Elizabeth Falkner, Maneet Chauhan, Tiffani Faison, Darnell Ferguson, Marcel Vigneron, Amanda Freitag, Christian Petroni, Phillip Frankland Lee, Madison Cowan, Justin Sutherland, Aarthi Sampath, Richard Hales ir Michael Voltaggio

3 čempionų turnyro šefai ir dalyviai: Tiffany Derry, Carlosas Anthony, Ericas Adjepongas, Kelsey Barnardas Clarkas, Brianas Malarkey, Karen Akunowicz, Aaronas May, Timas Hollingsworthas, Einatas Admony, Antonia Lofaso, Crista Luedtke, Michaelas P Voltaggis, Bryanas P Voltaggis. Shirley Chung, Joe Sasto, Tobias Dorzon, Brooke Williamson, Jet Tila, Chris Cosentino, Elizabeth Falkner, Maneet Chauhan, Tiffani Faison, Darnell Ferguson, Marcel Vigneron, Amanda Freitag, Christian Petroni, Phillip Frankland Lee, Madison Cowan, Justin Sutherland, Aarthi Sampath, Richardas Halesas ir Michaelas Voltaggio (nuotrauka „Food Network“)

Liejimas Čempionų turnyras Pirmaisiais metais buvo šiek tiek sunkesnis, sakė EP Brianas Lando. Jie nustatė, kad virėjai pakankamai drąsūs žengti į nežinią po to, kai gamintojai iš esmės paskambino draugams ir šeimos nariams: Turime šią beprotišką idėją, jūs niekada nematei nieko panašaus, tai viena ir padaryta: prarandi ir eini namo prieš visus savo bendraamžius. .

Trečiąjį sezoną prodiuseriai turėjo priešingą problemą. Priežastis, kodėl išsiplėtėme iki 32 virėjų, yra ta, kad turėjome tiek daug norinčių tai daryti. Mes negalėjome suprasti, kaip tai padaryti 16 metų, sakė jis. Yra per daug gerų talentų, kad leistų jiems sėdėti nuošalyje metus.

Lando man pasakė, kad, jo manymu, TOC gali ir toliau didėti, be kita ko, plečiant diapazoną: Neatmetama galimybė, kad vienu metu dirbame 64 šefus.

Be kitų galimybių, yra atskiri pasirodymai ir tiesioginis finalas, kur gerbėjai galėtų gauti bilietus, kad galėtų tiesiogiai pamatyti finalines rungtynes.

Tačiau vienas dalykas išliks nepakitęs: išryškinti puikius šefus. Jūs tikrai negalite matyti, kad jie yra geriausi, kokie jie yra: geriausi, novatoriškiausi, talentingiausi, akimirksniu dirbantys virėjai. Tai tikrai buvo impulsas pasirodymui, sakė jis. Jei žinote kokį nors Guy's pasirodymą, nuo Triple-D iki Triple-G, Guy's m.o. yra pabrėžti kitus.

Kaip veikia sėjimas?

Čempionų turnyro 2 sezono nugalėtoja Maneet Chauhan 3 sezono pradžioje

Čempionų turnyro 2 sezono laimėtoja Maneet Chauhan 3 sezono pradžioje, kuriame ji buvo 1-a.

Tai nėra tikslus mokslas, bet yra formulė, paaiškino Lando.

Šiemet tie, kurie užėmė 1 vietą, buvo antrojo sezono finalinis ketvertas, o tie, kurie užėmė 2 vietą, nuėjo toli praėjusių metų TOC konkurse. Kitame spektro gale aštuntosios sėklos buvo du įžaidimai iš Vaikino bakalėjos žaidimai ir kiti virėjai, kurie yra nauji TOC.

Norėdamas reitinguoti tuos, kurie yra viduryje, atsižvelgiama į keletą dalykų, Lando man pasakė:

  • ankstesnių TOC kovų laimėjimai ir balai; net jei kas nors ir nelaimėjo, jis galėjo surinkti daugiau taškų nei kitas virėjas, laimėjęs jų kovą
  • kitos konkurencijos rodo, kad mes žinome, yra visiškai patikrintos, ar taip Sukapoti arba Aukščiausias šefas
  • socialinių tinklų paminėjimai, įskaitant gamintojus, kurie kruopščiai peržiūri įrašus, norėdami sužinoti, kurie virėjai yra paminėti

Vienas požymis, kad sėjimo procesas veikia: šį sezoną nė vienas virėjas nenusimino dėl jų reitingo, sakė Lando.

Kaip planuojamas ir filmuojamas čempionų turnyras?

Kai 32 šefai bus paleisti ir pasėti į laikiklį , virimas prasideda. Tačiau be tų pirmųjų mūšių niekas nežino, kas prieš ką susigrums dėl formato skliausteliuose.

Tai skamba kaip planavimo košmaras, tačiau yra tikrai paprastas sprendimas.

Lendo man pasakė, kad virėjai, kurie yra aktoriai, turi būti prieinami visas dvi gamybos savaites. Deja, galite būti lauke pirmą dieną arba galite gaminti maistą paskutinę naktį.

Čempionų turnyras per dieną filmuoja tris mūšius, nors kiekviename epizode rodomi keturi.

Trečiąjį sezoną joks virėjas niekada negamins du kartus tą pačią dieną. Tačiau ankstesniais sezonais tie, kurie pateko į finalą, galėjo gaminti du kartus, tik tą dieną. Tačiau šį sezoną paskutinio mūšio filmavimai vyko kitokią dieną.

Šie virėjai tikrai į tai įsitraukia – kaip ir turėtų. Jiems tai yra visapusiška proto ir kūno treniruotė, todėl mes norime, kad jie nesilankytų du kartus per dieną, sakė Lando.

Kodėl Alexas Guarnaschelli nekonkuruoja TOC?

Alexas Guarnaschelli gamina „Alex vs America“.

Alexas Guarnaschelli gamina „Alex vs America“ („Food Network“)

Alexas Guarnaschelli nekonkuruoja Čempionų turnyras 3 sezoną dėl jos naujo (ir puikaus!) Maisto tinklo konkurso, Aleksas prieš Ameriką .

Jo formatas yra labai panašus į čempionų turnyrą , išskyrus tai, kad ji susiduria su trimis savo kompetencijos srities virėjais. (Tai buvo atnaujintas antram sezonui. )

Tai tikrai ypatinga, kai Aleksas gamina maistą – tiek, kad apie tai sukūrėme šou. Norėjome, kad visi Alekso gaminimai būtų pirmojo sezono premjeroje Aleksas prieš Ameriką , man pasakė Lando.

Tačiau ji yra teisėja Čempionų turnyras 3 . Ji yra neįtikėtina teisėja, sakė Lando. Mums labai svarbu skirti teisėjus, kuriuos šefai pažįsta ir gerbia: kai įjungiame monitorių ir jie mato, kas ten yra, žino, kad yra gerose rankose ir žino, kas yra vertinami. Geriausias iš geriausių.

Tai viena iš mano mėgstamiausių laidos dalių, stebint, kaip šefai reaguoja ne tik į vertinimą, bet ir į tai, kas juos vertina. Prodiuseriai ir įgula taip pat mėgsta tą akimirką, žiūrėdami savo monitoriuose. Jūs negalite to patraukti, nes tai toks visceralus, sakė Lando.

Ar „Turnyro čempionų“ atsitiktinių imčių rinkiklis tikrai atsitiktinis?

Čempionų turnyro atsitiktinės atrankos priemonė, kaip matyti 1 sezone, kai šeimininkas Guy Fieri turėjo rankiniu būdu sutelkti pasirinkimus

Čempionų turnyro atsitiktinės atrankos priemonė, kaip matyti 1 sezone, kai šeimininkas Guy Fieri turėjo rankiniu būdu sutelkti pasirinkimus. (Maisto tinklo nuotrauka)

Atsitiktinės atrankos priemonė yra sąmokslo teorijų ir kaltinimų, kad pasirodymas yra suklastotas, šaltinis. Tačiau tai tikrai atsitiktinė, sakė Lando: 100 procentų tai atsitiktinai. Guy'ui tai taip svarbu, kad užkulisiuose nebūtų juokingo verslo.

Kai kurie žmonės apkaltino tai neatsitiktinai, nes ta pati prekė niekada nepasirodo du kartus. Bet tam yra priežastis.

Baltymai, gaminiai, įranga ar stilius pakeičiami atsitiktinių atrankos ratuku, kai jie buvo pasirinkti. Mūsų kulinarijos komanda yra tokia talentinga ir kūrybinga, kad turi pakankamai galimybių, kad žiūrovai niekada nepamatys tų pačių dalykų du kartus, sakė man Lando.

Tai, kaip atsitiktinės atrankos priemonė iš tikrųjų sukosi pirmąjį sezoną, sukėlė pokalbį ir spėliones, kad tai nebuvo atsitiktinė. Tačiau tikroji priežastis paprastesnė: tai buvo paskutinės minutės idėja.

Brianas Lando man pasakė, kad prodiuseriams liko gal dvi savaitės nuo pirmojo filmavimo sezono, ir mes kalbėjome apie iššūkius ir apie tai, kaip išbandysime šiuos virėjus. Ir Guy'us sugalvoja atsitiktinių imčių funkciją: O jei turėtume visus šiuos ratus ir jie suktųsi, o tai būtų baltymai ir įranga? Ir jis atsistoja, aprašo ir mums parodo, kaip jis suksis – jis ištiesia aukštyn ir sukasi orą.

Mes turėjome tik 2,5 savaitės, tris savaites jį sukurti. Tačiau tai buvo apdovanojimų sezono metu ir buvo sunku rasti rekvizitus. Mes ieškojome toli ir radome ką nors, sakė jis.

Buvo viena problema: jis neturėjo stabdymo mechanizmo. Taigi tai reiškė, kad pirmajame sezone, kai jis nustojo suktis, visi jie [ratai] buvo nesulygiuoti, todėl Guy turėjo juos sulygiuoti rankiniu būdu.

Taip nebėra, nes atsitiktinių atrankos mechanizmas buvo pataisytas: viskas, ką padarėme, buvo įdėta svarmenį, todėl kai jis baigia suktis, jis sugrįžta ten, kur buvo tarp eilučių, sakė Lando.

Kaip atsitiktinai atrinkti baltymai ir produkcija patenka į TOC šaldytuvus?

Antonia Lofaso ir Guy Fieri čempionų turnyre

Antonia Lofaso ir Guy Fieri čempionų turnyre (Food Network nuotrauka)

Po to, kai Guy'us Fieri sukasi atsitiktinių imčių parinktuvą, jis skaičiuoja ir išsiunčia šefus į virtuvę pradėti gaminti. Šaldytuvuose baltymai ir produktai yra vieni ant lentynos, o jų stotyje atsirado reikalinga įranga – ar tai būtų vaflinė, ar karšto oro spragėsių spragėsiai.

Jei atsitiktinis atranka yra atsitiktinė, o virėjai tuoj pat pradeda, kaip tai įmanoma?

Man net nespėjus paklausti apie tai (tai buvo bene labiausiai deginantys mano klausimai), vykdomasis prodiuseris Brianas Lando papasakojo, kaip tai veikia.

Nutinka taip: kai atsitiktinių imčių įrankis nusileidžia – ir jis nusileidžia 100 procentų iš tikrųjų, nėra jokių pakartotinių sukimų – įvyksta dviejų minučių pertrauka, kai virėjai išgirsta visas konkrečias taisykles. Tarkime, kad yra įranga, kurią jie privalo naudoti, o jie nežino, kur tai yra, kulinarijos komanda jiems parodys, – sakė jis.

Jis paaiškino, kad negalime sukaupti 20 baltymų, kuriuos tą dieną turime tuose šaldytuvuose. Taigi [kulinarijos] komanda paima baltymus iš nugaros, kurie ką tik buvo susukti, ir deda juos į šaldytuvą, o tada paima tiesiai iš ten.

Lando sakė, kad pertrauka yra trumpesnė nei dvi minutės – gal 50–90 sekundžių, nes kulinarijos komanda yra tokia greita.

Televizijoje tai neįtikėtinai greita. Nesvarbu, ar jis įjungtas Išgyvenęs arba Aukščiausias šefas , dalyviai paprastai turi laiko ne prie kameros peržiūrėti taisykles ir pasiruošti. Mes vieną kartą pamačiau tai „Top Chef“ atskirame filme , o bėgant metams mes išmokome, kaipJeffas Probstas ir iššūkių prodiuseriai žingsnis po žingsnio veda žaidėjus į iššūkiusir atsakyti į klausimus kartu su CBS standartų ir praktikos vadovu.

Tačiau virėjams niekada neduodama nurodymų, kaip naudotis įranga, o šalutiniai žurnalistai Simonas Majumdaras ir Justinas Warneris taip pat neduos nurodymų.

Kas nutinka maistui prieš vertinimą ir jo metu?

Darnellas Fergusonas dalyvauja 3 čempionų turnyre. Antrajame sezone jis pateko į pusfinalį, o 1 sezone įveikė Alexą Guarnaschelli

Darnellas Fergusonas ruošia maistą 3 čempionų turnyre. Antrajame sezone jis pateko į pusfinalį, o 1 sezone įveikė Alexą Guarnaschelli

Kalbant apie filmavimų pertraukas, mane be galo žavi tai, kaip maistas vertinamas maisto gaminimo varžybose, kur jis nėra iškart patiekiamas teisėjams.

Kas atsitiks su maistu? Kiek laiko užtrunka virtuvės valymas? Aleksas prieš Ameriką parodė kai kuriuos užkulisinius darbus, kai prodiuseriai skuba tvarkyti virtuvę po virėjo arba keičia lėkštes į teisėjus, todėl man buvo įdomu, kaip tai veikia Čempionų turnyras .

Pirma, visa virtuvė išvaloma greičiau nei per penkias minutes.

Tai tarsi duobės įgula. Mes tokie greiti, pasakė man Lando. Mes iš tikrųjų repetuojame perėjimą. Kai tik maistas bus baigtas, visi žino tikslius savo vaidmenis. Sakyčiau, kad nuo virėjo pabaigos iki pirmojo teisėjo yra mažiau nei penkios minutės.

Vertinimo tvarka nustatoma pagal TOC dalyvių finišo rikiuotę. Virėjas, kuris baigia pirmas – ir tai yra taisyklė, kurią jie žino – pirmiausia turi būti vertinamas. Virėjai gali pasinaudoti tuo pranašumu, jei nori; jei jie nori baigti paskutinius, nes nori, kad teisėjai pirmiausia paragautų kitą patiekalą, jie taip pat gali tai padaryti. Jis sakė, kad tai yra papildomas žaidimo elementas.

Pirmasis patiekalas vertinamas per penkias minutes nuo gaminimo pabaigos, o antrasis šefas kalbasi su kulinarijos komanda ir jiems suteikiama daugybė būdų, kaip laikyti maistą, nesvarbu, ar tai būtų ledo dėžutė, šaldiklyje. šaldytuvas, karštoje dėžutėje, pasakė Lando. Jie dirba su kulinarijos komanda, kad saugotų jį tiksliai taip, kaip nori.

Tačiau net antruoju pripažinto virėjo lėkštės nesėdi valandų valandas. Jie nelaukia ilgiau nei 10 minučių, sakė Lando.

Taip yra todėl, kad vertinimas yra labai greitas, todėl epizodas Čempionų turnyras apima daugumą teisėjų komentarų. Mes daug neišpjauname. Matai to daug, pasakė Lando. Yra ir kitų kulinarinių laidų, kurios vertina valandų valandas. Mes to nedarome. Mūsų teisėjai yra tokie geri, kad jų nuomonei pateikti nereikia 20 minučių.

Kaip Čempionų turnyre veikia taškų skaičiavimas ir teisėjavimas?

The Čempionų turnyras teisėjai savarankiškai vertina kiekvieną patiekalą, skirdami daugiausiai 100 taškų:

  • 50 balų už skonį
  • 30 taškų už atsitiktinių imčių ingredientų ir metodų naudojimą
  • 20 balų už pristatymą ir apkalą

Šie balai (iš viso 300 taškų) yra apskaičiuojami kartu, kad būtų gautas bendras skaičius, kurį matome per televiziją, pvz., 83 balai, taip pat kategorijų balai, pvz., 17 taškų už pristatymą.

Jei rezultatas yra lygus, gamintojai kreipiasi į neapdorotas balas, – man pasakė Lando. Mes žiūrime ne į vidurkius, o į sukauptus kiekvienos kategorijos taškus. Jei tie balai yra tiksliai vienodi, pradedame nuo to, kam sekėsi geriau, bendrai, pagal skonį, o tada, jei jis yra lygus, pereinama prie suminio atsitiktinių imtuvo balo, o tada, jei jis susietas, prie pateikimo.

Antrojo sezono metu buvo tobulas kaklaraištis : bendras rezultatas buvo lygus, kaip ir visose kategorijose per Jet Tila ir Antonia Lofaso mūšį. Iš esmės kiekvienas teisėjas buvo visiškai vienodas, bendrai ir apskritai, sakė Lando, todėl jie vėl gamino maistą.

Siekiant išlaikyti paslaptį, teisėjų priekabos yra priešingoje garso scenos pusėje nei virėjų anonsai, o teisėjai taip pat apsistoja skirtinguose viešbučiuose ir turi skirtingą skambučių laiką. Nieko vardai nėra įrašyti į skambučių lapus. Tai gana sudėtinga operacija, skirta užtikrinti, kad nieko nesugadintume, pasakė man Lando.

Be to, nežinodamas, kas dalyvauja TOC, kaip Alexas Guarnaschelli patvirtino „Twitter“ tinkle teisėjai niekada nežino, kieno patiekalus jie vertino – na, kol jis nebus rodomas per televiziją.

Kodėl Madison Cowan buvo diskvalifikuota ir ChristianasPetroninebuvo?

Čempionų turnyras 3 turėjo pirmąjį: Madisonas Cowanas buvo diskvalifikuotas, nes pasibaigus laikui jis neturėjo visko.

Po kelių savaičių Christianas Petroni pamiršo atsitiktinių imčių ingredientą – petražoles, bet jam nebuvo suteiktas DQ.

Lando man pasakė, kad problema buvo ta, kad Madisonas neturėjo pusės viso patiekalo [padengto ir tik], o tris ketvirtadalius atsitiktinio atrankos elementų tose lėkštėse jis baigė.

Christiano atveju – ir tai atsitiko pirmajame sezone su Darnell [Ferguson] – jei patiekale liko vienas elementas... jo užtenka įvertinti, bet akivaizdu, kad tikrai sunku įveikti atsitiktinių imčių ingrediento trūkumą, kaip matėte. dėl to pralaimėjo, – sakė jis.

Madisonas buvo pakviestas atgal ketvirtam sezonui, Lando sakė, kad Madisonas suprato ir buvo labai maloningas.

Tai pasakytina ir apie kitus konkurso dalyvius.

Šie virėjai yra tiesiog tokie maloningi ir pagarbūs, ir man tai yra vienas iš pozityviausių pasirodymų, kuriuose esu kada nors dirbęs dėl to, sakė Lando. Kaip žinote, kaip gerbėjas ir žmogus, kuris studijuoja ne scenarijų ar realybės televiziją, daugelio šių laidų užkulisiuose yra apgaulių ir kartais žmonės pasijunta, kad buvo apgauti ar kažkas buvo nesąžininga.

Jis pridūrė: „Tai pats svarbiausias dalykas, kurį sakome visiems virėjams prieš jiems atvykstant: tai bus pati sąžiningiausia maisto gaminimo patirtis jūsų gyvenime. Ką matote, yra tai, ką jūs gaunate. Užkulisiuose nėra nieko, kas jums trukdytų. Viskas priklauso tik nuo tavęs ir atsitiktinių imtuvų bei maisto gaminimo.