Chriso Harrisono neterminuotas pasitraukimas iš „The Bachelor“ nepataisys franšizės rasizmo

Chriso Harrisono neterminuotas pasitraukimas iš „The Bachelor“ nepataisys franšizės rasizmo

Chrisas Harrisonas šeštadienį paskelbė, kad jis kuriam laikui pasitraukia nuo Bakalauras franšizė atrodo kaip seisminis įvykis realybės televizijoje. Iki praėjusių metų, kai Tomas Bergeronas buvo atleistas , ilgai gyvuojantis pagrindinis transliavimo tinklo realybės šou niekada neprarado savo vedėjo.

Chrisas Harrisonas yra laidų vedėjas ir turi vykdomojo prodiuserio kreditą, tačiau jis nėra atsakingas Bakalauras ir jos šalutiniai produktai, pavyzdžiui, Jeffas Probstas Išgyvenęs . Kaip laidos vedėjas Probstas buvo atsakingas už produkciją, kuri nufilmavo pasikartojančius nepageidaujamus prisilietimus ir skundus dėl to - ir nieko nedarė, išskyrus ginti, kad nieko atsako po šešių mėnesių. Probstas neatsitraukė ir neprarado darbo.

Taigi Chriso Harrisono pasitraukimas, net ir laikinai, jaučiasi kaip tikra jo veiksmų pasekmė. Bet taip nėra.Pirmiausia, mes iš tikrųjų nežinome, kada Chrisas Harrisonas sugrįš ir kiek tai truks.

Greitiausias poveikis yra tai, kad jis neorganizuos susitikimo „After the Final Rose“. Bakalauras 25 sezonas. ('Moterys pasakoja visiems' susitikimas jau buvo nufilmuotas.) Įprastais metais Bachelorette būtų pradėta filmuoti per kelias savaites nuo to.

Ar jo apsimestinė tremtis atitrauks jį nuo kito spektaklio? O gal jis grįš?

Tai nėra nei atskaitomybė, nei tikri pokyčiai, nes iš tikrųjų vyksta tas pats, kas visada: Chrisas Harrisonas gina savo darbdavį, veikdamas kaip gynyba ir skydas, o tada viskas tęsiasi kaip įprasta.

Rachael Kirkconnell nuotraukos paskatino Chrisą Harrisoną neribotam laikui pasitraukti

Mattas Jamesas ir Chrisas Harrisonas Farmingtone, Pensijoje, per 25-ąjį bakalauro sezoną, 7 seriją.

Mattas Jamesas ir Chrisas Harrisonas Farmingtone, Penn., per 25 bakalauro sezoną, 7 seriją. (Craig Sjodin/ABC nuotr.)

Antrasis sezonas m Bakalauras franšizės istorija su juodaodžiu žmogumi vėl buvo apimta rasizmo: šį kartą tiek konkurso dalyvis, tiek laidos vedėjas.

Viskas prasidėjo, kai pasirodė nuotraukos su Rachael Kirkconnell, 24 metų grafikos dizainerės iš Džordžijos, nuotraukomis. dėvintys priešakinių laikų drabužius per 2018 m. Kappa Alpha ordino surengtą plantacijų tematikos Senųjų Pietų formalumą.

Rachael, kurios ilgai tylėjo po nuotraukų paskelbimo naujienomis, tikriausiai buvo įpareigota šou, nes realybės šou kontroliuoja savo dalyvių gebėjimą kalbėti viešai, – pareiškime galiausiai pripažino, kad tai buvo rasistiška. ketvirtadienį paskelbtas „Instagram“. . (Realybė Steve'as anksčiau pranešė, kad jos pareiškimas buvo toks atmetė ABC .)

Rachael iš dalies rašė:

Aš nesuvokiau, kokie įžeidžiantys ir rasistiški buvo mano veiksmai, bet tai jų nepateisina. …

Aš buvau nemokšiškas, bet mano nežinojimas buvo rasistinis. Atsiprašau bendruomenių ir asmenų, kad mano veiksmai pakenkė ir įžeidė. Man gėda dėl savo išsilavinimo stokos, bet niekas neprivalo mane lavinti. …

… Rasinė pažanga ir vienybė neįmanomi be (baltosios) atskaitomybės, ir aš nusipelniau būti atsakingas už savo veiksmus. …

Anksčiau užuot leidusi Rachael kalbėti, franšizė išsiuntė savo baltąją žvaigždę: Chrisą Harrisoną.

Jis buvo kalbino buvęs Bachelorette žvaigždė Rachel Lindsay įjungta Papildomai , o per tą laiką ne kartą atmetė ir teisinosi, ką padarė Rachael.

Nuo pat pradžių Harisonas suraukė antakius ir užsidėjo susirūpinusį veidą – jam visada buvo baisu apsimesti susirūpinimą – ir puolė ginti Reičelę. Mes visi turime turėti šiek tiek malonės, šiek tiek supratimo, šiek tiek užuojautos, tvirtino jis, apgailestavęs dėl teisėjo / prisiekusiųjų / budelio dalyko dėl korporacijos partijos.

Neįtikėtinai kelia nerimą tai stebėti, sakė jis apie reakciją į nuotraukas, o ne apie nuotraukose pavaizduotus įvykius.

„HuffPost“ reporteris Emma Gray parašė tviteryje kad Chrisas Harrisonas šiame klipe išreiškia daugiau empatijos žmonėms, kurie romantizuoja konfederaciją, nei žmonėms, kuriems kenkia baltųjų viršenybė.

Rachel Lindsay jį patikrino faktais (jis bandė teigti, kad nuotraukos buvo prieš penkerius metus, o ne 2018 m.), ir atmetė: „Tai nėra gera išvaizda“, – sakė ji.

Štai tada Chrisas Harrisonas pasakė vieną iš labiausiai slegiančių dalykų: ar gerai atrodo 2018 m., ar netinkamai atrodo 2021 m.? Nes yra didelis skirtumas.

Reičelė Lindsė atsakė ir pridūrė, kad tai nėra graži išvaizda, nes ji švenčia senus pietus. Jei eičiau į tą vakarėlį, ką atstovaučiau tame vakarėlyje?

2021 m. esate 100 procentų teisus, bet 2018 m. taip nebuvo, sakė Chrisas Harrisonas.

Ar Chrisas Harrisonas sužinojo apie rasizmą 2018–2021 m.? Ar jis tiesiog nekreipė dėmesio 2017 m.? Būtent tada Bachelorette pagrindinį vaidmenį atliko Rachel Lindsay, pirmoji juodaodė, kuriai teko susidurti su rasizmu tiek iš gerbėjų, tiek su kūriniu. perduokite ką nors, turintį rasistinių socialinių tinklų įrašų istoriją ir vėliau panaudojo tai kurdamas dramą .

Didelė dalis pokalbio kelia nerimą, ypač tai, kad jis atsisako iš tikrųjų klausytis Reičelės, o pertraukia ją ir apkalba. Mane taip pat atkreipė dėmesį į tai, kaip Chrisas Harrisonas pasilenkia gindamas rasistinį įvykį, o ne net svarsto, kaip toks rasizmas gali paveikti žmones.

Mano spėjimas? Šios merginos pasipuošė, nuėjo į vakarėlį ir puikiai praleido laiką. Jiems buvo 18 metų. Ar dėl to viskas gerai? Nežinau, Reičele, tu man pasakyk.

Ne, Chris Harrison, juodaodė neturi tau aiškinti, kodėl negerai, kad merginos eina į vakarėlį su rasistine tema ir puikiai praleido laiką.

Visą savo pokalbį vėliau interviu apie mokymąsi ir klausymą, jis aiškiai nieko neišmoko ir atsisako klausytis Reičelės.

Jis buvo akivaizdžiai nusiminęs ir emocingiausias dėl minties, kad kas nors kritikuos Rachael Kirkconnell elgesį, turėdamas omenyje pažadintą policiją ir sakydamas: „Kas tu toks?

Galbūt suprasdamas, kad tai nesiseka gerai, jis pasakė: „Žmonės tai žiūrės – ir priklausomai nuo to, kaip jis redaguojamas ir iškirptas – turės rimtą nuomonę apie tai, kaip aš kalbu. (Susirūpinti dėl montažo yra labai brangu, kai veda laidą, kuri daugelį metų manipuliavo filmuota medžiaga, kad sukurtų grožinę literatūrą, pvz. sukūrė išgalvotą tos pačios lyties siužetą .)

Kodėl „skirti įvairovę yra visiškai beprasmiška“.

Be Chriso Harrisono neišmanymo ir rasizmo, yra dar kažkas, kas galėjo tyliai paveikti šį interviu. Spoilerio įspėjimas: greičiausiai Rachael Kirkconnell yra ta moteris, kurią pasirinko Mattas Jamesas, pagal „Reality Steve“. .

Taigi taip, po to, kai prireikė Bakalauras 25 sezonus, kad pagrindiniu vaidmeniu būtų paskirtas juodaodis, jis galėjo pasirinkti moterį, kuri nuėjo į vakarėlį, švenčiant laiką, kai juodaodžiai buvo traktuojami kaip nuosavybė.

Taigi Chrisas Harrisonas tame Extra interviu daro tai, ką daro visada: gina franšizę. Čia jis saugo finalą, bandydamas apsaugoti Rachael nuo kritikos, kad gerbėjai ją mylės, kai Mattas ją pasirinks.

Tai daro Chrisas Harrisonas. Jis nuo visko apgynėtikroji porų kurta meilėtariamai laidoje gipso sauga ir priežiūra, gynyba, kuri atėjo po to Bakalauras rojuje buvo uždarytas po to, kai pasakė aktorius ji patyrė seksualinę prievartą filmavimo metu.

Praėjusį trečiadienį, Chrisas Harrisonas nuoširdžiai atsiprašė iš dalies, kurioje jis parašė: Dabar suprantu, kad padariau žalą, neteisingai kalbėdamas taip, kad įamžintų rasizmą, taip pat pridūriau, kad taip pat atsiprašau savo draugės Rachel Lindsay, kad jos geriau nesiklausiau ta tema. turi iš pirmų lūpų supratimą.

To nepakako, o tai buvo aišku šeštadienio popietę, kai Chrisas Harrisonas paskelbė kitą pareiškimą pasakė, kad jis konsultavosi su „Warner Bros.“ ir ABC, kuriam laikui pasitrauks ir neprisijungs prie specialaus pasirodymo „After the Final Rose“.

Jis taip pat rašė:

Atleisdamas istorinį rasizmą, aš jį gyniau. Aš pasinaudojau terminu „pabudusi policija“, kuris yra nepriimtinas. Man gėda, kad buvau neinformuotas. Aš taip klydau.

Juodųjų bendruomenei, BIPOC bendruomenei: labai atsiprašau. Mano žodžiai buvo žalingi. Aš klausau ir nuoširdžiai atsiprašau už savo nežinojimą ir bet kokį skausmą, kurį tai jums sukėlė.

Jam prireikė dviejų pareiškimų, kad jis atsiprašytų ir pripažintų, kad jis ginasi nuo rasizmo.

Bet tai tik viena iš priežasčių, kodėl aš įtariai žiūriu į jo žodžius. Žinoma, tai atrodo kaip pažanga, bet ar taip?

The TheBachelor_POC moderatoriai „Reddit“ forumas, skirtas aptarti franšizę, sukūrė peticiją kuris prasideda tuo:

Chrisas Harrisonas turi misoginijos ir rasistinio elgesio bei rasistams simpatizuojančio elgesio istoriją.

Jis baigiamas:

Visas šis atranka į įvairovę yra visiškai beprasmiška, nebent esate pasirengęs pašalinti nuolat probleminį šios laidos asmenį – laidos veidą, kuris niekada neprisiims atsakomybės už savo veiksmus. Pašalinkite Chrisą Harrisoną iš bakalauro franšizės arba visam laikui boikotuosime bakalaurą.

Atnaujinimas: tai nėra atsiprašymo peticija. Tai peticija naujam šeimininkui.

Aš sutinku. Vien jo atstumiantis elgesys interviu su Rachel Lindsay metu yra pakankama priežastis. Tačiau atėjo laikas ir daugiau.

Skirtingai nei Jeffas Probstas, Chrisas Harrisonas iš tikrųjų nėra atsakingas už savo vedamų laidų turinį. Tačiau net labiau nei Probstas ir kitų laidų vedėjai jis nuolat tai gina. Nesvarbu, ar jis yra savarankiškai paskirtas globėjas, ar Warner Bros. ir ABC jam paskyrė gynėjo vaidmenį, jis ėmėsi šio vaidmens.

Jo atleidimas laidos problemų neišspręs, o tiesiog pakeitus jį susitikimo vedėju prilygsta nieko neveikti. Tai patenka į antraštes, tačiau realių pokyčių neįvyksta.

Viduje yra žmonių, pasisakančių už šiuos pokyčius. Praeitą vasarą, Rachel Lindsay apibūdino keturis būdus, kaip šou pasikeisti o praėjusį savaitgalį Pieper James, vienas iš „The Bachelor 25“ dalyvių, „Twitter“ paskelbė ,

Chriso pasitraukimas į šoną yra žingsnis. Tačiau laukiu, kada išgirsiu sistemingus pokyčius, kuriuos franšizė sukels kovodama su BIPOC asmenų tokenizavimu.

Bakalauras metų metus atsisakė tai daryti, nesugebėdamas nei savo talento ekrane, nei komandos. Tiesiog perskaityk atviras laiškas, kurį paskelbė aktorių atrankos prodiuserė Jazzy Collins praėjusią vasarą apie jos darbo laiką Bakalauras franšizė.

Collinsas aptaria, kad buvo vienintelis juodaodis aktorių atrankos biure nuo tada, kai buvau pasamdytas aktoriams pirmajam Juodosios bakalaurės sezonui, iki keturių sezonų, su kuriais vėliau dirbau, ir sako, kad taip nutiko:

Kai biure išsiugdžiau savo balsą kalbėti apie problemas, mane užklupo daugybė mikroagresijų, įskaitant tai, kad mane vadino agresyviu. Jaučiausi vienišas. Eidamas pro gamybą ir paštą iš viso pamačiau tik tris juodaodžius. Netrukus po to, kai palikau šou, sužinojau, kad vienintelio juodaodžių prodiuserio taip pat nebėra komandoje.

Jūsų pasirodymas buvo baltas dešimtmečius tiek viduje, tiek išorėje. Jūsų postprodukcijos galva balta. Jūsų atrankos direktorius yra baltas. Jūsų atsakingasis vadovas yra baltas. Ženklą pateikiate tik juodaodžiu, azijietišku ar lotynų kilmės asmeniu, kad patenkintumėte tai, kas, jūsų manymu, yra žiūrovų poreikiai.

Dėl nesėkmių franšizė praranda vieną iš savo žvaigždžių. Savo podcast'e Higher Learning, Rachel Lindsay sakė ji nebedirbs su franšize pasibaigus sutarčiai: aš pavargau. Aš išsekes. Man tikrai užtenka.

Tai visiškai suprantama. Nesąžininga, kad ji vienintelė meta iššūkį status quo iš vidaus.

Savo podcast'e Rachel taip pat išsamiai papasakojo apie savo pokalbio patirtį: turiu išlikti rami, negaliu reaguoti, negaliu rodyti emocijų. Ir priežastis yra ta, kad kai aš tai padarysiu, žmonės tai pamatys, sakė ji. Aš būsiu piktas, būsiu agresyvus, jūs negirdėsite, ką aš sakau.

Rachel taip pat pasakė apie franšizės šeimininką ir interviu:

Žmonės kreipiasi į jį dėl jo nuomonės apie tai, kas vyksta franšizėje, dėl gamybos ir kas vyksta su konkurso dalyviais. Taigi, jei jis kalba interviu, tokiu būdu, kad aptartų dalykus, susijusius su Bakalauras franšizę, ką tai iš tikrųjų sako apie franšizę? Ką iš tikrųjų reprezentuoja ir reiškia franšizė, jei tai jūsų veidas, tai jūsų atstovas spaudai ir tai jis iš tikrųjų jaučia?

Ką man tai reiškia Bakalauras yra franšizė, kuri patenkinta pirmenybės teikimu ir baltumo centravimu, kaip tai darė abu sezonus, kuriuose vaidino juodaodžiai. Jis taip pat mielai pateisina rasizmą arba naudoja jį kaip pramogą.

Į pabaigą Papildomai interviu, tai pasakė Chrisas Harrisonas Bakalauras franšizės verslas nėra susijęs su kiekviena jūsų problema.

Tai aiškus, paprastas šūkis juodaodžiams, kurie jaučia skausmą kiekvieną kartą, kai pamato Rachael ir jos draugų nuotraukas tame vakarėlyje, ir kiekvieną kartą, kai mato baltąjį šeimininką, saugantį baltąjį narį, nekreipdamas dėmesio į visus kitus.

Tačiau tai, ką pasakė Chrisas Harrisonas, taip pat, deja, yra tikslus pareiškimas. Bakalauras franšizė siekia kreiptis į savo baltąją auditoriją, kad ji uždirbtų įvertinimus ir pajamas savo prodiuserinei bendrovei „Warner Bros.“ ir jos tinklui ABC, kuris priklauso „Disney“.

Praėjusį rudenį CBS įsipareigojo paįvairinti savo realybės šou aktorius , bet tai lengviausia dalis. Paįvairinti produkciją ir kovoti su jos sisteminiu rasizmu yra daug sudėtingiau. Tam reikia darbo.

Ar tai darbas ABC ir Bakalauras franšizė kada nors bus įsipareigojusi tai daryti? O gal, kaip visada, bus lengviausia išeitis?