Didysis Brolis Kanada

„Big Brother Canada“ veto posūkis pasikeitė, kol žiūrovai balsavo

Didysis brolis Kanada pakeitė veto teisės posūkio apibrėžimą, kol vyko balsavimas, ir pašalino galimybę, pagal kurią reikėjo vetuoti abi kandidatūras.

Big Brother Canada atšauktas kitiems metams; „Global“ sako, kad ji „pertrauka“

Šeštasis „Big Brother Canada“ sezonas kitais metais nebus rodomas per „Global“, o jo ateitis neaiški, nes „Global“ tik pasakė, kad laida yra pertrauka.

7 priežastys, kodėl „Big Brother Canada“ visais atžvilgiais lenkia didįjį brolį JAV

Šioje „The Confessional“ serijoje „Big Brother“ gerbėjas Tyleris Lyonas argumentuoja, kodėl „Global“ su „Big Brother“ dirba geriau nei CBS su savo versija.

Kanados ir JAV skirtumai tarp Big Brother

„Big Brother“ kanalų stebėtojas „Hamsterwatch“, dar žinomas kaip „Dingo“, atskleidžia „Big Brother Canada“ ir CBS „Big Brother“ versijos skirtumus.

Didysis brolis Kanada atšauktas

Dėl gerbėjų pasipiktinimo „Global“ atšaukė savo sprendimą padaryti BBCAN 6 sezono pertrauką, o dabar „Big Brother Canada“ bus transliuojamas kitais metais.

„Big Brother Canada 6“ grįš kovo mėnesį

Praėjus 10 dienų po to, kai CBS „Celebrity Big Brother“ baigs, BBCAN prasidės.

Kanadiečiai numušė CBS Big Brother

„Big Brother“ atvyksta į Kanadą per „Slice Network“, kuri transliuos savo tarptautinės franšizės versiją. Pasaulinė televizija transliuoja CBS versiją…

Didžiojo brolio Kanados namų svečio didžiulis sugadinimas atneša pergalę netinkamam žmogui

Didysis brolis Kanada šį vakarą baigėsi linksmu ir dramatišku vieno namų svečio, kuris netyčia atidavė savo balsą už netinkamą asmenį, pusės...

„Big Brother Canada 6“ turėjo būti „gerbėjams“, bet iš tikrųjų tai buvo fiasko

„Big Brother“ pašarų stebėtoja „Hamsterwatch“ analizuoja šeštą „Big Brother Canada“ sezoną, kurį, jos teigimu, reikia „rimtai atnaujinti“, iš dalies dėl to, koks jis blogas…