Didžiausias nevykėlis sako, kad tai pasikeitė. Tačiau jis vis tiek sutelktas į neteisingus dalykus.

Didžiausias nevykėlis sako, kad tai pasikeitė. Tačiau jis vis tiek sutelktas į neteisingus dalykus.

Kada Didžiausias nevykėlis Prieš daugiau nei 15 metų pasirodžiusio premjera iškart patraukiau: tai buvo strateginės realybės televizijos konkursas, apipintas pozityvios, sveikos transformacijos idėja. Galėčiau mėgautis drama, bet taip pat gerai jaustis, kaip pasirodymas galiausiai padėjo žmonėms numesti svorio ir pagerinti jų gyvenimą.

Net ir nustojau žiūrėti reguliariai, toliau jį sekiau, nes jis suteikė tokių akimirkų nuostabus 13 sezono maištas (kai dalyviai kovojo prieš prodiuserius ir Bobą Harperį) ir antraštes, pvz., apie Sukrečiantis Rachel Frederickson atskleidimas . Įjungus ir išjungus kamerą, buvo dramos, kaip treneris Jillian Michaels pasitraukimas pasirodymas tris skirtingus kartus.

Tačiau net tada, kai pavargau nuo jo sensacingumo ir per daug sukurtų akimirkų, buvau vis dar ginasi jos neįtikėtinos transformacijos ir netgi pavadino savo varžovus nutukusiomis ir nesveikais.Dabar gėda skaityti, nes daug sužinojau apie patį pasirodymą (tai pasakė vienas konkurso dalyvissukėlė jai valgymo sutrikimąPavyzdžiui), ir apie tai, kaip sveikatos visiškai nenulemia kieno nors fizinė išvaizda.

Be to, svorio metimas nėra vien tik valios reikalas – galų gale, tai, kad esi pakankamai stiprus praleisti blogą maistą ir praleisti valandas sporto salėje. Kaip knyga Intuityvus valgymas paaiškina , problema ne mes; tai yra ta, kad dietos laikymasis, pabrėždamas taisykles ir nuostatas, neleido mums klausytis savo kūno.

Reikšmingi moksliniai įrodymai atėjo iš Didžiausias nevykėlis pačių varžovų , kurie buvo stebimi precedento šešerius metus trukusiame tyrime ir padėjo parodyti, kodėl svorio metimas yra toks sudėtingas (iš esmės mūsų kūnas su tuo kovoja).

Kai praėjusiais metais JAV paskelbė, kad šou grįš, Didžiausias nevykėlis žadėjo pokyčius . Dabar pažiūrėjau pirmąsias tris serijas ir man visiškai aišku, kad tai vilkas, kurio avies kostiumas apgailėtinai netinkamas.

Spektaklis padarė keletą esminių pakeitimų: dingo pagundos iššūkiai, dingo ir strateginis žaidimas. Niekas nebalsuojamas, nors kas savaitę vyksta pašalinimai.

JAV Didžiausias nevykėlis turi emocinių akimirkų, kurios mane užklupo, kai žmonės kalba apie gyvenimo patirtį ir su jų kūnu susijusią stigmą.

Tačiau serialas praleidžia itin ilgą laiką – beveik trečdalį įprastų epizodų – varžovams stovint be marškinėlių ant milžiniškų, netikrų svarstyklių. Didžioji dalis likusio laiko praleidžiama sporto salėje, kurioje pilna logotipų, skirtų parodos prekės ženklo integravimui. Rečiau rėkiama, bet vis tiek vėmimas.

Taip, viskas grįžo, taip pat komandos ir varžybos. Komandos vis dar laimi svarų iššūkiuose, kuriuos reikia atimti iš jų bendros sumos; pralaimėjusi komanda vis tiek ką nors praranda, nors tai pagrįsta numesto svorio procentais, o ne balsu.

Valgymui ar mitybai dėmesio praktiškai nekreipiama, be kartkartėmis užsimenama apie kalorijas, mažiausią minimumą. Laidoje su konkurso dalyviais dirba mitybos specialistas, tačiau jis visiškai tai praleidžia valgyti mažiau yra daug svarbiau nei daugiau sportuoti. Taip pat yra vienos mylios lenktynės, kurios, kaip galite prisiminti, buvo iššūkis, dėl kurio du žmonės buvo išsiųsti į ligoninę 8 sezonas.

Vedėjas Bobas Harperis visus surenka į grupinės terapijos seansus, net jei jis nėra tikrasis terapeutas ir, atrodo, daugiausia dėmesio skiria Bobui savo platformai įrodyti, kaip jam rūpi.

Didžiausias nevykėlis Siūlo pašalintoms dalyviams priežiūros paslaugas: abonementą sporto salėje (produkto integravimas!), prieigą prie mitybos specialisto ir vietinę paramos grupę. Puiku, bet jei laidai tikrai rūpėjo padėti žmonėms – ne tik sukurti televizijos laidą – kodėl to neatsikračius? Kodėl nepalikus visų rančoje ir nepažymėjus jų pažangos ne tik numestais kilogramais?

Kodėl tiek daug dėmesio skiriama įtempimui sporto salėje ir stovėjimui ant svarstyklių? Kodėl laida ir toliau siunčia tokią žinutę?

Jei NBC versija Didžiausias nevykėlis buvo didelis lakštinis tortas, o dabar rodomas lakštinis pyragas be glaisto išorėje. Taip, tai permainos, bet atrodo, kad toks pokytis yra toks pat naudingas, kaip valgyti McDonald's tris kartus per dieną, bet vieno iš tų patiekalų metu Dr. Pepper pakeisti dietine kokakola.

Svarbiausia, Didžiausias nevykėlis daugiausia dėmesio skiria tam, ką sako ekspertai ne padėti.

Didžiausias nevykėlis yra susikoncentravęs į neteisingus dalykus

18 sezono „Didžiausias nevykėlis“ vedėjas Bobas Harperis Televizijos kritikų asociacijoje

„Biggest Loser“ 18 sezono vedėjas Bobas Harperis per Televizijos kritikų asociacijos 2020 m. žiemos spaudos turą (Evans Vestal Ward / NBCUniversal nuotrauka)

Kaip laida, kuri padeda žmonėms, gali būti bloga? Tikrąją problemą sužinojau apklausdamas ekspertus an L.A. Times istorija apie naujus Didžiausias nevykelis , yra tai, kad šou dėmesys išlaikomas svarų metimui.

Sandra Aamodt, autorė Kodėl dietos mus storina (knyga, kurios paantraštė „Nenumatytos mūsų svorio metimo obsesijos pasekmės“) man pasakė, kad serialo dėmesys numestų kilogramų skaičiui yra tik dar viena dietos forma.

Jei jie norėtų optimizuoti sveikatą, jie galėtų išmatuoti sveikatą: jie galėtų įvertinti žmonių cholesterolio padidėjimą, kraujospūdžio pagerėjimą, jie galėtų įvertinti gliukozės kiekio pagerėjimą. Yra daug, daug ir daug labai gerai žinomų, lengvai išmatuojamų sveikatos rodiklių, kurie geriau prognozuoja ilgalaikę, gerą žmonių būklę nei svorį, sakė Aamodtas. Taigi tai, kad jie nusprendžia išmatuoti svorį ir pagal tai nustatyti nugalėtojus, man pasako viską, ką reikia žinoti apie tai, ką jie iš tikrųjų daro.

Varžybų dalyvių gyvybiniai dalykai yra stebimi, tačiau jie niekada nekalbami. Tai, kas be galo rodoma ir aptariama, yra svoris.

Daktaras Michaelas Levine'as, kuris daugiausia dėmesio skiria nepasitenkinimo kūnu ir valgymo sutrikimų prevencijai ir su kuriuo aš taip pat kalbinau istoriją, sakė, kad jį domintų versija Didžiausias nevykėlis kur nugalėtojai buvo apibrėžti pagal jų fizinę ir emocinę savijautą, o svoris neturi nieko bendra. Kai kurie žmonės gali numesti svorio, kiti gali ne. Susigundžiau pažiūrėti kažką panašaus. Tačiau tai niekada nepatiks, nes trūks intensyvaus gyvybės ar mirties elemento.

„Endemol“ pasirodymą prižiūrėjęs, o dabar „NBCUniversal“ dirbantis vadovas gynė šią praktiką sakydamas, kad konkurso dalyviams tai patiko, o tai man keista, nes dalyviai prieš kamerą sako, kaip jie nusivylę savo trenerio nenumaldomais priminimais, kad jie pralaimėjo. komandos draugas ir turi numesti daugiau svarų, kad neprarastų daugiau žmonių.

Štai ką Bobas Harperis pasakė per šį pareiškimą, atsiųstą man per JAV tinklo publicistą (ištrauka iš mano L.A. Times istorija):

Kiekvienas, kuris grįžta namo po „The Biggest Loser“ praleisto laiko, yra nugalėtojas, nes išvyksta su nauju požiūriu į gyvenimą ir įrankiais bei įkvėpimu, kurių reikia norint tęsti kelionę link geresnės sveikatos. Jie aprūpinti stipria priežiūros programa ir „The Biggest Loser“ šeimos meile bei parama kiekviename žingsnyje. Svarstomasis ir konkurencinis šou komponentas yra pergalingas momentas tiek dalyviams, tiek žiūrovams. Tai apčiuopiama ir matoma jų sunkaus darbo ir sėkmės išraiška, o visi konkurso dalyviai švenčia vieni su kitais. Motyvacija yra svarbiausia bet kokiai svorio metimo formai! Žmonės stengiasi būti sveiki sau, savo šeimoms, draugams, savo ateičiai, o šis šou su motyvuojančiu ir palaikančiu konkurenciniu elementu yra tik vienas iš daugelio būdų, kaip pradėti pirmąjį žingsnį sveikesnio gyvenimo link.

Puikiai suprantame, kad šis pasirodymas yra unikalus – nedaugelis žmonių gali atitrūkti nuo realaus gyvenimo, kad susitelktų tik į save ir savo sveikatą, tačiau drąsiai juos rodyti kaip pavyzdį kitiems įkvepia mane asmeniškai.

Skamba gražiai, bet ar įkvėpimas aktorių nėra tik riebalus gėdinančios monetos pusė? Abu yra susiję su kitų žmonių kūno naudojimu savo pramogoms.

Beje, tai parodė NBC versijos tyrimai Didžiausias nevykėlis padidino žmonių nemėgimą antsvorio turintiems asmenims ; tai nepadidino empatijos.

Tai galiausiai Didžiausias nevykėlis didžiausia problema. Praeityje jis padarė žalos savo dalyviams, o jo pranešimai taip pat kenkia kitiems žmonėms, galbūt įskaitant vaikus ir paauglius, kurie įdeda žinutes apie tai, kaip tapti lieknam (treniruotis valandų valandas!).

Tiems, kurie susiduria su kūno įvaizdžio problemomis ir valgymo sutrikimais, Levine'as teigė, kad žiniasklaida gali sustiprinti jų vertybes, įsitikinimus ir elgesį, o dažnai pablogina situaciją.

Dr. Christy Greenleaf, Viskonsino universiteto Milvokyje profesorė, tyrinėjanti kūno įvaizdį ir su svoriu susijusią stigmą, man pasakė, kad Didžiausias nevykėlis sustiprina daugelį mūsų įsitikinimų apie žmones ir kūnus, kuriuos laikome storais, kaip tinginius, kurie tai padarė patys, kad jie nusipelno bausmės.

Naujajame šou daug laiko praleidžiama su varžovais sporto salėje, o Greenleafas teigė, kad dramatiškiau stebėti didesnio kūno sudėjimo žmones, be to, tai sustiprina daug vyraujančių socialinių stereotipų apie žmones, kuriuos laikome storais.

Bobas Harperis, naujieji „The Biggest Loser“ treneriai ir tinklo vadovas gina pasirodymą

„Didžiausias nevykėlis“ vedėjas Bobas Harperis, treneriai Erica Lugo ir Steve'as Cookas bei JAV vadovė Heather Olander Televizijos kritikų asociacijoje.

„The Biggest Loser“ laidų vedėjas Bobas Harperis, treneriai Erica Lugo ir Steve'as Cookas bei JAV vadovė Heather Olander Televizijos kritikų asociacijos 2020 m. žiemos spaudos ture (Evanso Vestal Ward / NBCUniversal nuotrauka)

Televizijos kritikų asociacijos žiemos spaudos kelionėje Pasadenoje, Kalifornijoje, keli televizijos kritikai, įskaitant mane, paklausė apie laidos praeitį ir jos pokyčius. Žemiau yra keletas trijų iš mūsų užduotų klausimų ir atsakymų, kuriuos gavome.

Į šiuos klausimus scenoje per spaudos konferenciją atsakinėjo vedėjas Bobas Harperis; treneriai Erica Lugo ir Steve Cook; ir JAV bei Syfy vykdomoji vadovė, atsakinga už alternatyvų programavimą, Heather Olander.

Kelly Lawler iš JAV: Jūs kalbėjote apie tai, kad laida buvo atnaujinta 2020 m., tačiau bėgant metams buvo sulaukta daug kritikos dėl pasirodymo, ypač dėl dalyvių sveikatos po to, ir tai, kaip ji normalizuoja riebalų gėdinimą ir idėja, kad kiekvienas gali numesti svorio, jei tik pakankamai stengiasi.

Kokia jūsų atsakomybė už žmones, kurie ten nėra, kad galėtų mankštintis 20 valandų per dieną? Kokią atsakomybę prisiimi prieš žmones, kurių gyvybes įskaudino pasirodymas?

Bobas Harperis: Na, aš žinau, kad praeityje dirbau su daugybe žmonių, kuriems pasirodymas tikrai padėjo ir įkvėpė. Svorio metimas yra prieštaringas bet kokiu būdu. Ir vienas dalykas, kurį išmokau dirbdamas šiame versle tiek, kiek užsiimu, yra tai, kad numesti svorio yra lengviausia. Tai stabdo, nes turite atsiriboti nuo visko, ką kada nors darėte praeityje, dėl ko nuėjote į tą vietą.

Ir tai, kas man išties įdomu, dalyvaujant šou, šiame naujame paleidime ir naujame sezone, yra tai, kad mes stengiamės tai pasiekti visais lygmenimis. Norime duoti jiems viską, ką jie gali panaudoti, kad pasisektų. Norime, kad jums pasisektų, nes tai labai sunku.

Kaip matėte, kaip ir dietos, nesvarbu, kaip mesti svorį, su jais teks kovoti visą likusį gyvenimą.

Lawleris: Bet ne tik konkurso dalyviai. Realiame gyvenime yra žmonių, kuriuos paveikė suvokimas, kurį atneša šou, kad sulieknėti gali bet kas ir kad stori žmonės yra pramoga.

Taigi kodėl norite sugrąžinti šį pasirodymą 2020 m., kai pradedame žengti labai mažais žingsneliais kūno pozityvumo link?

Heather Olander : Tuo tikslu galvodami apie tai, kad kurdami laidą norėjome užmegzti geresnį arba didesnį ryšį tarp svorio metimo ir sveikatos.

O šiems laidos dalyviams pirmiausia jie atvyko į serialą, nes norėjo gyventi ilgiau. Jie vienbalsiai kalbėjo apie sveikatos problemas, kurias turi dėl svorio, o ne tik – laidoje siunčiama žinutė, taip, būti ploniems ir tinkantiems prie siaurų džinsų; jei to nori, nuostabu. Bet tai dar ne viskas, būk viskas. Tai ne apie lieknėjimą bet kokia kaina. Kalbama apie sveiką gyvenimą ir šių konkurso dalyvių nukreipimą į sveikos gyvensenos kelią.

Suteikti jiems informacijos apie mitybą, kurios daugelis jų neturėjo. Jie net nežinojo, nuo ko pradėti, ir kalbėjo apie tai, kas yra protinė. Kas juos protiškai ir emociškai atvedė į vietą, kurioje jie yra?

Taigi mes palietėme psichinę, maisto ir kūno rengybos dalį, visą holistinį požiūrį, kad galėtume pasakyti visiems, žiūrovams ir konkurso dalyviams, kad tai ne apie trumpalaikę dietą sulieknėti, nes tai yra nėra tvarus, ir tu teisus. Tai nėra tinkama žinutė siųsti. Tai apie tai, kaip tapti sveikam ir ką tai reiškia jums ir kokiam kūno tipui jums tinka.

NPR atstovas Ericas Deggansas: Norėjau atsigręžti į tai, nes buvo kritikų, kurie taip pat sakė, kad tikrasis laidos procesas nėra sveikas, įskaitant žmones, kurie dalyvavo laidoje ir teigė, kad spaudimas laimėti konkursą apima piniginį prizą, o tai, susiję su šlove, verčia juos daryti nesveikus dalykus konkurso metu – kai kurių dalykų, kurie gali būti net neparodyti laidoje.

Taigi, kai išgirstame, kad pasirodymas grįžta, man, kaip kritikui, kilo didelis rūpestis, kad pamatysime daugiau to – kad matysime, kad konkurso dalyviai verčiami daryti nesveikus dalykus, nes nori likti. šou, nes mažiausiai svorio numetęs žmogus bus išmestas, kad ir ką žudytum. Taigi, ką jūs padarėte, kad susidorotumėte su ta kritika?

Olanderis: Kalbant apie formatą, norime užtikrinti, kad jie numestų svorį, bet taip pat būtų sveikiausioje aplinkoje, todėl nors ir nebuvo rodoma seriale, užkulisiuose turėjome mitybos specialistą, kuris parūpino individualų maistą. kiekvieno konkurso dalyvio planai. Turėjome du gydytojus ir trenerių rinkinį, kurie tikrino mitybos planus, tačiau treneriai taip pat patikrino visus iššūkius ir treniruotes, kurias jie atliko, ir jie buvo nuolat stebimi, siekiant įsitikinti, kad visi jų gyvybiniai dalykai yra ten, kur reikia. būti ir jie metė svorį sveiku greičiu.

Deggansas: Taigi kas nors nusprendžia užsidėti šiukšlių maišą arba mūvėti sunkias sportines kelnes ir treniruotis valandas, valandas ir valandas prieš svėrimąsi, nes jiems reikia numesti svorio, kaip girdėjome, kad kai kurie konkurso dalyviai padarė. , tu to neleisi?

Olanderis: Mes to nematėme. Jūs, vaikinai, turėtumėte su tuo pasikalbėti.

Steve Cook: Hidratacija buvo svarbiausia. Taigi visi turėjo būti tikrinami, ar nėra hidratacijos, ir mums labai rūpėjo tai, kas iš tikrųjų yra meilė sau. Galų gale, jei to neturite, laidoje galite numesti svorio, bet kas nutiks, kai grįšite namo, kai tos problemos nesprendžiate.

Taigi tai buvo ne apie sistemos apgaudinėjimą, o apie pasilikimą ten. Jie žinojo, kad tai maratonas. Tai ne sprintas. Ir kai mes mokėme žmones, tai tikrai buvo sumuštas jų namas, pavyzdžiui, Ei. Tai čia, taip, pabaigoje yra piniginis prizas, bet tikroji pergalė yra tai, kad visą gyvenimą būsite čia savo vaikams po 20 ir daugiau metų .

Deggansas: Nenoriu to kentėti. Bet mano klausimas: ko konkrečiai iš jų reikalavote, kad jie nedarytų dalykų, kurie keltų pavojų jų sveikatai, kad galėtų numesti svorio ir likti laidoje?

Virti: Jiems visiems reikėjo suvartoti tam tikrą kalorijų kiekį, o tada kiekvieną savaitę mes visi susėdome [su] dietologu ir gydytoju. Mes peržiūrėjome kraujo tyrimą, kiekvieno žmogaus specifinę dietą savaitei, treniruočių protokolą su sporto treniruočių personalu, taigi, jei kas nors per daug treniravosi, žinote, turėjo įtempimą savo keturkojuje, turėjome sugalvoti kitokį būdą juos treniruoti.

Ir aš manau, kad tu tai matai. Tai yra sveikiausias būdas numesti svorio, kaip mes tai darome su gydytojais, su dietologais. Jie geria daug vandens, išlieka hidratuoti, ir tai atsispindi jų kraujo darbe.

ig erd kabel, Andy Dehnart: Bobai, jūs anksčiau kalbėjote apie kovą, kad to išvengtumėte, ir suformulavote tai kaip apie valios jėgą ir tai darančius žmones. … Bet man įdomu, ar jūs visi – ir ypač Heather – žinojote apie NIH tyrimą, kuris buvo atliktas su „Biggest Loser“ konkurso dalyviais, kurie juos sekė šešerius metus ir nustatė, kad iš esmės toks ekstremalus svorio metimas neveikia, nes žmonių organizmai prieš tai kovoja, o tai iš tikrųjų lėtina medžiagų apykaitą. Taigi iš esmės tai nėra sėkmingas planas, bet čia jis vėl grįžta į televiziją.

Harperis: Na, aš manau, kad kalbant apie svorio metimą apskritai, yra tiek daug kitų tyrimų, kurie parodys kūno kovas. Po to, kai numetate tiek svorio, jūsų kūnas nori grįžti į tokį, koks jis buvo labai ilgą laiką, ir žmonėms tai yra beveik kaip plaukimas prieš srovę. Turite suprasti, kad turite, kaip sakiau anksčiau, viską pakeisti, kai bandote numesti svorio, nes jūsų kūnas bando jus sugrąžinti. Ir jei jus supa panašiai mąstantys žmonės, jei suprantate, kad su tuo turite kovoti, susitvarkyti, kad ir kaip norėtumėte, visą likusį gyvenimą, manau, Erica tikrai gali pasikalbėti. tai todėl, kad ji numetė tiek svorio. Ji turėjo dirbti su savo kūnu. Galite su tuo pasikalbėti.

Erica Lugo: Vėlgi, numetus 160 svarų, žmonės nuolat manęs klausia, ką aš galvoju apie tai ir jo atsisakymą. Sąžiningai, tai yra įrankiai, kurių išmokau per savo svorio metimo kelionę, kurių mes mokome laidoje, kad tai nenutrūktų ilgą laiką. Tai yra pasirinkimas, kurį turite padaryti kiekvieną dieną, ir būtent tai mes su šiais konkurso dalyviais stengiamės užtikrinti, kad jie turėtų įrankius, žinias ir išteklius, kad galėtų nuolat tai išlaikyti.

Harperis: Manau, kad tai dar puiku, pavyzdžiui, visos šios nereikšmingos pergalės, kurias patirsite žiūrėdami serialą, nes tai ne tik, pavyzdžiui, Turiu numesti svorio. Tai apie ateinančius žmones, kurie tik bando susitvarkyti savo 2 tipo diabetą, sumažinti kraujospūdį, ir jūs tai matote. Kiek laiko dirbu kūno rengybos ir sveikatos pramonėje, matau žmones, kurie atsisakė tiek daug vaistų dėl šių gyvenimo būdo pokyčių.


Skaitant jų atsakymus mane stebina tai, kad tai iš tikrųjų skamba Didžiausias nevykėlis padarė keletą gerų užkulisinių pasirinkimų. Tačiau iš esmės tai neįvyksta per televiziją, o tai reiškia, kad turime priimti jų žodį.

Ir dar svarbiau, kodėl pačioje TV laidoje šie dalykai (individualūs mitybos ir treniruočių planai, reguliarūs tyrimai ir diskusijos su gydytojais) nekreipiamas dėmesys ar net neužsimenamas, ypač jei jie tokie svarbūs? Tai lieka man paslaptis, net po dviejų savaičių pranešimo apie tai.