Didžiojo brolio Allison Grodner apie tiesioginio srauto stebėtojus (įskaitant Les Moonves), seksą, fanatiškumą ir kt.

Didžiojo brolio Allison Grodner apie tiesioginio srauto stebėtojus (įskaitant Les Moonves), seksą, fanatiškumą ir kt.

Po toTelevizijos kritikų kelionė po Didžiojo brolio namus, vykdomoji prodiuserė Allison Grodner atsakinėjo į klausimus žaliajame kambaryje, kur ant stalo buvo dubenėlis šlamšto, kurį visi galėjo išbandyti, o šaldytuvas buvo pažymėtas ženklas, kuris sako Šio šaldytuvo turinys skirtas tik namų svečiams.

Pokalbis dažniausiai buvo sutramdytas, tikriausiai todėl, kad anksčiau niekas iš tikrųjų nežiūrėjo laidos arba bent jau nekreipė dėmesio į 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę trunkančią dramą, kurią jis gali pateikti tiek dėl konkurso dalyvių, tiek apie pastatymą. Bent jau man toks įspūdis susidarė.

Tačiau prieš paklausdamas jos apie manipuliacinį laidos redagavimą, ji pateikė keletą įdomių komentarųDidysis brolis. Ir nuo tadapašarai šiandien visą dieną tamsūs, maniau, kad mums reikia kažko, kas mus išlaikytų iki šio vakaro epizodo.



Kaip ir anksčiau, prašau nekopijuokite ir neįklijuokite to į jūsų pranešimų lentą ar tinklaraštį, arba aš rasiu būdą visam laikui nutraukti jūsų tiesioginius kanalus. Žinoma, nesivaržykitenuoroda tiesiai į šį įrašąnaudojant istorijos pabaigoje esančias priemones. Dėkoju!

„Big Brother“ vykdomoji prodiuserė Allison Grodner

„Big Brother“ vykdomoji prodiuserė Allison Grodner (Sonja Flemminig / CBS nuotrauka)

Kuo Didysis brolis skiriasi

Grodneris mums pasakė, kad tai mažiausiai manipuliuojamas realybės šou, nes mes leidžiame žaidimui ir turime kontrolę ir pusiausvyrą, fotelių gamintojus visą parą, 7 dienas per savaitę, žiūri tai tiesiogiai, 24 valandas per parą. Pabandykite sukurti laidą su ne tik visais šiame komplekse dalyvaujančiais žmonėmis, įskaitant [CBS prezidentą ir Julie Chen vyrą] Leslie Moonves, žiūrintį tai savo biure. Jūs turite būti lygiu; negalime ten patekti ir pakeisti dalykų. Ji sakė, kad jie į žaidimą įdėjo struktūriškai dalykus, kurie skatina dramą, bet viskas, todėl jame yra daug tikrovės.

Tiesioginio srauto stebėtojų vaidmuo

Tūkstančiai žmonių stebi viską, kas ten vyksta, ir skambina mums, o tai, pasak Grodnerio, gali būti gana žiauru, tačiau dėl to šis pasirodymas yra ypatingas ir dėl to šis pasirodymas veikia tiek daug lygių, todėl mes darome. apkabink tuos žmones ir mėgsti juos turėti.

Kodėl seksas nerodomas

Mes turėjome daug sekso ar šou, bet čia to nerodome, sakė ji. Tai tik leistina eteryje būsena. Ir taip pat, manau, mūsų publika. Mes tapome daug konservatyvesni.

Bikiniai ir odos kiekis, palyginti su Europa

Trečiajame sezone merginos nešiojo g-string bikinius, o tai yra visoje Europoje. Tai čia daugiau neleidžiama. Jūs negalite to turėti. Jie visi prieš įeidami turi parodyti mums savo bikinius, kad įsitikintume, jog nereikėtų susilieti. Tai buvo po Janet Jackson, sakė Grodneris ir pažymėjo, kad jis skyrėsi antrąjį, trečiąjį ir net ketvirtąjį sezoną.

Tai tik mes, tai JAV, o Europoje, jūs teisus, tai daug grynai vuajeristiška. Yra daug sekso, daug nuogybių, daug kalbama apie seksą ir nuogumą, ir jie tai priima. Nėra nieko blogo.

Galimas įžymybių leidimas

Įžymybės čia nenori atsisakyti tiek privatumo. Tai tikrai sunkiau. Nepasakyčiau, kad tai iš piršto laužta, bet tikrai sunkiau, – sakė ji. Jūs jau turite tiek daug tos įžymybės [realybės televizijoje], sakė ji, ir kai jie kalbėjosi apie įžymybių leidimą, mes niekada nesijautėme taip, lyg turėtume aktorius, su kuriais norėtume tai padaryti.

Kodėl HOH nugalėtojai negali varžytis kitą savaitę

Spektaklio smagumas yra galios pasikeitimas. Ir tai tikrai svarbu spektaklio dramai, sakė Grodneris. Jei tai padarytume, rizikuotume, kad kas nors dominuotų laidoje visą laiką. Spektaklis nebūtų geras. Mes tikimės galios perdavimo; tuo ir smagu.

Kodėl jai patinka dirbti realybės televizijoje

Man labai patinka tikros emocijos – vėlgi, aš daug kartoju šią frazę, bet „tikėkite netikėtumo“, o tai iš tikrųjų yra tikroji tikrovė.

Kai fanatizmas cenzūruojamas televizijos transliacijoje

Mano draugas Michaelas Jensenas, redaktorius Po Eltono , nutraukė meilės šventę ir paklausė apie tiesioginių kanalų ir redaguojamos laidos atjungimą. Tai sunku, ir mes norime tai daryti atsargiai. Mes visada sakome, kad tai tikri žmonės ir jie ten nėra cenzūruojami. Ir jie turi savo nuomonę ir panašiai, su kuria mes nebūtinai sutinkame, toleruojame ir norime toliau skelbti, tiesą sakant, mums pasakė Grodneris.

Tikrai nenorime redaguoti neapykantą keliančių dalykų. Taigi dažniausiai, kai tai sumažėja, mes to nepateikiame. Tai nereiškia, kad jo nėra, jis tikrai buvo užfiksuotas internete. Tačiau paprastai pamatysite, kad teiginiai pasigirsta – tai tiesa, jie yra tikri žmonės, turintys savo nuomonę, nes jie turi skirtingą kilmę ir mes negalime nuspėti, ką jie ketina daryti. sakyti.

„Kąsis to, kas atsitiko“

Štai tada aš užauginausiaubinga praėjusio sezono rasistinės kovos versijaDėl to agresorius atrodė geriau nei tie, kurie jam atsakė, nes tai pašalino jo rasizmą. Pasakiau Grodneriui, kad galiausiai jis atrodė gerai, kai jo šėlsmo taikiniai atrodė beprotiškai.

Manau, kad ginčyčiau, ar jis atrodė „gerai“, – sakė ji. Mums patinka išlaikyti to, kas nutiko, tikslą ir galiausiai rezultatą, kai jis buvo tarsi išprotėjęs ir ką jis bandė padaryti. Bet tai išėjo ten, buvo skirta laidai, kuri buvo internete, žmonės visa tai matė. Ir tai buvo pasirinkimas, kuris buvo priimtas toliau to neviešinti, neišstumti tų dalykų į visatą su mūsų redagavimu.

(Ir aš pasidaviau; aišku, mes dėl to nesutariame.)

Kaip tiesioginiai kanalai veikia redagavimą

Tai keičia būdą, kaip mes turime nutraukti pasirodymą. Stengiamės tai padaryti kuo sąžiningiau, nes taip yra. Galite atkurti tai, kas buvo internete, sakė Grodneris. (Deja, tai tiesa iki„Real Networks“ pašalino vaizdo įrašąpateikdamas DMCA panaikinimo pranešimą „YouTube“, su kuriuo niekas neprieštaraujanes tai yra baisus dalykas.) Grodneris tęsė: Jei scenos tikslas visiškai skiriasi nuo to, ką mes iškirpome, nuo to, kas iš tikrųjų įvyko, žmonės gali akimirksniu ją palyginti. Taigi mes turime būti atsargūs dėl to.

Spektaklio linksmybės

Jau nekalbant apie galimybę matyti viską, kas vyksta, o tai yra šou linksmybių dalis.

Tai ypač smagukai dvi dienas nieko nevyksta.

Grupės interviu tada baigėsi, bet po kelių dienų aš kalbėjausi ir su Grodner, ir su jos prodiuseriu partneriu Richu Meehanu apie kitus dalykus, kurie mane trikdo laidoje: nutraukti kanalus, kai namų svečiai kalba apie gamybą, pasirodymus ir tą prakeiktą. kvailas galutinis HOH iššūkis, be kita ko. Skaitykite tą interviu čia.