„Domino Masters“ patenka į tuos pačius spąstus kaip ir „Lego Masters“.

„Domino Masters“ patenka į tuos pačius spąstus kaip ir „Lego Masters“.

Atidarymo akimirkomis Domino meistrai , naujojo „Fox“ mėgėjų kūrimo konkurse, pasirodė jo pavaduotojas Westonas Bahras, geriau žinomas žiūrovams „Netflix“ Prikalta! kaip Wesas – atleiskite, Whesssssssss!

Po jo, Wesas nepasirodo pirmoje serijoje, bet grįžta Lego meistrai “ varginantis dėmesys , kaip matyti iš priekabų.

taip, Domino meistrai yra dar vienas „Fox“ konstravimo konkursas, kuriame dalyvauja talentingi varžovai, kurie gamina nuostabius dalykus, tačiau dalyvauja laidoje, kuri visiškai atsisako mums parodyti, kaip jie ką nors stato.Futbolo tematikos konstrukcijoje yra ir domino, ir rekvizitai „Domino Masters“ 1 serijoje

Futbolo tematikos konstrukcijoje yra ir domino, ir rekvizitai „Domino Masters“ 1 serijoje. (Ray Mickshaw / FOX nuotrauka)

The Domino meistrai Varžybų dalyviai turi dideles, blizgančias grindų scenas, kad sukurtų domino bėgių, griūvančių konstrukcijų, pagamintų iš domino, ir Rube Goldberg mašinų derinį. Kai kurios komandos kuria sudėtingas komplektacijas; kiti tiesiog deda rekvizitus aplink savo domino linijas.

Tai keletas įspūdingų statinių, ir mes matome, kad praktiškai nė vienas iš jų nėra pastatytas. Vietoj to, 43 minutės skiriamos tokiems dalykams kaip konfliktas tarp komandos draugų ir laidos vedėjo Erico Stonestreeto dainuojant su varžovu.

Stonestreet, kuris anksčiau surengė ABC Žaislų dėžutė , deda visas pastangas, kad į procesą įneštų linksmumo, visiškai neperimdamas, kaip tai daro Willas Arnettas. Lego meistrai .

„Domino Masters“ teisėjai Steve'as Price'as, Vernonas Davisas ir Danica McKellar daro viską, kad atrodytų susidomėję

„Domino Masters“ teisėjai Steve'as Price'as, Vernonas Davisas ir Danica McKellar daro viską, kad atrodytų susidomėję „Domino Masters“ serijos „kvalifikacinės varžybos: atostogos“ (Ray Mickshaw / FOX nuotrauka)

Domino meistrai “ yra teisėjai Stebuklingi metai Danica McKellar; NFL žaidėjas Vernonas Davisas; ir Steve'as Price'as, kuris planuoja ir kuria tinkintus grandininės reakcijos ir domino projektus reklamai, TV ir filmams, internetiniam turiniui ir tiesioginiams renginiams, įskaitant varžosi toliau Amerika turi talentą .

Paimkite Sharpie ir nupieškite veidus ant keturių dominų, padėkite juos vienas šalia kito ir turėsite dinamiškesnę teisėjų grupę. Jų chemija tokia neegzistuojanti, kad beveik juokinga:

Ericas Stonestreetas: Steve, ar jūs pats kada nors naudojote tokią techniką?

Steve Price: Aš turiu. Taip.

Ericas Stonestreetas: Tikrai? Gerai.

Danicai McKeller buvo suteiktas apgailėtinas vaidmuo tardamas žodį istorija vėl ir vėl, o Vernonas Davisas pagauna Weso metamą futbolo kamuolį.

Vienas iš konkurso dalyvių Steve'ą vadina domino žaidimo Beyoncé, ir nors Steve'as yra vienintelis asmuo, galintis vertinti domino konstravimą, jis neturi nei jos charizmos, nei ankstesnių konstrukcijų animacijos.

Nei taip pat Domino meistrai .

„Team Dominators“ – Michaelas Carrasquillo, Breenae Washinton ir DeMondas Nasonas – kuria savo „Domino Masters“ pagrindu.

„Team Dominators“ – Michaelas Carrasquillo, Breenae Washinton ir DeMondas Nasonas – kuria savo „Domino Masters“ pagrindu (Ray Mickshaw / FOX nuotrauka)

Nors rungtyniauja 16 komandų, pirmame epizode susitinkame tik su keturiomis, iš kurių dvi iškrenta, o dvi patenka į atkrintamųjų varžybų etapą.

Maniau, kad toks formatas suteiks daugiau laiko susipažinti su statybininkais ir, dar svarbiau, pamatyti, kaip jie dirba savo darbą. Deja.

Žinoma, jei tūkstančiai domino kauliukų būtų pastatyti vienas šalia kito, televizorius nesužavėtų Domino meistrai pateikia kai kurių domino žaidimo vietų pertraukas nuotraukas.

Retkarčiais matome, kaip komandos nariai kovoja su tam tikra sudedamąja savo konstrukcija, su nerimu bando padėti domino kauliuką arba netyčia atsitrenkia į domino kauliuką ir per anksti nuvirsta.

Tačiau mes niekada net nesuvokiame jokių elementų, jų planavimo ar komandos narių kūrybiškumo nuo pradžios iki pabaigos. Elementai atsiranda iš niekur – tiek pastatyti, tiek iš anksto pagaminti objektai. Kokia pastatų konkurso prasmė, kai mes negalime pamatyti pastato?

Konkurso dalyviai atlieka neįtikėtiną, kūrybingą darbą, o tai neleidžia šou būti visiškai praleistam. Sutaupykite laiko ir tiesiog pasukite į priekį iki griuvimo.

Stebėti, kaip jų domino kauliukai nuvirsta, nuvartomi ar nuverčiami įmantrios komplektacijos detalės, yra labai smagu. Joe Buckas rašo spalvotus komentarus per apvirtus, nes Domino meistrai net nepasitiki savo geriausiu momentu atsistoti pačiam.

Domino meistrai

„Domino Masters“ yra dar vienas „Fox“ talentų šou, kuriame dalyvauja kūrybingi varžovai, bet nesirūpina jų kūrybiniu procesu. C-

Kas man tinka:

  • Įspūdingi, įmantrūs kūriniai, kuriuos smagu žiūrėti, kai jie griūva
  • Scenos yra gražios tuščios drobės, ant kurių galima kurti

Kas gali būti geriau:

  • Teisėjai ir jų chemija
  • Daugiau dėmesio skiriama kūrybiniam procesui, o ne sukurtai dramai