Gimęs tokiu būdu, atmestas kitų tinklų, dabar keičia gyvenimus

Gimęs tokiu būdu, atmestas kitų tinklų, dabar keičia gyvenimus

Tai pasirodymas, kuris nebuvo lengvas. Dauguma tinklų veikė kita kryptimi, man pasakė Jonas Murray'us. Jis kalba apie savo prodiuserį realybės šou, Gimiau toks , dokumentinio stiliaus realybės serialas A&E, šiuo metu vykstantis antrasis sezonas. Jame yra septyni jauni suaugusieji – kitaip nei legendiniame Murray filme Tikrasis pasaulis – nors prieš pasirodymą jie dažniausiai buvo draugai. Jie taip pat turi Dauno sindromą.

Galbūt todėl kiti tinklai nepirktų serijos. Tai buvo per daug nišinė – tiesiog, taip, pasakė Murray, stabtelėdamas. Jie tiesiog jautė, kad žmonės nežiūrės. Tai buvo kaip, O Jonai, labai gerai, kad tu tai darai, tai tikrai geras dalykas, ir tikiuosi, kad surasi tinklą .

Jis tai padarė. Aš tikrai skiriu A&E daug nuopelnų. Manau, iš dalies dėl to, kad po Ančių dinastijos jie suprato, kad turi sugalvoti visiškai naujus dalykus. Negalėjai pabandyti rasti kažko, kas pritrauktų Ančių dinastijos publiką; jūs turite sugalvoti kažką, kas buvo tiesiog gera.Laida, jau antrasis sezonas (A&E, antradieniais 10 val.) buvo nominuotas Emmy apdovanojimui , ir buvo gerai įvertintas tiek kritikos, tiek žiūrovų.

Sulaukiame tiek daug atsiliepimų iš žmonių, kurie sako, Ką tik sužinojau, kad turėsiu kūdikį su Dauno sindromu, ir nusprendžiau nenutraukti nėštumo, nes pamačiau, koks gali būti gyvenimas “, - sakė Murray. Vis dar yra 80 procentų žmonių, kuriems diagnozuotas Dauno sindromas, prenatališkai nutraukia nėštumą. Ši laida – akivaizdu, kad ne dėl to mes tai padarėme, – tačiau ji leidžia žmonėms nuoširdžiai pažvelgti į tai, koks gali būti gyvenimas.

„Born This Way“ netgi paveikia jo vykdomąjį prodiuserį. Turėjau tolimą giminaitį, kuris 3-ajame ir 40-aisiais buvo institucionizuotas, nes turėjo Dauno sindromą. Koks buvo to žmogaus švaistymas, nes, kaip matote šioje laidoje, šie žmonės prisideda prie savo šeimų, prisideda prie savo bendruomenės, sakė Murray.

Filmuojamas „Kaip gimęs tokiu būdu“.

Gimė taip, Megan, John

Megan ir John, du A&E „Emmy“ apdovanojimo „Born This Way“ nariai. (Adomo Tayloro / A&E nuotrauka)

Šiandienos realybės kūrimo iššūkis yra surasti tuos žmones, kurie tikrai bus savimi ir neduoda jums to, ko, jų manymu, norite. Su šiais aktoriais ir šiais tėvais mes nuoširdžiai pažvelgiame į jų gyvenimus, tam tikru būdu negaunate tokios autentiškos tikrovės, sakė man Jonas Murray'us. Štai ką aš įsimylėjau, kai pirmą kartą pradėjome kurti „Tikrasis pasaulis“. Nors sukūrėme [situaciją] suburdami žmones, vis tiek turite labai autentiškų istorijų.

Man patinka šis pasirodymas, nes jis yra sąžiningas, nes mūsų aktoriai neturi daug filtrų, pridūrė jis.

Kaip praėjusią savaitę neformaliame TCA renginyje ne vienas iš tėvų sakė keliems televizijos kritikams, jų vaikai nėra treniruojami. Negalime priversti jų daryti dalykų, sakė vienas iš tėvų. Jie negali įsiminti!

Užuot mokę savo veikėjus ar priversti juos į situacijas, Gimiau toks yra filmuojamas maždaug 20 savaičių, daug ilgiau nei dauguma laidų. Murray'us sakė, kad jie naudoja tik vieną filmavimo komandą, suteikdami papildomo laiko. Panašios laidos gali filmuoti sezoną vos per kelias savaites, nes filmuoti ilgiau yra brangu.

Šou vedėja Laura Korkoian, Bunim-Murray pradėjusi dirbti aktorių atrankoje Tikrasis pasaulis Havajai , man sakė, Turime pakankamai laiko nufilmuoti šią laidą, nes pokyčiai neįvyksta per naktį. Kadangi tai nėra manipuliuojamas istorijų pasakojimu, aš tiesiog praleidžiu dieną su jais ir kartais matau, ką gaunu, ir nuo tada pradedu kurti jūsų istorijas.

Interviu Murray man pasakė: Mes naudojame dvi kameras. Žinodami, kad mūsų aktoriams kartais sunku išsakyti savo žodžius, galime kirpti pirmyn ir atgal tarp kamerų ir redaguoti tuos interviu taip, kad jūs to nepastebėtumėte, tarsi turėtume peršokti.

Aktoriai entuziastingai žiūri į šį procesą, kaip kai kurie iš jų sakė televizijos kritikams. Korkoianas man pasakė, kad kai pasirodau jų namuose arba kai einame žaisti boulingą, jie tiesiog pasiruošę būti kameroje ir gyventi savo gyvenimą. ... Mes neverčiame jų daryti nieko, ko jie nenori, bet aš praleidžiu daug laiko pažindamas juos ir jų šeimas, todėl žinau, ką jie mėgsta veikti, ir žinau, kas juos domina. Taigi iš ten mes siekiame ir sekame tas svajones, istorijas ar tas patirtis.

Pavyzdys iš antrojo sezono: Cristina, pasakė Korkoian, paskambino man ir pasakė: Noriu dalyvauti „Šokiuose su žvaigždėmis“.

Korkoianas atsakė: „Nežinau, ar galime tai padaryti dabar, bet ar mums reikia tai padaryti, kad galėtume dalyvauti „Šokiuose su žvaigždėmis“?

Na, man reikia lankyti šokių pamoką, pasakė Cristina.

Korkoian pasakė: „Taigi radome jai šokių instruktorę, kuri yra svajonė, kuri gražiai su ja dirbo.

Tiek Cristina, tiek „Born This Way“ laidos vedėja tikisi, kad tai pasiteisins. Jos pagrindinis tikslas yra „Šokiai su žvaigždėmis“, ir jei ką, šie jauni suaugusieji mane išmokė, iškelk tai, ko nori visatoje. Tai ateis pas jus, jei tuo tikėsite, ir jie visi taip. Taigi, tikiuosi, „Šokiai su žvaigždėmis“ skambins!

Per mūsų interviu Korkoian pasakė, kad ji [ačiū] mūsų aktoriams už pakankamai drąsą pasidalinti savo istorijomis. Ir kadangi pasirodymas yra autentiškas, pridūrė ji, žmonės užmezga ryšį su šiais jaunais suaugusiais, jie mato, kaip jie susiję su savo gyvenimu. Tai sukelia diskusijas tarp šeimų.

Korkoian sakė, kad neseniai sužinojo apie aštuonmetį, kuris žiūri laidą, ir pasakė savo mamai, kad dabar ji pietų metu sėdi šalia mergaitės, kuri turi specialių poreikių. „Born This Way“ paskatino jaunąjį žiūrovą pažinti savo klasės draugę.

Žinau, kad tai skamba tikrai rimtai, bet tai tiesa, kodėl aš taip didžiuojuosi šiuo pasirodymu, sakė Korkoianas. Kadangi tos jaunos merginos, kuri sėdi prie pietų stalo, jos gyvenimas dabar pasikeis, nes žmonės ją pamatys kitaip, ir aš manau, kad tai tikrai svarbu.