Hgtv

Fixer Upper padirba savo namų medžioklę, kaip ir House Hunters

Pirmoji „Fixer Upper“ dalis, kurioje Chipas ir Joanna Gaines padeda žmonėms atnaujinti namus, yra netikra, nes laidoje dalyvaujantys žmonės jau nusipirko būstą.

„How You Were Out“ skiriasi TLC ir HGTV, o patobulinimai prekybos vietose

Po 16 metų sugrįžusio filmo „When You Were Out“ apžvalga su „Trading Spaces“ ir „HGTV“ dizainerių poromis nustebina ką nors pertvarkyta erdve.

„Flip“ arba „Flop“ žvaigždės išsiskyrė praėjus mėnesiams po nesusipratimo dėl ginklų ir policijos

„HGTV“ žvaigždės Tarekas El Moussa ir Christina El Moussa tęs kūrybą „Flip or Flop“, kol iš naujo įvertins savo santuoką, sakė jie šiandien.

Fixer Upper baigsis po 5 sezono

Sėkmingas HGTV serialas „Fixer Upper“ baigsis po penktojo sezono, pranešė Chipas ir Joanna Gaines.

Reičelė ir Brendonas šįvakar grįžta į televiziją

Per daug eksponuoti Big Brother ir Amazing Race aktoriai Rachel Reilly ir Brendonas Villegas grįžta į realybės šou šį vakarą 21 val. ET, bet, laimei, nėra…

HGTV „Celebrity IOU“ pritraukia A sąrašo įžymybes į kabelinės realybės televiziją

Tikrasis Bradas Pittas dalyvavo HGTV kartu su „Property Brothers“ naujoje laidoje, kurioje „Property Brothers“ kartu su tikromis A sąrašo žvaigždėmis atlieka pertvarkymus.

„A Very Brady Renovation“ tapo populiariausia HGTV laida, nes tai, kas neįmanoma, tapo tikėtinu

„A Very Brady Renovation“ apžvalga ir tai, kas paskatino jį veikti ten, kur kitos nostalgiškos pastangos nepavyksta. Taip pat: kas toliau? Auksinių merginų namas?

15 nuostabių faktų apie namų medžiotojus

Nepaisant to, kad HGTV „House Hunters“ buvo atskleista kaip daugiausia netikra, laida yra populiaresnė nei bet kada anksčiau. Šie faktai apie tai yra tikrai beprotiški.

„When You Were Out“ su „Trading Spaces“ ir „HGTV“ žvaigždėmis turės dvi skirtingas versijas

Kiekvienoje iš naujo paleistos TLC „When You Were Out“ versijos serijos bus iškarpytos dvi dalys: viena skirta TLC ir viena HGTV.