Homestead Rescue Marty Raney apie tai, kaip rengiamas šou

Homestead Rescue Marty Raney apie tai, kaip rengiamas šou

Nuo debiuto praėjo daugiau nei 12 metų Ramsay virtuvės košmarai Jungtinėje Karalystėje, ir nors to šou ir jo niekšiško „Fox“ versijos nebėra eteryje, realybės televizijos subžanras išlieka.

Naujausias įrašas yra „Discovery“. Sodybos gelbėjimas (penktadieniais 10 val.), per kurią Marty Raney padeda žmonėms, kurie nusprendė gyventi iš tinklo, bet sunkiai su infrastruktūra.

Raney, kuris buvo visų trijų „National Geographic Channel“ sezonų narys Ultimate Survival Aliaska , dirba su dviem savo vaikais – Misty Raney ir Mattu Raney – įgyvendina projektus, padedančius sodybos gyventojams pagerinti savo gyvenimą.Kai neseniai daviau jam interviu, Raney man pasakė, kad nėra susipažinęs su kitais serialais, kuriuose ekspertas padeda krizės ištiktiems žmonėms (ne, pone, ironiška, kad aš nesu televizijos žiūrovas. Girdėjau apie Gordoną Ramsay), bet jis buvo kitų televizijos serialų pristatymas.

Jis nufilmavo šurmuliuojantį šou, kurį man sukūrė [National Geographic International], tam tikram išgyvenimo šou, o aš parengiau keletą laidų „Discovery“, „History“ ir „NatGeo“, kurias parašiau, gydymo būdus, kuriuos sukūriau. Taigi kai kurie žmonės žinojo apie mane ir tai, ką aš bandau daryti.

„Homestead Rescue“ idėja kilo „Discovery“, kuri susisiekė su „Raw Productions“ Londone, sakė Marty.

Jį privertė tinklo argumentas, kad mes bandome daryti kažką naujo; bandome sugrąžinti „Discovery“ į pradžią . Vykstant šioms diskusijoms, man atrodė, kad tai per gerai, kad būtų tiesa: aš turiu kurti, galiu padėti žmonėms, tikriems žmonėms, turintiems tikrų poreikių.

Jis taip pat dirba su dviem savo vaikais – tai tinklas pasiūlė keletą dienų diskusijoms. Marty pasakė, kad priėjau prie visų keturių vaikų, ir tai užtruko maždaug mėnesį, kol Misty ir Mattas suprato, kad tikriausiai gali tai padaryti, ir taip, jie norėjo tai padaryti.

Sodybos gelbėjimo išlikimas realus

Mattas Raney, Marty Raney ir Misty Raney „Homestead Rescue“ 4 sezone (Discovery Channel nuotrauka)

Kai Marty, Misty ir Matt atvažiuoja į vietą, jie tai mato pirmą kartą.

Akivaizdu, kad gamybos žmonės ten bandė gauti leidimus statybai... ar bet kam, ko reikia legaliai, – pasakojo Marty. Bet aš niekada gyvenime nesutikau tų sodybų iki tos dienos, kai įvažiuoju į nuosavybę. … Su jais susitinkame taip pat, kaip ir žiūrovas, organiškai ir autentiškai.

Paklausiau, ar jam tai svarbu, atliekant serialą organiškai ir autentiškai. Jis pasakė taip.

Tai vienintelis būdas surengti pasirodymą. Jokių sutarčių nepasirašyčiau. Vyko ilgos, aštrios, nuoširdžios, atkaklios diskusijos su „Discovery“ ir „Raw Productions“. Kuo labiau reikalavau autentiškumo ir mažiau scenarijų, tuo labiau „Discovery“ ir „Raw“ jaudinosi, sakė jis.

Kai paprašiau jo palyginti patirtį su „National Geographic Show“, iš kurios jis geriausiai žinomas, Marty pasakė: „Jūsų klausimas yra sudėtingas. Aš lyginu šias dvi laidas jūsų klausime – jas abi labai sunku sukurti. Abu stengėsi, kad tai būtų kuo autentiškesnė. Tai sunku padaryti. Bet aš jums pasakysiu taip: „Homestead Rescue“ yra šviesmečiais autentiškesnis nei Ultimate Survival Alaska, kuri didžiavosi tuo, kad yra autentiška.

Jis paaiškino: „Ultimate Survival Alaska“ buvo 35 epizodai, o tai iš tikrųjų reiškia 35 skirtingas vietas Aliaskoje, ir jos buvo nutolusios viena nuo kitos tūkstančius mylių. Taigi transportavimas, logistika – štai mažas faktas, kurio niekas nežino: buvome sekvestruoti 90 dienų iš eilės. Jokių susituokusių vizitų, jokio kontakto su žmonėmis, niekada nemiegojome po stogu, vadinasi, miegojome ant žemės 90 dienų. Jei gamyba darydavo trijų dienų pertrauką, išskrisdavo į Los Andželą arba kur jie važiuodavo, Ankoradžą, mes likdavome niekur. Laužas, atnešė maisto.

Homestead Rescue buvo dar ilgesnis, sudėtingesnis filmavimas.

Kaip sodybos gelbėjimas atliko savo darbą

Homestead Rescue, Marty Raney, Misty Raney, Mattas Raney

„Homestead Rescue“ vaidina Marty Raney ir jo vaikai Misty Raney ir Mattas Raney. (Discovery nuotrauka)

„Sodybos gelbėjimas“ filmavo 100 dienų iš eilės, sakė Marty, ir prasidėjo vasario mėnesį. Pirmąją filmavimo dieną rytinėje pakrantėje per tą 100 metų trukusią audrą, kuri buvo šiemet, snigo 36 coliai. Pirmoji filmavimo diena! Tai buvo sniego krikštas. Visą filmavimą buvome šalti, vėjo sumušti arba visiškai veikiami stichijų.

Tai buvo labai sunku kiekvienam lygiui, daugiausia dėl to, kad pasirodymas yra tikras. Mes esame lauke nuo dienos šviesos iki tamsaus pastato, sakė jis.

Laida taip pat buvo iššūkis postprodukcijai: laida buvo filmuojama iki gegužės mėnesio ir buvo rodoma birželio viduryje, o tai buvo negirdėtas tvarkaraštis, sakė jis.

Apžiūrėjęs turtą ir pabendravęs su sodybos šeimininkais, Marty sakė, kad jie nusprendžia, į ką sutelkti dėmesį, nors daug kas akivaizdu. Jei norite padėti jiems gyventi už tinklo ribų arba būti sėkmingu sodybos šeimininku, iškart pamatysite sritis, kurias galime spręsti. Jei kas nors gyvena prastame pastate, mes neturime laiko per 10 dienų pastatyti jiems naujo namo. Taigi mes sprendžiame projektus, kurie iš tikrųjų padės jiems visą likusį gyvenimą.

Štai kodėl pasirodymas yra sudėtingas aktoriams, konkrečiai mano dukrai ir man, sakė jis. Sunku įgyvendinti tai, ko norime. Gamyba iš karto suprato, kad 7 ar 10 dienų filmavimas kiekvienoje vietoje bus iššūkis. Neužtenka laiko šiems dalykams daryti, pasakė Marty. Tas susirūpinimas buvo tas debesis, kuris sekė visą šį gamybos filmavimą.

Marty ir Misty projektuose pernaudojama kuo daugiau medžiagos, iš dalies siekiant sutaupyti pinigų. Pirmas dalykas, kurio „Discovery“ nori, kad mes apžiūrėtume turtą ir, jei tik galime, panaudotume sodybai gerinti viską, kas nėra prikalta“, – sakė jis. Dėl to atsitiko keletas labai išradingų dalykų.

Bet jei yra didesni poreikiai, jie yra padengiami. Kalbant apie biudžetinius dalykus, akivaizdu, kad tai yra „Discovery Channel“ laida, sakė jis: „Jei aš juos įtikinau, kad šiai sodybai reikia x projektų, tai biudžetas buvo skirtas reikšmingiems sodybos patobulinimams.

Mokyti žmones, o ne ant jų rėkti

Kaip ir restoranų pertvarkymo laidose, kurios dažnai padeda savininkams, kurie prieš pirkdami restoraną neturėjo patirties restorane, kai kurie iki šiol šį sezoną pasirodę žmonės bandė gyventi ne tinkle, nors neturėjo tam reikalingos patirties.

Tačiau Marty jų už tai neteisia ir nesmerks.

Manęs tai nestebina, sakė jis, bet aš jiems pritariu. Jei kas nors žiūrės šią laidą, niekada nepamatysi, kad aš asmeniškai jiems būčiau griežtas. Niekada nepamatysi manęs nusileidžiančio; tu niekada nepamatysi manęs šaukiančio ant jų; tu niekada nepamatysi manęs pakeliant balso. Kodėl turėčiau? Aš sveikinu šiuos žmones. Jie rizikavo, kad pakeistų savo gyvenimą.

Galbūt jie nenumatė, kad gyvensite paprastesnį gyvenimą, nes jūs gyvensite sunkesnį gyvenimą.

Marty pripažino, kad gali būti kietas mokytojas. Vieno epizodo metu jis padėjo vienam sodybos gyventojui išmokti kirsti medžius ir pasakė, kad mano mokymo metodai, kalbant apie Džošą ir jo grandininį pjūklą, buvo atkaklūs. Marty sakė, kad per pertraukas išvedė Džošą padirbėti grandininio pjūklo 101, o vieną kartą per vieną iš tų mažų mokymo sesijų jis vos nenusižudė (galėjo būti labai sužalotas).

Tačiau Marty pasakė, kad jis jų nepeiktų, kad nepadidintų trūkumo. Aš nesu taip prijungtas.

Nelaimingi sodybos gyventojai, kurie gali paduoti tinklą į teismą

Žiūrovai, žinoma, tuo pasirūpina. Tikėčiau, kaip ir bet kas, kad neapykantai išlįs iš medžio darbų.

Kai kurie žiūrovai socialiniuose tinkluose persekiojo vieną porą, kuri buvo rodoma, Kim ir Joshas. Kim neseniai rašė , Gailiuosi, kad kada nors dalyvavau šioje laidoje. Ji taip pat sakė, kad dabar kalbamės su advokatais.

Kodėl jie turėtų kalbėtis su advokatais? Į kitoks komentaras, ji paaiškino,

Mums buvo skirta visiškai kitokia prielaida. Su mumis susisiekė prieš metus, kad būtume laidoje apie sėkmingas sodybas. Jie sakė, kad nori pridėti dramos ir mums viskas gerai, bet nemanėme, kad jie to nuves. Kiaulės buvo atvežtos iš mūsų tikrojo ūkio. Turėjome vieną vardinę kiaulę, kuri turėjo vieną partiją negyvų paršelių. Viskas. Jie privertė tai atrodyti beprotiškai. Tos negyvos vištos nebuvo mūsų. Mes niekada jų gyvenime nebuvome matę. Dabar dalyvauja teisininkai. Esame apgailėtini, kad „Discovery Channel“ tai padarys su mumis.

Kim moka Marty jos paskelbtame vaizdo atsakyme , ir demonstruoja savo atliktą darbą – iš medžio išskaptuotą vonią – dėl kurių epizodas nepasirodė. Vaizdo įraše ji teigia, kad redaguojant buvo ignoruojamos sėkmingos jų ūkio dalys, Revoliucinių šaknų ūkis , įskaitant klestinčią parduotuvę, ir sukūrė problemų ten, kur jų nebuvo.

Paklausiau Marty apie jos konkrečius nusiskundimus, o jis atsakė: „Žinau, kad Kim buvo aktyvi socialinėje žiniasklaidoje, bet niekada jos neskaičiau, pridurdama, kad anksti sužinojau, kad tokios žiniasklaidos problemos yra destruktyvios. Žinau, pone, kad ji nelaiminga.

Marty sakė, kad mano jausmai ir patirtis su ja buvo nuostabūs. Ironiška, jei ji nepatenkinta, tinklas mane informavo, kad ji nieko blogo apie mane nesakė, todėl jaučiuosi gerai. Taigi aš negalėjau pasakyti ką nors menkinančio apie ją ar Džošą.

Žiūrėkite Kimo vaizdo įrašą „Facebook“. (garsas ir vaizdas nesinchronizuoti).

Darbas su šeima, pagalba žmonėms

Marty pridūrė: „Nesvarbu, ar esu naivus, ar neišmanantis, aš laikausi nuomonės, kad kiekvieną minutę 100 dienų iš eilės, kiekvieną dieną, kiekvieną savaitę, kiekvieną mėnesį, kuris prabėgo, ir visose vietose, kuriose lankiausi, aš tvirtai tikėjau, kad padedu žmonėms. .

Sodybos gelbėjimas , pasak jo, kartu dirba tikri žmonės, turintys tikrų problemų.

Žinoma, tai reiškia, kad reikia dirbti su savo šeimos nariais, ir Marty akivaizdžiai džiaugiasi galėdamas su jais dirbti. Aš išblyšku iki menkumo šalia savo žmonos ir vaikų, sakė jis.

Kai jis kalbėjo su manimi apie savo šeimą, Marty keletą minučių vardino jų pasiekimus ir kalbėjo apie jų sėkmes. (Aš kažkaip susimąsčiau dėl šio klausimo, kurį nesunkiai galiu padaryti, kai dirbu su vaikais, sakė jis.)

Geriausia šio šou dalis yra tikra, man pasakė Marty. Žmonės turės gana sunkiai ieškoti, kad rastų natūralesnę, įprastesnę, nedramatiškesnę šeimą iš Aliaskos. Buvo daug žmonių, kurie apsimeta tai tikrais Aliaskos gyventojais. Kasdien einame sunkiai dirbti. Mes nesėdime prie kažkokio romantiško televizijos gyvenimo būdo, kur niekas nedirba, o viskas linksma ir žaidžia.