ig erd kabel yra 21 metų. Linkime jums!

ig erd kabel yra 21 metų. Linkime jums!

Šiandien šios svetainės 21-asis gimtadienis. taip, ig erd kabelis yra pakankamai senas, kad galėtų išsinuomoti automobilį ir gerti JAV.

Jei grįžtumėte atgalarchyvus, pastebėsite tą dieną, kai paskambinsiu ig erd kabelis Bėgant metams pasikeitė gimtadienis, dažnai svyruoja tarp liepos 6 ir 8 d. Tiesą sakant, neprisimenau, kurią dieną paleidau svetainę, todėl manau, kad tai skiriasi nuo 21 metų vaiko gimimo. (Taip pat gimdyti buvo daug lengviau, nei įsivaizduoju tikrąjį gimdymą.)

Bet aš pagaliau atsiskaitiau 2000 m. liepos 8 d., tą dieną, kai užregistravau domeno vardą, nors tuo metu jau buvau sukūręs ir bandomuoju būdu paskelbęs keletą istorijų.Du dešimtmečiai ir metai atrodo kaip ilgas laikas, bet vis dar stebėtinai jaunas ir nepatogus, bent jau sprendžiant iš šios nepatogios nuotraukos Bostone 1998 m. vasarą, prieš pat man sukako 21-eri:

Andy Dehnart Bostone

Andy Dehnart Bostono viešajame sode 1998 m. vasarą avėjo mėgstamą 1990-ųjų avalynę.

Pasirinkau šią nuotrauką, nes buvau Bostone, stažavau į Student.com – po to, kai pirmą kartą radau ir nufotografavau Tikras pasaulis Bostonas gaisrinė, žinoma. Student.com buvo ankstyvas žiniatinklio leidinys, ir būtent čia per pietus diskutavau apie tai Tikrasis pasaulis paskatino vieną iš svetainės redaktorių Wesley Morrisą pasiūlyti man rašyti apie realybės televiziją.

Kažkaip tai man niekada anksčiau neatėjo į galvą. Ar galėčiau rašyti apie tai, ką myliu? Taip ir padariau, o vėliau mane atleido , o visa kita – dviejų dešimtmečių ir vienerių metų istorijos.

ig erd kabelis 21-asis etapas atrodė kaip gera proga baigti studijas, todėl sveiki atvykę į Reality Blurred LLC, jos patronuojančią įmonę, kurią galbūt pastebėjote, jei esate tas, kuris skaitė atnaujintąPrivatumo politikairpaslaugų teikimo sąlygos. Esu vienintelis „Reality Blurred LLC“ savininkas ir operatorius, todėl misija nesikeičia, tačiau toks formalumas atveria naujų galimybių. Sekite naujienas!

Kol kas dėkoju visiems, kurie skaitėte mano raštą, nesvarbu, ar tik jį atrandate, ar kasdien lankotės pagrindiniame puslapyje nuo 2000 m., ar radote kelią čia permano savaitinis naujienlaiškis.

Kaip ir rašiaupuslapyje new-ish apie, Man patinka rinkti ir dalytis informacija ir man patinka apie tai kalbėti su jumis visais. (Yra šiek tiek ironijos dėl to, kad komentarų platforma šiuo metu yra parduotuvėje, taisoma, nors pažadu, kad ji (arba kitas sprendimas) grįš kuo greičiau.)

Esu dėkingas tiems iš jūsų, kurių dosnumas ar išlaidų sąskaitos jums tai leidžiatiesiogiai palaiko svetainę, toks kaip per Patreoną – ir ačiū mano naujausiems globėjams Allyson D. ir Margo! Nors myliu savo draugus iš Mediavine, kurie tvarko mano reklamą ir sukūrė patogią technologiją, kuri padeda šiai svetainei veikti, jūsų tiesioginis palaikymas tam, ką galima skaityti, yra tikrai neįtikėtina.

Taigi, sveikinu juos ir jus, kad skaitėte tai – komentuojate, el. paštu siunčiate patarimus, nuorodas ir rašybos klaidų taisymus, ir diskutuojate su manimi, kai matome, ką žiūrime kitaip. Aš tai vertinu, ir tai buvo tokia dovana, kad per daugelį metų galima bendrauti su tiek daug žmonių. Neturėjau jokių lūkesčių, kai pradėjau šią kelionę prieš 21 metus, ir tikrai nesitikėjau, kad ji truks taip ilgai, bet džiaugiuosi, kad taip nutiko.