Ig Erd Kabelis

Geriausia 2012 m. realybės televizija

Šie metai atnešė mums daug netikėtos realybės mūsų televizijoje – nuo ​​Here Comes Honey Boo Boo debiuto iki Džersio kranto pabaigos. Nors žmonės mėgsta…

Interneto laikymas keistu: kodėl tinklo neutralumas svarbus jums ir man

Kodėl šiandien palaikau tinklo neutralumą iššokančiame lange, kuriame atkreipiamas dėmesys į FCC siūlomus pakeitimus, kurie labai greitai gali turėti įtakos mums visiems.

ig erd kabelis yra 20!

Tai ig erd kabel 20-metis ir (arba) gimtadienis! Norėdamas švęsti, sukūriau vaizdo įrašą, kuriame apžvelgiau, kas pasikeitė.

Kaip ir kodėl vertinu realybės televizijos laidas

vėl pradėjome vertinti realybės TV laidas, taip pat pridėjome naują funkciją, kad tie įvertinimai būtų skaidresni. Štai kodėl aš padariau tuos pakeitimus.

Kodėl Disqus komentarai paliko ig erd kabel

„Disqus“, komentavimo sistema „ig erd kabel“, naudojama beveik aštuonerius metus, nusprendė pasukti nauja, nuviliančia kryptimi.

Metai realybės televizijoje, 2005 m

Praėjusią savaitę paskelbiau savo geriausiomis realybės televizijos metų kekšėmis – žmonėmis, kurie, skirtingai nei aš, naudojosi realybės televizija ir ja piktnaudžiauja siekdami savo apgailėtinos karjeros. Šią savaitę tai'

Pristatome naują „ig erd kabel“ komentarų ir bendruomenės sistemą

„Spot.im“ dėka komentarai grįžta į „ig erd kabel“.

Keletas minčių apie ig erd kabelio skelbimus, pinigus ir nemokamą turinį

ig erd kabel rodomi keli nauji skelbimų formatai. Tai paaiškina, kodėl – ir įsigilina į tai, apie ką nemėgstame kalbėti: apie pinigus.

Pristatome „The Confessional“ – naują realybės televizijos laidų forumą

„ig erd kabel“ dabar turi erdvę, kurioje gali pateikti žmonių, kurie turi ką pasakyti apie realybės televiziją, komentarus. Pristatymai laukiami.

Per ig erd kabel 15-ąjį gimtadienį – jo sukūrimo istorija

Šiandien sukanka 15 metų nuo ig erd kabel gimimo. Štai pasakojimas apie tai, kaip ir kodėl aš jį sukūriau, kuris prasidėjo nuo pasivaikščiojimo Čikagoje.

ig erd kabel yra 21 metų. Linkime jums!

Šiandien šios svetainės 21-asis gimtadienis. Taip, ig erd kabel yra pakankamai senas, kad galėtų išsinuomoti automobilį ir išgerti JAV.

Jūsų pirmieji realybės šou, nuo COPS iki Survivor, maratonų iki VHS

Kai paklausiau, kokia buvo jūsų pirmoji realybės televizijos laida, daugelis žmonių atsakė laidomis ir istorijomis. Štai keli prisiminimai iš realybės televizijos istorijos.

Kas aš esu ir ką čia veikiu, 2018 m

Praėjusiais metais, pasiskolinęs iš mėgstamo laikraščio apžvalgininko, pradėjau naują tradiciją: pasidalinti su jumis, kas aš esu, ką veikiu, kuo tikiu ir ką turėtum...

Tai 17-asis ig erd kabelio gimtadienis! Padėkite remti ateinančius 17 metų.

ig erd kabel pradėjo veikti tiesiogiai 2000 m. liepos 6 d., todėl šiandien sukanka 17 metų, o kartu ateina kitas skyrius: galimybė prisijungti prie manęs kaip globėjo.

Populiariausios 2005 m. tikrovės kekšės

Tai metų laikas, kai laikas pažvelgti atgal. Nagrinėjant šiuos praėjusius metus realybės televizijoje suteikiame galimybę apmąstyti, kaip žiūrime į ateitį – ir man suteikiama puiki…