Išgyvenęs Antrasis Šansas

Survivor Second Chance: viskas, ką reikia žinoti

Viskas, ką reikia žinoti apie „Survivor Second Chance“ – 31-ąjį CBS laidos sezoną, kuriame žiūrovai galės pasirinkti aktorius balsuodami internetu.

Šįvakar buvo atskleistos „Survivor Second Chance“ komandos, išvykusios į Kambodžą

„Survivor Second Chance“ balsavimo rezultatai bus atskleisti tiesiogiai šį vakarą per „Survivor Worlds Apart“ susitikimą. Jie išvyks į Koh Rongą, Kambodžą.

Ačiū, Survivor, už du puikius Padėkos dienos epizodus

„Survivor Cambodia: Second Chance“ stulbinančių 10 ir 11 serijų, „Kaip parduoti savo sielą velniui ir mano ratai sukasi“, santrauka ir analizė.

Joe žinojo, kad sugrius per Survivor iššūkį

Joe Anglimo baisus žlugimas per Survivor Cambodia imuniteto iššūkį jam nebuvo staigmena. Jis ir Jeffas Probstas paaiškino, kas atsitiko.

Visos „Survivor Cambodia Second Chance“ detalės, vingiai ir gentys

Išsami informacija apie „Survivor Cambodia: Second Chance“ pasirodė šiandien, įskaitant genčių sudėtį, pirmąjį imuniteto iššūkį, genties jungiklius ir kt.

Išskirtinis „Survivor“ finalas parodo, kodėl „Survivor“ vis dar klesti

Filmo „Survivor Cambodia: Second Chance“ finalas buvo toks pat dramatiškas, nenuspėjamas ir linksmas, kaip ir šis sezonas, vienas geriausių „Survivor“ sezonų.

Tiek daug akimirkų, kurias reikia pamilti „Survivor Cambodia“ premjeroje

Pirmojo „Survivor Cambodia: Second Chance“ epizodo, kuriame žiūrovai sugrąžino 20 aktorių, ir Jeffo Probsto pokalbių šou, kurį sugrąžino jis, santrauka.

Akivaizdu, kad staiga vėl pasirodė Survivor

Filmo „A Snake in the Grass“, „Survivor Cambodia: Second Chance“ penktasis epizodas, per kurį kažkas vėl pasirodė, kad apsinuodijo akimis, kartojama.

Peih-Gee nelegaliai įnešė titnago ir daugiau ant Survivor

Filme „Survivor Cambodia: Second Chance“ konkurso dalyvė Peih-Gee Law panaudojo savo įgūdžius, kad išvengtų „Survivor“ gamybos ir į paplūdimį nugabentų ugnies įrankį.

„Survivor“ puikus Abi žingsnis suteikia jai didžiausią galią

„Survivor Cambodia: Second Chance“ 13 serijos „Piktažai linksminasi“ santrauka, kurios metu Abi-Maria Gomes padarė puikų strateginį žingsnį.

Išgyvenusieji numeta savo mėgėjus, praranda protą

„Survivor Cambodia: Second Chance“ trečiosios serijos „We Got a Rat“ santrauka.

Andrew Savage'as sugėdintas, apgailestauja dėl savo „Survivor“ komentarų

Išgyvenusi Kambodža: Antrojo šanso dalyvis Andrew Savage'as apgailestauja dėl to, ką pasakė apie kitus žaidėjus ir jų žaidimą.

CBS keičia „Survivor Second Chance“ balsavimo taisykles, kad gerbėjai pasirinktų

CBS pašalino septynis žodžius iš „Survivor Second Chance“ balsavimo taisyklių, kad vien žiūrovų balsai galėtų nustatyti visą aktorių skaičių. Taip pat Jeffo Probsto komentarai.

Labai emocingas išgyvenęs žmogus, nuo susitikimų iki kritinės situacijos

„Survivor Cambodia: Second Chance“ 12 serijos „Ty Little Shanks to the Heart“ santrauka, apimanti emocinius susijungimus ir siaubingą akimirką.

Prieš stingdantį aklumą, Survivor prideda balsavimo veto posūkį

„Witches Coven“ 9 serijos „Survivor Cambodia: Second Chance“ apžvalga ir analizė.

20 žmonių, kurių noriu susigrąžinti „Survivor Second Chance“.

Manęs paklausė, kuriuos 20 „Survivor Second Chance“ dalyvių noriu sugrįžti. Peržiūrėjau sąrašą ir štai rezultatas.

Monica teigia, kad „Survivor“ prodiuseriai suvaidino vaidmenį jos pasitraukime

Monica Padilla sako, kad ji buvo išbalsuota iš „Survivor Cambodia: Secodn Chance“, nes gerbėjų numylėtinės Kelly Wiglesworth ir Spenceris Bledsoe gavo apsaugą.

Šiandien paskelbtas „Survivor Second Chance“ aktorių pranešimas

Šiandien tikimasi CBS pranešimo apie „Survivor Second Chance“ kandidatūrą ir balsavimą. Žiūrovai balsuos, kad atrinktų kai kuriuos arba visus sugrįžusius aktorius.

Tikra išgyvenimo istorija pritraukia chaotišką išgyvenusįjį

„Survivor Cambodia Second Chance“ 6 serijos „Bunking with the Devil“, kuri prasidėjo Terry Deitzui pasitraukus iš žaidimo ir pasibaigus aklumu.

Daugiau informacijos apie Terry Deitzo Survivor išėjimą, Danny Deitzo sveikatą

Terry Deitz atskleidė viską, kas nutiko su jo sūnaus Danny Deitzo sveikata ir širdimi, nuo „Survivor Cambodia: Second Chance“ iki dabar.