Jeffas Schroederis pradeda homofobišką pyktį, kurį paskatino Hario Poterio Dumbldoras

Jeffas Schroederis pradeda homofobišką pyktį, kurį paskatino Hario Poterio Dumbldoras

Prieš du sezonus, kai jis pirmą kartą pasirodėDidysis brolis, Jeffas Shroederisnaudojo gėjų šmeižtusmuštynėse su kitu namų svečiu. Praėjusią naktį Jeffas pavadino buvimą gėjumi iškrypėliu ir piktai piktinosi, kaip nepriimtina, kad gėjus vadovauja vaikų mokyklai.

Pokalbis iš tikrųjų buvo apie Hario Poterio autorių J.K. Rowling 2007 m. prisipažinimas, kad ji visada maniau, kad Dumbldoras yra gėjus, nors knygose niekada nebuvo tiesiogiai kalbama apie veikėjo seksualinę orientaciją. Tuo metu Hario Poterio gerbėjų svetainės „The Leaky Cauldron“ žiniatinklio valdytojas sakė AP Vadindama ką nors taip gerbiamu, talentingu ir maloniu žmogumi, kuris taip pat yra homoseksualus, ji sustiprina idėją, kad žmogaus gėdingumas nėra kažkas, dėl ko jie neturėtų gėdytis.

Jeffas ir Jordanas dalyvaus „Marriage Boot Camp Reality Stars“.

Jeffas Schroederis kairėje su Jordanu Lloydu (nuotr Helga Esteb / Shutterstock. )Tačiau Jeffas reagavo priešingai. Paklausęs, kas yra Dumbldoras? Džefas pasakė: „Tai būtų iškreipta“. Jis paklausė Kalios: Tačiau kaip jis tapo gėjumi? Jis neturi jokių gėjų polinkių. Be to, „Ei, Hari, leisk man pajusti tavo kamuoliukus“.

Kalia pasakė: Galbūt tai tik tokiems žmonėms kaip jūs, kurie mano, kad stereotipai apie gėjus...

Jeffas garsesniu ir piktesniu tonu atsakė: „Ką turite omenyje stereotipus apie gėjus? Jis mokosi mažų vaikų mokykloje; tu nenori to vaikino padaryti gėjumi.

Kalia paklausė: Kodėl? ir Džefas netikėdamas atsakė: „Ką turi omenyje, kodėl?

Gėjai negali dirbti su mažais vaikais? Kalia atsakė.

Nemanau, kad būtų teisinga turėti mažą vaikišką knygelę, o direktorius, kad esi uždarytas stebuklingoje žemėje, būtų gėjus. Nemanau, kad tai būtų teisinga, sakė Jeffas. Matau jūsų kompiuterio vaizdą, bet nemanau, kad tai teisinga.

Kalia toliau protestavo, o Džefas jai sušuko: Tu tiksliai žinai, ką aš sakau; nesukelk, kad atrodytų, jog elgiesi teisingai, sakydamas, kad taip nėra. Tu leisi istorijų knygą, kurioje jie eina į fantazijos stovyklą, o visa tai yra maži vaikai be tėvų, o vaikinas yra gėjus.

Tai, kad jis yra gėjus, nereiškia, kad su juo nieko negerai, sakė Kalia.

Dink iš čia, nepradėk nuo to sušikto šūdo, pasakė Džefas. Nesakyk man teisingo atsakymo apie sušiktą televiziją, kai manai, kad tai nėra teisingas atsakymas.

Tada Kalia pasakė: aš ne. Žinote, kodėl? Nes mano mažoji sesuo gėjus.

Man nerūpi, jei tavo mažoji sesuo gėjus. Pagalvok, kas tai yra, pasakė Jeffas.

Bet aš nesuprantu. Aš tikrai nesuprantu, atsakė Kalia, ir prieš keisdamas temą į „Liūtas, ragana ir drabužių spinta“, Džefas pasakė: „Tu tikrai nesupranti? Na, as irgi nesuprantu.

Man žavu, kaip visiškai kvailai Jeffas skamba šiame pokalbyje ir ne tik dėl visiško ir apgailėtino nežinojimo. Bet kai jis supyksta, jis neturi prasmės ir sako tokius dalykus (pasakojimų knyga, fantazijų stovykla), kad skamba kaip dar didesnis idiotas. Jis padarė gerą darbą, kad atrodytų kaip asilas, ir bent jau Kalia buvo šalia, kad mestų jam iššūkį, net jei jos argumentai neturėjo jokios įtakos jo mažoms smegenims.

Man smalsu, ar tie, kuriuos sužavėjo Jeffas ir apgynė jo paskutinę homofobišką apkalbą, taip pat atsilieps į šį pokalbį, o tai labai aiškiai parodo jo jausmus gėjams.

Štai pokalbis iš tiesioginių kanalų:

(Atnaujinimas: „RealNetworks“ pateikė paraišką dėl autorių teisių, kad pašalintų vaizdo įrašą iš „YouTube“. , o tai labai erzina, nes tai yra naujienų vertas klipas ir aiškus sąžiningo naudojimo pavyzdys, bet per Rickey , vaizdo įrašas yra internete kitur, todėl jis sugrįžo.)