Kaip filmuojamas „Neįtikėtinas daktaras Polas“: interviu su daktaru Polu

Kaip filmuojamas „Neįtikėtinas daktaras Polas“: interviu su daktaru Polu

76 metų Mičigano veterinarijos gydytojas, aštuntojo dešimtmečio pradžioje emigravęs iš Nyderlandų, dabar yra didžiausia vieno kabelinės televizijos tinklo žvaigždė.

Dr. Jano Polo pasirodymas, Neįtikėtinas daktaras Pol , yra geriausiai įvertintas „NatGeo WILD“ serialas, o 13-ajam sezonui net nepasirodant šį savaitgalį („NatGeo WILD“, šeštadieniais 9 val.), jis jau buvo atnaujintas 14 sezonui, kuris bus rodomas 2019 m. sausį.

Šių metų pradžioje paskelbusi apie atnaujinimą, NatGeo WILD teigė, kad laida ir toliau muša tinklo reitingų rekordus ir patenka į žiūrimiausių laidų trejetuką per reklamą palaikomą laidą tarp visų 2 metų ir vyresnių žiūrovų.13 sezonas bus didesnis nei įprastas 10 epizodų, o 13 serijų. (Senesnės „Dr. Pol“ serijos nėra „Netflix“, bet 11 ir 12 sezonas yra NatGeo svetainėje ir visi sezonai yra „Amazon“. .)

Žiūrėkite išskirtinį 13-ojo sezono scenos vaizdą ir skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ką daktaras Polas mano apie laidos sėkmę, kai jis neleidžia filmuoti kameroms, kodėl „nežudomi“ prieglaudos gali būti problemiškos ir dar daugiau.

Kai kalbinau jį anksčiau šiais metais, daktaras Polas man tai pasakė Neįtikėtinas daktaras Pol sėkmė buvo gana netikėta.

Taip, tai nustebino mane – tai nustebino visus! Kaip žinoti, kai kuriate sėkmingą šou? jis pasakė. Šią laidą žiūri visi – įvairaus gyvenimo, įvairaus amžiaus, didelės šeimos laidos, ir aš manau, kad tai yra fantastiška.

Pasak jo, didžiąją dalį to, kodėl tai veikia, lėmė jo sūnus Charlesas, kuris yra serialo prodiuseris ir iš pradžių pristatė savo tėčio darbą kaip televizijos realybės šou.

Daktaras Polas pasakė, kad Charlesas jam pasakė: tėti, dirbk savo darbą. Tai pakankamai įdomu. Nežiūrėkite į fotoaparatą, nieko nedarykite dėl fotoaparato.

Toks formatas išliko, sakė daktaras Polas. Nieko specialiai nedaroma norint sukurti šou; tai nėra scenarijus; tai tikra, pasakė jis.

Tai tiesiog jo įprasta veterinarinė praktika, kuri kasmet aštuonis mėnesius filmuojama apie 100 valandų per savaitę.

Kaip filmuojamas „Neįtikėtinas daktaras Polas“.

Tik apie 10 procentų gyvūnų, patekusių į kliniką, iš tikrųjų yra filmuojami „The Incredible Dr. Pol“.

Tikriausiai vienas iš 10 daugiausiai, sakė jis, ir taip yra todėl, kad daug kas yra įprasta. Prodiuseris Justinas sėdi ir žaidžia su Tateriu, trikoju kate, ir žiūri, kas ateina. Ir sako: Ei, tai įdomu, todėl pažiūrėkime, ar jie nori būti filmuojami.

Gamintojai kreipsis į gyvūnų savininkus, tačiau spaudimo nėra. Žmonės gali pasakyti taip arba ne – jei ne, gerai! Daktaras Polas man pasakė.

Taip pat nėra kompensacijų, gyvūnų savininkai veterinarijos paslaugų negauna nemokamai.

Atsiprašau už tai, ne! Daktaras Polas pasakė. NatGeo WILD gali turėti daug pinigų, bet jie nemoka už bylas. [Klientai] už tai moka patys.

Prodiuseriai pastaraisiais sezonais pradėjo tęsti ryšius su klientais. Dabar man labai patinka tai, kad jie kartais sugrįžta po poros mėnesių ir aplanko savininką ir parodo, kaip yra, – sakė jis.

Jei kas nors sutinka, kad būtų nufilmuotas veterinaro vizitas, jo byla pažymėta, kad žinotų, jog filmavimo grupė bus ten. Tada jie įjungė papildomą šviesą egzaminų salėje, o mes tiesiog įeiname ir dirbame savo darbą, sakė jis. Kamera visada trukdo, nes kambariai nėra tokie dideli.

Net jei gyvūno savininkas nori būti nufilmuotas, pats daktaras Polas kartais nutolina kameras.

Kada tai įvyksta? Kai žmonės nesirūpina gyvūnu, o mes taip matome per daug, – sakė jis. Mes nenorime pasakyti, Gerai, pažiūrėk į tai . Mes nenorime, kad kas nors atrodytų blogai, kad būtų su jumis nuoširdūs. Ir kartais, taip, jūs tai šiek tiek matote. Bet mes prie to nesiginame; mes to nepadarome taip akivaizdu, kad dėl to savininkas jaustųsi blogai ar panašiai.

Kodėl gi ne? Daugelis žmonių net neįsivaizduoja, kad jų augintinis susirgo. Ir tai dabar matome su vėžiu, ypač, sakė jis, nes tai vyksta taip palaipsniui, kad jie net neįsivaizduoja. Ir tada jie ateina į kliniką, ir viskas.

Tai neturi nieko bendra su šou, sakė daktaras Polas, bet tai tik dalis jo praktikos. Jūs to nedarote, net kai jie nefilmuoja. Gyvūnas ateina, ir jūs turite pasakyti: Aš turėjau pamatyti šį paskutinį savaitę - ne.

Daktaras Polas sakė, kad geriausia galimybė paveikti tai, kas baigiasi televizijoje, atsiranda dar net nepradėjus riedėti kameroms.

Vienintelis būdas, kuriuo galiu kontroliuoti, kas vyksta šiame šou, yra čia, sakė jis. Filmuota medžiaga, kuri apdorojama kompiuteriu ir siunčiama į Vašingtoną, turiu stipriai kovoti – šokinėti aukštyn ir žemyn, rėkti, kad jos neliktų seriale.

Nors postprodukcija vyksta rytinėje pakrantėje, jo nuosavybėje Mičigane yra daug.

Pastačiau keturių automobilių garažą, apšiltintą, šildomą, tad vaistai nesušals. Ir jie tai perėmė, – sakė daktaras Polas, kalbėdamas apie gamintojus.

Garaže vis dar telpa du automobiliai, tačiau likusioje erdvėje yra pokalbių ir kitos įrangos fonas, taip pat čia įgula valgo maistą ir teikia amatininkų paslaugas. Daug užkandžių! Daktaras Polas nusijuokė.

Neįtikėtinas daktaras Pol

Daktaras Polas Mičigano centre, kur gyvena ir prižiūri gyvūnus, net kai lauke šąla. (Nuotrauka Michaelo Stankevičiaus / National Geographic Channels)

Dr. Pol apie savo kritikus ir naminių gyvūnėlių priežiūrą

Televizijos laida apie gyvūnus, aiškiai nurodanti, kaip su jais elgiamasi, sulaukia tam tikros kritikos, kaip ir augintinio šeimininkai.

Bet daktaras Polas pasakė: „Tegul jie tai vertina – aš neskaitau „Facebook“. Man rūpi mano gyvūnai; Aš darau viską, ką galiu.

Prieš kelerius metus vienas kritikas – kolega veterinarijos gydytojas – Mičigane pateikė skundą po to, kai stebėjo, kaip daktaras Polas atlieka sužeisto šuns operaciją. Mičigano licencijavimo ir reguliavimo asociacija pirmą kartą nusprendė prieš jį, bet apeliacinis teismas panaikino kad, sakydamas, valstybės sprendimas nepagrįstas kompetentingais, daiktiniais ir reikšmingais įrodymais. Šį sprendimą pasveikino kitas veterinaras, kas parašė , iš dalies, kad Tikroji Polo sprendimo vertė yra parodyti, kad teisingumo standartai su veterinarinėmis tarybomis gali būti ypač prasti.

Daktaras Polas man pasakė, kad jo pagrindinis rūpestis ir troškimas yra, kad naminių gyvūnėlių savininkai reguliariai tikrintųsi ir kastruotų [savo augintinius].

Kodėl jie to nedaro, net kai Bobas Barkeris ir Drew Carey ragino žmones sterilizuoti ir kastruoti savo augintinius?

Daktaras Polas reagavo su empatija ir greitai nurodė, kad daugelis žmonių tiesiog negali sau to leisti. Visi nori augintinio - Turiu vaikų, noriu augintinio. … Kol jie to nežino, ji nėščia. Štai kodėl prieglaudos yra pilnos.

Aš labai palaikau įperkamą naminių gyvūnėlių priežiūrą, ir iš esmės tai šiuo metu išeina pro langą, sakė jis.

Daktaras Polas sakė, kad taip pat yra ciklas naminių gyvūnėlių, patenkančių į prieglaudas ir grįžtančių.

Tiesą sakant, prieglaudos, kuriose draudžiama žudyti, yra labai pagirtinos. Man tai patinka. Ir ne tai, kad gyvūnai turėtų mirti, o kad gyvūnai sėdėtų narvuose po mėnesių, o gal metų, kol bus įvaikinti? Ne. Tai kalėjimas, vienutėje. Tai nesąžininga ir gyvūno atžvilgiu, sakė jis.

Jis pridūrė, kad būdamas prieglaudoje augintinis gali būti nepriimtinas.

Daug kartų matai [tai], ypač su katėmis, kurios taip ilgai buvo narve, sakė daktaras Polas. Daugybę kartų jie yra įvaikinami ir nebesielgia namuose, nes jie taip ilgai buvo narve, kur tuštinasi ir valgo toje pačioje vietoje, ir to nenori. Negalite dėti maisto prie katės kraiko dėžutės; jie nevalgys. Taigi jie įeina į namus ir sako: Ei, tai didelė vieta! Jei einu į tą kampą, niekada neužuosu jo kvapo .

O tai lemia, kad žmonės savo augintinius grąžina į prieglaudas. Šie įvaikinti gyvūnai grįžta, nes o dieve, jis kakoti visur , jis pasakė.

Neužpildykite prieglaudų, tęsė daktaras Polas. Ką jau daug kartų sakiau, jie tai daro taip, kad į visus šiuos kibirus bando ištraukti visą vandenį iš namo, užuot išjungę vandenį. Kastruoti ir sterilizuoti!

Daktaro Polo įvaikinta, sterilizuota katė Tater išpopuliarėjo klinikoje ir net socialiniuose tinkluose.

Aš jį kastravau, antradienį nuėmiau koją, trečiadienį ką tik atidarėme narvelio duris, jis iššoko ir nuo tada jam priklauso klinika, – pasakojo daktaras Polas. Ta katė tokia fantastiška šunims, katėms – jis nieko ir nieko nebijo.

Tater dabar yra Instagram @Tater_Pol , o daktaras Polas sakė, kad vaikai lankosi daktaro Polo kabinete nori pamatyti Taterį arba ateina į kliniką vien tam, kad pamatytų katę.

Jis yra neįtikėtinas, sakė daktaras Polas. Taip pat ir laidos gerbėjai.

Sutinkame pačius gražiausius žmones. Spektaklis apie gyvūnus, rūpinimąsi gyvūnais. Gyvūnų mylėtojai yra geri žmonės, ir mes sutinkame tokius.