Kodėl „Project Runway“ yra tikrai puiki, vaizdinga realybės televizija

Kodėl „Project Runway“ yra tikrai puiki, vaizdinga realybės televizija

Pirmas epizodas iš Projektas Runway Pergalingas sugrįžimas į „Bravo“ buvo pažįstamas ir radikaliai nesiskiria nuo to, kuris buvo rodomas „Lifetime“. Taip, jo šeimininkas, mentorius ir visi, išskyrus vieną teisėją, pasikeitė, taip pat ir rinkiniai, bet pagrindinis pasirodymo branduolys atrodė nepaliestas .

Šiam sezonui įsibėgėjus, jis ir toliau tesėjo savo pagrindinius pažadus kaip talentų konkursas, tačiau taip pat pasirodė esąs daug daugiau, nei rodė premjera. Projektas Runway yra dar kartą išskirtinė realybės televizija.

Perėjimas nuo „Lifetime“ versijos prie naujosios „Bravo“. Projektas Runway yra skirtumas tarp dirbtinės Kalėdų eglutės ir vienos šviežiai nupjautos eglutės iš aikštelės Naujojoje Anglijoje, trykštančios kvapu; tai akinių ar saulės akinių nuvalymas ir supratimas, kokie jie buvo migloti; tai valgo spragėsius, supiltus į ketaus keptuvę su aliejumi ir sviestu po daugelio metų toleravimo kreidos branduolių maišuose iš mikrobangų krosnelėje naudojamų maišelių.Skirtumai yra kiekviename kadre – ir net muzikoje, kuri sugrąžino daug originalių muzikinių užuominų.

Žiūrėjau „Project Runway“ per „Lifetime“ ir mėgavausi daugeliu jo epizodų, bet buvau tik super aistringas Projektas Runway Junior . Dabar manau, kad taip yra todėl, kad jis turėjo tam tikros gyvybės ir jėgų, kurias „Lifetime“ išleido iš originalo.

„Lifetime“ ir „Bunim-Murray“, sukūrę serialą tuo metu, kai buvo ten, nėra visiškai kalti. Verta prisiminti,Penktajame ir paskutiniame Bravo sezone Project Runway tiesiog nebuvo geras; man net atrodėBravo bandė tai sabotuoti, arba bent jau nieko nedarė, kad padėtų.

Projektas Runway 2004 m. per šventes įsitraukė į kultūrinį pokalbį, pasikartojančių ankstyvųjų epizodų dėka,nuo reitingų kritimo iki reiškinio per kelias savaites.

Tačiau jis degė ryškiai ir greitai išnyko, ypač kai buvo perjungtas tinklas. Pirmieji du viso gyvenimo sezonai buvo baisūs . Galų gale jis sustiprėjo ir pasiūlė kūrybiškumą kaip lietaus iššūkis, tačiau tie sezonai nepriartėjo prie to, ką dabar matau ekrane ir patiriu kaip žiūrovas.

Dėl ko „Project Runway 17“ išpopuliarėja

Projekto Runway 17 dizaineriai Afa Ah Loo, Sebastian Gray, Renee Hill, Tessa Clark, Kovid Kapoor, Frankie Lewis, Garo Sparo

„Project Runway 17“ dizaineriai Afa Ah Loo, Sebastianas Grey, Renee Hill, Tessa Clark, Kovidas Kapooras, Frankie Lewis ir Garo Sparo žiūri „The Future is Here“ serijos kilimo ir tūpimo tako šou. (Nuotrauka Barbara Nitke / Bravo)

Ketvirtajam epizodui Projekto kilimo ir tūpimo takas 17 paliko naujus komplektus ir viską rekonstravo vidury miško: kilimo ir tūpimo taką, plaukų ir makiažo palapines ir, žinoma, darbo kambarį. Konkurso dalyviai miegojo palapinėse ir valgė maistą suvynioti į foliją, o modeliai žengė pakilimo taku lyjant stingdančiam lietui, o teisėjai atsistoję suvyniojo modelius į antklodes, kol kritikavo dizainerių darbus.

Tai buvo ne tik netradicinis medžiagų iššūkis, tai buvo netradicinis iššūkis ir epizodas, kuris iššoko iš ekrano ir pareiškė, kad štai ko mums trūko: laukinio dizainerių ir kitų kūrėjų kūrybiškumo. Projektas Runway pats.

Kiti iššūkiai labai skyrėsi vienas nuo kito – nuo ​​projektavimo apie nešiojamąjį meną iki iššūkio, kurio metu dizaineriai paprašė sukurti vaizdo žaidimo personažą – tokį, kurį įgyvendino menininkas ir kuris atgijo ant kilimo ir tūpimo tako.

Patys dizaineriai yra pavyzdys, kaip įvairovė ir įtraukimas turėtų atrodyti per realybės televiziją: gamyba ne tik pažymėjo langelį ir judėjo toliau, bet ir rado žmonių, turinčių platų išsilavinimą ir gyvenimo patirtį, taip pat įvairių įgūdžių ir idėjų. apie madą.

Ne visi jie atitinka reikalavimus Projektas Runway , bet juos tikrai malonu žiūrėti: aš labai pasiilgau pašalintų dizainerių Kovido Kapooro ir Afa Ah Loo, kurie net ir pralaimėję buvo drąsūs.

Buvo keletas nedidelių ginčų, bet Projektas Runway vėl atranda savo dramatiškumą kūrybos procese, o ne žmonių kovose tarpusavyje. Vienos komandos iššūkis, kurį iki šiol matėme, vis tiek turėjo kiekvienam dizaineriui gaminti savo drabužį, todėl tai leido jiems vis tiek įgyvendinti savo viziją.

Vienintelė pagrindinė šio sezono problema yra ta, kad kai kurie modeliai yra traktuojami kaip problema ar kliūtis, kurią reikia įveikti, tiek kai kurie dizaineriai, tiek montažas. Hazel Cills tai aptarė esė Jezabelei , rašyti, kad problemos Projektas Runway dizaineriai, kai kalbama apie įvairių kėbulų dizainą, liudija, kaip maži dydžiai vis dar yra norma ne tik Paryžiaus mados savaitės kilimo ir tūpimo tako, bet ir dizaino mokyklose, kuriose mokosi konkurso dalyviai, ir nepriklausomose. etiketes, kurias jie neišvengiamai paleidžia.

Taigi tai ne tik „Project Runway“ problema, bet ji vis tiek yra ta, su kuria pati šou galėtų atsižvelgti daugiau. Bjauriausias sezono momentas atėjo, kai Nadine iš esmės kaltino savo modelį dėl savo nesėkmių.

Vienas iš priežasčių, kalbant apie tai, yra mentorius Christianas Siriano, kuris Nadine pasakė, kad, remiantis Cills esė, puiku švęsti kreives, ir aš manau, kad tai dar įdomiau.

Christianas atrado kelią į mentoriaus vaidmenį ir daro daugiau nei Timas Gunnas, galbūt todėl, kad jis labiau dalyvauja darbo kambaryje.

Jis siūlo konkretesnius patarimus, o ne santrauką, ir apie tai informuoja ne tik tai, kas atrodytų geriausiai, bet ir kaip tai padaryti atsižvelgiant į „Project Runway“ nustatytus apribojimus. Juk Kristianas tai puikiai žino.

Bet man labiausiai patinka jo mentorystė, nes jis yra savotiškas žavus dizainerių stovyklos patarėjas, nuolat juos stumdantis ir sakantis, kad geriau paskubėti pasidaryti keistas kelnes.

Marni Senofonte, Christian Siriano, Hester Sunshine, Project Runway 17 3 serija

Marni Senofonte ir Christian Siriano pataria Hester Sunshine dėl projekto Runway 17 All the Rage serijos. (Karolinos Wojtasik/Bravo nuotr.)

Trečioje serijoje Marni Senofonte – Beyoncé stilistė – buvo pristatytas kaip savotiškas antrasis mentorius, tariamai retkarčiais užsukantis pasidalyti patarimais, kaip formuoti modelius, o tai tikrai konkretu ir naudinga. Tačiau atrodo, kad jos buvimas suteikia dizaineriams leidimą atsiriboti nuo jų pačių supratimo apie tai, kas įmanoma ir įmanoma.

Dapperis Danas taip pat padarė tai, kai pristatė penkių epizodų iššūkį kurti gatvės drabužius. Geriausi dizaineriai – ir yra keletas, kurie greitai pateko į pakuotės priekį, pastaruoju metu Hester Sunshine – ima tas kibirkštis ir meta jas į savo uždegimą ir leidžia savo kūrybiškumui įsižiebti.

Visa tai vertina daugiausia nauja komisija, kurią palaiko Nina Garcia, kuri vis dar yra reikli ir konkreti savo kritikoje, bet taip pat atrodo žaismingesnė.

Teisėjų svarstymai tapo labiau panašūs į pokalbius ir diskusijas. Jie glaudžiasi, kalbasi ir diskutuoja apie darbo privalumus, ir atrodo, kad klausomės pokalbio madų šou.

Nebėra aklo teisėjavimo, o tai buvo gera idėja, bet niekada nesutrukdė teisėjams nustatyti, kas ką sukūrė. Dabar teisėjai atvirai pripažįsta, kad pasisakė už konkrečius dizainerius, pavyzdžiui, kai Elaine Welteroth prisipažino, kad po pirmojo iššūkio ji kovojo už Frankie, bet negalėjo to padaryti dar kartą, kai Frankie turėjo panašių problemų su antruoju iššūkiu. Vertinimas yra subjektyvus, o „Project Runway“ leidžia mums pamatyti daugiau jų pageidavimų ir skonio.

Kaip Hester Sunshine pavardė ir žavinga drabužių spinta, kuri darbo kambarį paįvairina spalvomis ir vaizduote, Projekto kilimo ir tūpimo takas 17 yra meninio adrenalino šūvis, kurio reikia realybės talentų konkursams dėl kūrybiškumo ir talento prieš kameras ir už jų. Originalas tikrai vėl sugrįžo.