Kuo gyvenimas žemiau nulio: uosto apsauga skiriasi nuo laidų, sudarančių jos pavadinimą

Kuo gyvenimas žemiau nulio: uosto apsauga skiriasi nuo laidų, sudarančių jos pavadinimą

Gyvenimas žemiau nulio „National Geographic Channel“ pradeda plėtrą šį vakarą, kai Gyvenimas žemiau nulio: uosto apsauga premjeros („NatGeo“, antradieniais 9 val.), stebint apie 15 procentų nedidelės Aliaskos bendruomenės gyventojų.

Naujasis pasirodymas techniškai yra tęsinys Uosto apsauga Aliaska , NatGeo serialas, kurio premjera pirmą kartą pasirodė 2015 m. ir buvo rodomi tris sezonus. Tačiau kaip jos anonsas ir reklama – nusiteikę persekiojančią dainą „Hey Boy in the Pines“, autorius Danny Farrant ir Paul Rawson -show, joje išlaikoma Life Below Zero vaizdinė medžiaga, tačiau tai yra atskira serija. (Taip pat bus visiškai naujas atskyrimas .)

Paklausiau laidos vykdomojo prodiuserio Josepho Litzingerio iš prodiuserių kompanijos BBC Studios, kas pasikeitė nuo Uosto apsauga Aliaska , ir jis sakė, kad tai nauja labai mėgstamo pirmojo sezono apžvalga su papildomu Life Below Zero pranašumu.Skirtumas tarp įprastos LBZ ir uosto apsaugos versijos, pasak jo, yra nepakartojami serialo personažai, tačiau taip pat skiriasi dėmesys tam, ką jie daro Aliaskoje.

Ten, kur „Life Below Zero“ užduoda klausimą „Kaip?“, „Port Protection“ užduoda klausimus „Kas?“ ir „Kodėl?“, – sakė jis. „Port Protection“ remiasi charakterio akimirkomis, kad sukurtų visiškai dinamišką aktorių kolektyvą, pasitelkdama dramatišką Aliaskos foną, kad suvienytų ir įkvėptų tuos, kuriuos tai traukia.

Pagrindiniai aktoriai (toliau) tikriausiai neturės jokio ryšio su Gyvenimas žemiau nulio o centrinis aktorius, pvz Sue Aikens , nepaisant bendrų pavadinimų ir Aliaskos nustatymo. Litzingeris sakė, kad kryžminimas yra mažai tikėtinas, tačiau pridūrė, kad kadangi serialas yra be scenarijaus, o PP yra už šimtų mylių nuo LBZ aktorių, niekada nežinai, kas bus ateityje.

Serialas bus rodomas Gyvenimas žemiau nulio „Emmy“ laimėjusi kinematografija, kaip matote aukščiau esančiame klipe. Paklausiau Litzingerio, kiek daug planavimo tenka tokiems kadrams.

Jis sakė, kad mūsų kinematografininkai yra neįtikėtinai talentingi ir puikiai naudoja įrangą tokioje sudėtingoje aplinkoje. Kai kažkas panašaus į 60 svarų otą ištraukiamas iš vandens, viskas yra ant denio: dvi kameros sukasi realiuoju laiku, lėtoji kamera, dronas ore ir GoPros, strategiškai išdėstyti taip, kad galėtų suteikti redaktoriams. o istorijų kūrėjai gali pasirinkti iš daugybės kampų ir kadrų, kad sukurtų tobulą akimirką.

Paprastai nepamatysi, kad įgula fiksuoja šiuos vaizdus, ​​net kai perspektyva pasislenka į drono kadrą virš galvos. Jis sakė, kad mūsų kinematografininkai tapo ekspertais, gebančiais užfiksuoti akimirkos veiksmą formuojant gamybos komandą. Ir tam tikras strateginis likusio įgulos narių išdėstymas tikrai padeda. Mūsų redaktoriai ir istorijų prodiuseriai [postprodukcijoje] taip pat stengiasi užtikrinti, kad įgulos kadrai nepatektų į epizodus.

Gyvenimas žemiau nulio: „Port Protection“ aktoriai ir biografija

Filme „Gyvenimas žemiau nulio: uosto apsauga“ Davidas Squibbas pastato atraminę sieną savo valdoje, naudodamas nuvirtusius medžius.

Filme „Gyvenimas žemiau nulio: uosto apsauga“ Davidas Squibbas pastato atraminę sieną savo valdoje, naudodamas nuvirtusius medžius. (BBC Worldwide Limited nuotrauka)

Aliaskos uosto apsaugos bendruomenė, kurioje 2010 m. surašymo duomenimis buvo 48 gyventojai ir kuri yra mažesnė nei penkios kvadratinės mylios, tapo vieta Gyvenimas žemiau nulio: uosto apsauga nes yra tiesioginė magija, kurią pajusite atvykę į uosto apsaugą. Tai tikrai unikali vieta, o personažai yra labai unikalūs, sakė Litzingeris.

Seriale yra septyni pagrindiniai veikėjai, o tai reiškia, kad seriale vaidina apie 15 procentų bendruomenės. Štai tie septyni žmonės kartu su jų „NatGeo“ biografija:

Gary Muehlbergeris biografija: Kaimo seniūnas

39 metus Porte pragyvenęs Gary savamoksliai išgyvenimo įgūdžiai yra legendiniai tarp bendruomenės, kuri siekia jo mokymų, ypač kai kalbama apie gaudymą spąstais. Didžiausias Gary turtas yra 100 metų senumo žvejų laivas The Margaret T. Nors Gary yra vienišas, jis mėgstamas dėl savo niekšiško humoro ir greito proto ir retai matomas be savo patikimo šuns Trapperio.

Merė Miler , Miesto mergina

Garsiai, tiesmukai ir visada besijuokianti Marija yra šauni šaulė, kuri yra velniškai šauni. Nors Marija užaugo miesto mergina, jos tėvas turėjo ginklų poligoną, kuriame ji išmoko šaudyti labai jauna. Marija atvyko į uosto apsaugą, kad pabėgtų nuo realaus pasaulio, ir pasiliko, kai rado laisvę ir bendruomenę, kurios ieškojo.

Garbanotas Leachas , Medkirtis

Curly didžiuojasi nepiniginiu gyvenimo būdu. Vietoj to jis uždirba iš savo nuolatinio aprūpinimo mieste malkomis, kurias naudoja mainams. 5'6 ir du šimtai penkiasdešimt svarų sverianti Garbanė taip pat žinoma kaip produktyvi medžiotoja ir gaudytoja. Ko jis negali mainyti, jis nužudo. Garbanotas yra bet kurio draugas, tačiau, kaip ir daugelis bendruomenės narių, jis mieliau dirba vienas.

Samas Carlsonas , Inžinierius

Samas Carlsonas visą gyvenimą gyveno miške aplink uosto apsaugą. Daugiau nei 50 metų jis žvejojo ​​versle, gaudė spąstus, statė kompleksą ir sukūrė šeimą. Labai protingas (skaitymas apie kvantinę fiziką yra pomėgis) ir savamokslis Semas yra išdidus Aliaskos gyventojas, kuris nuolat naudojasi savo išradingumu, kad pagerintų save.

Mattas Carlsonas , Sūnus palaidūnas

Mattas užaugo su savo tėvu Samu uosto apsaugos srityje. Jis buvo viena iš pirmųjų klasių, baigusių senąją mokyklą priešais Gary namus. Kai tik galėjo išvykti, Mattas išvyko į pietus, bet greitai grįžo į uosto apsaugą su augančia šeima, partnere Kaylee ir 2 metų dukra Shipley. Jis tikisi čia sukurti gyvenimą savo šeimai ir padovanoti dukrai tą pačią nepakartojamą patirtį, su kuria užaugo. Matas žvejoja, medžioja ir dirba bendruomenėje.

Stiuartas Andrewsas , Kapitonas

Stiuartas yra žvejys, kuris didžiuojasi darydamas dalykus savo būdu. Nors ir atsipalaidavęs, Stiuarto verslumo kelias yra stiprus. Kai jis neišnuomoja savo žvejybos laivo „Donna Mae“ arba neatlieka atsargų bendruomenei, jis ieško būdų, kaip pagerinti save.

Davidas Squibbas , Minimalistas

Squibbas uosto apsaugos įmonėje gyvena 17 metų ir jis pirmasis jums pasakys, kodėl tai buvo geriausias jo priimtas sprendimas. Jo filosofija yra ta, kad šiuolaikinis pasaulis vertina finansinį turtą, žemiškus darbus ir kad mes pasiklystame vartodami produktus, kurių gyvavimo laikas yra mažas. Kai jis tai suprato, jis nusprendė ieškoti gyvenimo dykumoje, kur galėtų susikurti savo poreikius ir įgyti patirties bei gamtos turtus. Jis jaučia, kad uosto apsaugos žmonės gyvena kaip „karaliai ant centų“, ir jis myli kiekvieną savo „minimalistinio gyvenimo būdo“ minutę.