Kurmio žaidėjai saugo tvirtovę, randa knygų bibliotekoje ir abu kuria jaudinančius televizorius

Kurmio žaidėjai saugo tvirtovę, randa knygų bibliotekoje ir abu kuria jaudinančius televizorius

Kurmis pirmą kartą buvo parodytas prieš 20 metų, 2001 m., ir pagaliau vėl transliuojamas dėl „Netflix“, kuris yra filmuojant naują sezoną su amerikiečių varžovais. Šią vasarą aš iš naujo žiūriu pirmuosius du sezonus ir apibendrinu, analizuoju ir aptariu kiekvieną epizodą, pradedant nuo Kurmis 1 sezonas . Šiandien: 1 sezonas, 6 serija, šeštoji dalis, pirmą kartą parodyta 2001 m. vasario 13 d. per ABC .

Kurmis yra tik penki žaidėjai – Čarlis, Kate, Kathryn, Jimas ir Stevenas, tačiau trys iš jų yra daug arčiau, o du – dar arčiau. Jimo, Kathryn ir Steve draugystė grupei kainuoja 20 000 USD, nes jie kartu leidžiasi viešbučio kambaryje po komendanto valandos, o tai yra bausmė už taisyklių pažeidimą. Didysis brolis reikėtų naudoti, bet, žinoma, taip Didysis brolis ir ne Kurmis todėl jis liks šlykštus.

Andersonas Cooperis taip pat atskleidžia mums, kad yra slapta koalicija Kurmis aljanso terminas – Jimo ir Steveno. Jimas pasakoja, kad tai yra išteklių telkimas abipusės naudos labui, o Stevenas sako, kad jie sudarė susitarimą ir dėl to buvo įvykdyta paskutinė mirties bausmė.Kaip Jennifer pasitraukimas buvo susijęs su jų draugyste? Epizodas nesako. Tačiau susijungimo epizodas tai daro. (Jei dar nežiūrėjote 9 serijos, pereikite prie kitos pastraipos.) Jimas ir Stevenas atskleidžia, kad kiekvienas stengėsi įtikinti kitus žmones, kad jų bendražygis buvo apgamas. Taigi Jimas įtikino Jennifer, kad Stevenas buvo apgamas, ir ji tikriausiai nepavyko viktorinoje ir jai buvo įvykdyta mirties bausmė. Žinoma, jei vienas iš jų yra kurmis, tai strategija, kuri atsilieps ir tikriausiai ne susitarimas, kurį kurmis sutiktų. Manau, kad dėl to šiame epizode mums nepasakoma, kokia tiksliai buvo jų strategija, nes tai atimtų galimybę dviem žaidėjams būti kurmiu, tačiau vis tiek apmaudu, kad neįsileisti į tą realaus laiko strategiją.

Epizode penkiems likusiems žaidėjams pateikiami du testai, kuriuose derinamas fizinis ir intelektualus, o tai iš tikrųjų daro Kurmis išsiskirti. Žaidėjai žaidžia visą sezoną trunkantį strateginių ir proto žaidimų žaidimą – Džimas tiesiogine prasme sako, kad proto žaidimai yra įdomūs dėl to, kaip lengvai žmonės yra apgaudinėjami ir įtraukiami, tačiau individualūs iššūkiai priverčia juos sudominti ir smegenis, ir kūną.

Pirmasis bandymas yra vėliavos paėmimas, Kurmis Stilius: Žaidėjai tiesiogine prasme turi apginti tvirtovę ant vandenyno nuo keturių žmonių, pasirodančių sraigtasparniu, ir tiesiogine to žodžio prasme paleidžia raketas bei paleidžia ugnį žolėje, kad atitrauktų dėmesį. Kaip tai įdomu? Tai taip įdomu, net dirbant su fotoaparatu ir redaguojant, kad ne visada aišku, kas vyksta ar kur yra žmonės. Matome svarbias dalis, ir tai yra gana jaudinantis važiavimas, ypač su muzika, todėl atrodo, kad žiūrime filmą apie Džeimsą Bondą.

Žaidėjai turi apginti didelį stiklinį dubenį/vazą, užpildytą skysčiu. Jei jis pajudinamas (t. y. sulūžęs) arba užgęsta abu jį apšviečiantys prožektoriai, jie praranda. Kad prožektoriai būtų įjungti, jie turi dvi elektrines, kurias reikia apsaugoti, ir patį dubenį. Žaidėjai taip pat gali apsiginti dažų kamuoliukais. Andersonas Cooperis tai apibūdina kaip priešingą snaiperio testui, kai žaidėjai buvo neginkluoti; šiame teste įsibrovėliai yra neginkluoti. Jie gali laimėti išmušę visus keturis užpuolikus.

Kažkodėl žaidėjai nusprendžia išsiskirstyti taip, kad kieme tik Kathryn saugo dubenį. Kate yra ant stogo, Čarlis klaidžioja aplinkui, o Stivas ir Džimas saugo elektrinę. Čarlis siūlo atsisakyti dėmesio, o Kathryn sutinka. Taip ir aš: manau, kad reikia pasodinti vieną ar du žmones ant kitos elektrinės, o likusius žaidėjus – kieme, apsupti stiklinį dubenį. Įdomu, ar jie negali turėti daugiau nei vieno žmogaus vienoje vietoje?

Įsibrovėliai surengia slaptą išpuolį, netvarkingai važiuodami džipu ir paleisdami raketas, slapta išmesdami vieną iš savųjų. Steve'as sako, kad džipe mato keturis žmones, bet vienas iš jo išlipo. Kate iš tikrųjų pastebi, kad kažkas dingo, ir paskui seka tą žmogų prožektoriumi, kurį turi ant stogo. Galiausiai tas žmogus patenka į tvirtovę, iššoka pro langą ir numuša dubenį, o Kathryn čiupinėja dažasvydžio ginklą ir negali laiku iššauti. Tai labiausiai į apgamą panašus elgesys, kurį matėme – išskyrus tai, kad Kathryn taip pat jautėsi nepatogiai su ginklu ir mums sako, kad gamintojai liepė laikyti saugos užraktą.

Oi! Kathryn stengiasi apginti tvirtovę / išjungti dažasvydžio ginklą

Oi! Kathryn stengiasi apginti tvirtovę / išjungti dažasvydžio ginklo apsaugą, nes užpuolikas numuša stiklinį dubenį, kurį ji saugojo.

Kate kaltina Čarlį, o Čarlis kaltina Kate, keikdamas ją: Klausyk tu (pypsėjimas). Vėliau jis atšąla: nematau, kad rodymas pirštu duoda nieko gero, sako Čarlis, rodydamas pirštais. Tuo tarpu Kathryn kaltina Jimas ir Stevenas. Arba ji blogai pataikė, arba tyčia nepataikė, Jimas sako apie Kathryn. Po velnių, sako ji. Sakiau jums, vaikinai, kad čia jaučiuosi silpna... ar kaltinsite mane dėl to? Ji vadina juos mačo asilais, o paskui verkia Kate glėbyje. Tai tik žaidimas, sako Kate, bet aiškiausiai ir tikrai ne. Tai asmeniška, ir, žinoma, taip yra, nes žmonės užmezga tikrus santykius net žaisdami žaidimą, apimantį apgaulę.

Antrasis testas yra mažiau dramatiškas, bet taip pat gerai suplanuotas intelektualinio ir fizinio derinys. Tai taip pat suteikia mums vieną akivaizdžiausių į apgamą panašių elgsenų, kurias matėme nuo tada, kai Kathryn nepavyko nušauti užpuoliko. Žaidėjai eina į biblioteką, kuri yra tiesiog neįtikėtina: geriausiu laiku transliuojama tinklo laida su iššūkiu bibliotekoje, kad patikrintų jūsų literatūros žinias. Biblioteka! Literatūra!

Andersonas Cooperis pateikia žaidėjams klausimą ar užuominą; atsakymas yra konkreti knyga. Knygos viduje yra bilietas įlipti į vežimą, važiuojantį per miestą. Yra aštuonios stotelės, o bilietai yra skirti tik vežimo sustojimams, todėl laikrodis tiksi, kad visi žaidėjai surastų bilietą ir nuvažiuotų į reikiamą stotelę, kol vagonas iš jo išvažiuoja. Teksto metu jaučiamas žaismingumas ir pokštas, taip pat pažįstama sumaištis, kai klaidžioja po Ispanijos miestelį ieškant vietų. Čarlis bėga aplinkui ir randa stotelę, bet ji nėra ta, kuri nurodyta jo biliete, ir jis turi grįžti pats, kad gautų galutinės stotelės Nr. 8 bilietą, nes kiti žaidėjai jau buvo išvykę.

Anksčiau Andersonas duoda jiems užuominą, kad tai tik knygos nuotrauka, o Jimas ją suranda ir ruošiasi paimti, kai prieina Kathryn, o jis paleidžia ir eina kitu keliu. Tai labai įtartina, beveik komiška, pavyzdžiui, Aš to neliečiau! Vis dėlto, nuo to laiko, kai suranda tą knygą, kol Čarlis sėkmingai iššifruoja galutinį užuominą, žaidėjai atlieka testą ir laimi 60 000 USD.

Aš rekomenduoju jums visiems praleisti šiek tiek daugiau laiko savo vietinėje viešojoje bibliotekoje, pabaigoje jiems sako Andersonas Cooperis. Rekomenduoju daryti ir kitus realybės šou.

Skaitykite kitą Kurmis 1 sezono santrauka 7 serija, septintoji dalis