Meilės darbas: Marcusas Lehmanas apie tai, kaip „Survivor“ paruošė jį pasimatymui realybės televizijoje

Meilės darbas: Marcusas Lehmanas apie tai, kaip „Survivor“ paruošė jį pasimatymui realybės televizijoje

Buvęs Bakalauras konkurso dalyvis žiūri kaip Seksas ir miestas Šarlotė klausia buvusio Išgyvenęs konkurso dalyvis ir dar 14 vaikinų, kurie masturbuojasi į taures, kad išsitirtų jų spermą. Tai atsitinka per pirmąsias 15 minučių Meilės darbas (Lapė, ketvirtadieniais 9 val.), tai yra Bachelorette nebent su žvaigžde, kurios atrankos vyrai su ja susilauks vaiko.

Tai šou, kuriame 15 seksualių ir rafinuotų vyrų demonstruoja savo tėvystės ir partnerystės įgūdžius. Visi vyrai yra 30-ies ir 40-ies metų amžiaus, taigi, tai yra vyresnio amžiaus žmonės Clare's Bachelorette būtų turėjęs . Vienas iš tų vyrų yra Išgyvenęs Gabonas Marcusas Lehmanas, kuris taip pat yra anesteziologas ir neseniai įgijo magistro laipsnį kartu su savo M.D.

Marcusas Lehmanas apie „Survivor: Gabon“.

Marcusas Lehmanas apie „Survivor: Gabon“ (Monty Brintono / CBS nuotrauka)Prieš dvylika metų kitą mėnesį aš sėdėjau priešais Markusą Afrikoje, prieš kelias dienas Išgyvenęs pradėjo interviu su juo Ponderosoje, konkurso dalyvių laikymo zonoje.

Netoliese tyvuliuojant Atlanto vandenynui, vienas iš dalykų, kurį jis man pasakė, buvo tai, kad jis tikrai svarstė galimybę užmegzti intymius santykius žaidžiant žaidimą. Man patinka flirtuoti su merginomis, todėl taip nutiks, sakė jis. (Perskaitykite visą mūsų pokalbį.)

Kas žinojo, kad po 12 metų jis grįš į realybės televiziją ir ieškos intymių santykių? Markusas tikrai to nepadarė.

Jis buvo paskirtas Meilės darbas tokiu pat būdu jis buvo mestas Išgyvenęs Gabonas : jis buvo įdarbintas. 2008 m. jis buvo aptiktas, nes mama atsiuntė jo nuotrauką Kosmopolitas ir jis tapo vienas iš jos bakalaurų 2006 m .

Šį kartą Marcusas man pasakė, kad naudojasi pasimatymų programėle, puikiu būdu susitikti su žmonėmis, ir čia į jį kreipėsi aktorių atrankos prodiuseris. Aš iš tikrųjų užmezgiau ryšį su kažkuo, kuris manė, kad aš galiu būti geras pasirodymas. Taigi jis šiek tiek panašus į „Survivor“ ta prasme, kad aš jo tikrai neieškojau.

Tiesą sakant, iš pradžių jis atsisakė: mano pirmasis atsakymas į galimybę buvo ne ačiū . Jaučiuosi taip, lyg būčiau praėjęs 15 minučių prieš kurį laiką.

Tačiau po pokalbio su prodiuseriais jis pasakė, kad laidos koncepcija mane tikrai patraukli, nes manau, kad ypač pastaruosius porą metų man buvo sunku žongliruoti karjeros siekiais. MBA programos pabaigoje jis suprato, kad jo gyvenime kažko trūksta. Pagaliau jaučiu, kad visi blokai yra savo vietose, ir aš tik šiek tiek lėtesnis už visus kitus.

Tai, kad šis pasirodymas buvo galimybė susitikti su būriu bendraminčių – tiesa, konkurentai tam tikra prasme – patrauklu, sakė jis, kaip ir galimybė sutikti greičiausiai labai charizmatišką ir patrauklų galimą partnerį Kristuje.

Kristy Katzmann dalyvavo Brado Womacko sezone Bakalauras , bet Marcusas neatpažino nei Kristy, nei laidos vedėjos Kristin Davis, nes jis nežiūrėjo Seksas ir miestas .

Kristy Katzmann ir „Labor of Love“ vedėja Kristin Davis 2 serijoje,

Kristy Katzmann ir Meilės darbas vedė Kristiną Davis 2 serijoje „Pamišęs, kvailas, lokys“. (Nuotrauka Jace Downs / Fox)

Mes visi stovime vakarėlyje, ir staiga visi nutyla, ima alkūnėmis vienas kitą rodyti ir rodyti“, – kalbėjo Marcusas, kalbėdamas apie tai, ką išvysite sezono premjeroje. Išeina ši graži moteris, ji stovi ir sako: Sveiki atvykę į pasirodymą . Aš kaip šventa karvė, Štai ji; tai yra nuostabu . Aš nesupratau, kad tai Kristin Davis; Maniau, kad tai Kristy.

Marcusas taip pat nenorėjo, kad žmonės žinotų, kad turiu ankstesnės realybės patirties, išskyrus tai, kad aš norėjau, kad Kristy žinotų, jog aš šiame šou ne dėl to, kas gali sužavėti kitus žmones. Aš turėjau tokią patirtį, kai mačiau save televizijoje.

Marcusas puikiai žino, kad pasimatymų realybės šou retai užmezga ilgalaikius santykius. Kaip ir jūs, mačiau kitas pasimatymų laidas ir pasišaipydavau iš ilgalaikio pasiūlymo, bet tai man labai pritrenkė, kai žiūriu iš kitos perspektyvos ir noriu pradėti pokalbį, kurį, manau, daug žmonių. elgiasi su savimi, kaip ir aš prieš pasirodymą, sakė jis.

Marcusas sakė, kad bendraudamas su Kristy aš stengiausi tai įtraukti į tikrų pasimatymų kontekstą, nes tai panašu į tai, ką tu darai realiame gyvenime, kai atsitiktinai bendrauji ir susipažįsti. žmonių. Jis pridūrė, kad tai šiek tiek daugiau PG pasimatymų, nes nėra daug privataus laiko.

Marcusas man pasakė, kad tai tikrai nėra įprastas būdas su kuo nors susipažinti, tačiau yra daug teigiamų aspektų. Tiesą sakant, kai kurie iš tų, kuriuos žiūrėdamas spektaklyje dar labiau pasitikėjau savo jausmais, nes žinojau, kokias investicijas norėčiau investuoti. Būkime atviri: šiuo savo gyvenimo momentu visi esame ėję į nemažai pasimatymų.

Nors kai kurie vaikinai iškart nukrenta, Markuso atveju taip nėra. Premjeroje, po to, kai Kristy susitiko su Markusu, ji viename interviu sako: „Jis visiškai mielas, jis yra gydytojas, ir priduria, kad vyksta didžiulė simpatija.

Kaip „Survivor“ paruošė Marcusą Lehmaną meilės darbui

Marcusas Lehmanas su netikru kūdikiu „Fox“.

Marcusas Lehmanas su netikru kūdikiu „Fox’s Labour of Love“.

Laida, kurioje konkurso dalyvius gąsdina netikras lokys, o padavėjai pristato spermos mėginių puodelius, gali atrodyti ne pati rimčiausia santykių laida, o štai du iššūkiai – pratimai, čia jie vadinami – Meilės darbas Aktorių susitikimai pirmuosiuose dviejuose epizoduose.

Paklausiau Marcuso, ką jis galvoja, kai po atidarymo kokteilių vakarėlio Kristin Davis pasakė, kad jie ketina paimti spermos mėginius iš visų, o tai reiškia, kad jie visi masturbuosis, o visi kiti stovėjo šalia ir laukė, stebėdami uždarytas duris. .

Ar manai, aš paklausiau Marcuso, Už ką aš užsiregistravau? tą akimirką, ar tai atrodė kaip organiška proceso dalis?

Jis iš karto pajuokavo, daugiau orgazmo dalis.

Man patinka jo humoro jausmas, susijęs su nacionalinėmis televizijos akimirkomis, kurios gali sugėdinti kai kuriuos žmones, pvz šią akimirką nuo Išgyvenęs: Gabonas. Taip pat vertinu, kaip jis galvoja apie televiziją. Kai jis buvo išbalsuotas Išgyvenęs , Dar kartą apklausiau jį , ir jis griežtai kritikavo laidos redagavimą dėl jo draugystės su Čarliu.

Išgyvenęs , pasirodo, gerai paruošė jį dalyvauti pasimatymų laidoje arba bent jau paruošė laidos vingiams.

Būtent čia buvau labai dėkingas už savo „Survivor“ patirtį, kad galėjau pasigirti kai kuriais pasirodymo netikėtumais ir smūgiais. Pasakysiu, niekas to nepatyrė ir nebuvo visiškai užkluptas. Manau, kai išgyvenome gėdą ir, žinote, siūbavome pirmyn ir atgal tikrojo pusiau [sunkvežimio su atskiromis patalpomis, kur keli vyrai gamino pavyzdžius vienu metu], mes visi supratome, kad tai yra rimto pokalbio dalis. Ir būtinai būtina.

Per antrojo epizodo pratimą, kai vyrus nustebina naktinė kelionė stovyklavietėje, o paskui dar kartą nustebina, kai jų židinį su Kristy nutraukia įgulos narys, vilkintis meškos kostiumu, Marcusas nebuvo išmestas. išjungti. Stovyklavimo patirtis buvo tai, ką jis galėjo susitvarkyti, nes kelias savaites gyveno lauke.

Negalėjau negalvoti, Žmogau, tai tiesiog iš to, ką dariau prieš keletą metų, ir aš turiu keletą istorijų . Gana juokinga tai daryti, be to, taip viliojo, kad norisi išsilieti ir pasidalinti savo Išgyvenęs patirtys.

Kalbant apie spermos mėginius, Marcusas sakė, kad aš iš tikrųjų buvau labai dėkingas, kad tai buvo rimta, nes mes jį ėmėme. Tai nebuvo kaip mačo, Aš esu vyriškas, patikėkite manimi, turiu savo raumenis . ... Pakalbėkime tik apie gebėjimą daugintis, atvirai ir tiesiogiai.

Nors pirmoje vietoje buvo biologinis gebėjimas daugintis, laidos vedėja Kristin Davis užsimena, kad būdama 30-ies dirbo, o vėliau nusprendė įsivaikinti vaikus, o Marcusas teigė, kad biologinis dauginimasis nebuvo vienintelis pokalbių namuose akcentas.

Aš tiksliai nežinau, kaip šou elgsis, atsižvelgiant į tai, ką matome, palyginti su tuo, apie ką buvo kalbėta, sakė jis, bet viena šauniausių viso šios patirties dalių buvo tai, kad tu nesi šalia daugybės tokių, kaip jungų. . Kristy labai pasisekė, o ir partnerių lūkesčiai buvo panašūs. Taigi aš jaučiau, kad mes pradedame šiuos labai nuodugnius pokalbius vienas su kitu. Su mano kambario draugu Keithu – itin intelektualiu vaikinu – niekada nenustojome kalbėti apie įvairius dalykus, apie kuriuos galvojame apie tėvystę, ypač šiais laikais ir kurie svyruoja nuo įvaikinimo iki bendrų vaikų auklėjimo iki savarankiško elgesio. susitikinėti su žmonėmis, kurie jau turi vaikų. Viskas buvo ant stalo.

Premjeroje Marcusas pasakoja Kristy, kad neseniai išvyko ne visą darbo dieną, nors tai akivaizdus įkandimas, o antroji jo sakinio pusė aiškiai kilusi iš kito interviu, todėl seriale atrodo, kad jis išėjo ne visą darbo dieną, kad susikurtų šeimą.

Vietoj to, Marcusas pasakė, kad jis atsisakė darbo, kad galėčiau daugiau nuveikti ligoninių sistemos labui ir būti šiek tiek prieinamesnis kitoms savo gyvenimo dalims. Tada į jį kreipėsi aktorių atrankos prodiuseriai, o tai, jo teigimu, buvo nuostabus laikas.

Gyvenimas tikrai reikalauja, kad išmoktume atlikti kelias užduotis, ir tai yra kažkas, kas gydytojui, turint mokymosi valandų, investuoto laiko, yra tikrai sudėtinga. Po kelių metų praktikoje man taip pat reikėjo padėti, kad tai būtų veiksmingesnė, todėl MBA yra vienas iš būdų, kaip išmokau kalbėti administracine kalba, kad bandyčiau padaryti ligoninių sistemas veiksmingesnes, sakė jis.

Visas mano tikslas – padėti žmonėms, o dienos pabaigoje liks energijos, kurią galėčiau atiduoti savo artimiesiems. Mano galva, tai apima partnerį ir vaikus.

Marcusas man pasakė, kad dėl šio pavasario pandemijos darbas tapo šiek tiek intensyvesnis ir sudėtingesnis. Jis dirba Sinsinačio universitete.

Esu anesteziologas, todėl žmonėms tiesiogine prasme dedame vamzdelius, kvėpavimo aparatus – kvėpavimo aparatus – tai tarsi buvimas branduolinio reaktoriaus centre su visa šia liga. Ir tai tikrai baisi vieta būti. Laimei, aš puikiai vadovauju savo padaliniui, ypač, sakė jis. Vis dėlto, kai staiga kas nors jūsų paprašo pasirūpinti šiuo pacientu, o jūs turite eiti įdėti kvėpavimo vamzdelį ar pan., jūs tikrai panikuojate. Atrodo, kad tau viskas išeina iš galvos, net jei esi apmokytas žmogus.

Tai, su kuo jis susidūrė per pastaruosius kelis mėnesius, paskatino jį pradėti naują projektą: svetainę, pavadintą „ImperviousGown.com“. , kuri apibūdinama kaip sukurta anesteziologo, kuris mano, kad žino viską, nes taip pat turi MBA. … [kuris] bando sukurti svetainę, kad žmonėms, kuriuos jis myli ir su kuriais dirba, bei Stuartui būtų lengviau kuo greičiau ir paprasčiau gauti informaciją.

Kalbant apie Meilės darbas , Marcus sakė vertinantis galimybę susitikti su kitais žmonėmis, kurie stengiasi viskuo žongliruoti ir pridėti šeimą. Tikiuosi, kad visi žmonės, kurie dalyvavo šou, galės patirti tėvystę, kurią jie nori patirti.