„Mygrations“ ir „Nuogai ir išsigandę“ aktoriai lygina patirtį

„Mygrations“ ir „Nuogai ir išsigandę“ aktoriai lygina patirtį

2013 m. rugsėjį Manu Toigo buvo „Discovery“ kanale Nuogas ir išsigandęs Panamoje, filmuojant „Double Jeopardy“ epizodą, kai jai įkando uodas.

Kai ji grįžo į JAV, dėl galvos skausmo, karščiavimo ir kraujavimo ji buvo paguldyta į ligoninę, kur gydytojai galiausiai suprato, kad uodai pernešė dengės karštligę. Jos atsigavimas buvo lėtas ir dėl to reikėjo fizinės terapijos paskambino sekinanti fizinė terapija ir nervų pažeidimas.

Tačiau mažiau nei po dvejų metų ji troško ir buvo pasirengusi pradėti dar vieną sudėtingą ir per televiziją rodomą išgyvenimo patirtį, Mygrations (National Geographic, pirmadieniais 21 val.), kuriame grupė žmonių seka gnu visoje Afrikoje , nuo Tanzanijos iki Kenijos.

Iš tikrųjų tai buvo trečioji jos išgyvenimo televizijos laida. Manu pirmą kartą pasirodė „Discovery's“ seriale „Aš, urvinis žmogus“. Smalsumas , o kai į ją buvo kreiptasi apie Nuogas ir išsigandęs , pasakė ji, pasinaudojau galimybe. Tai yra tai, ką aš mėgstu daryti. Kai buvau vaikas, augau ūkyje, prisiminiau ir pagalvojau, Aš žinau, kaip visa tai padaryti .

Manu žinojo, kad „Discovery“ šou, dėl kurio ji galiausiai bus paguldyta į ligoninę, tikrai patikrins mano sugebėjimus – ne tik išgyvenimo įgūdžius, bet ir tai, kaip tai paveiks mane fiziškai ir psichologiškai. Kaip prisitaikyti prie aplinkos, ji man pasakojo, kai praėjusią savaitę kalbinau ją.

Kada Mygrations atranka ją rado per Twitter, ji vis dar troško potyrių gamtoje. Man atrodė, kad gyvenimas prasidėjo sulaukus 40-ies, o būdamas Los Andžele ir būdamas valstijose tarsi atitrūkau nuo gamtos. Suprasdamas, kaip tai patenkino mano poreikius ir aistrą – viskas, ką noriu daryti, yra būti lauke, viskas, ko noriu, yra galimybė tyrinėti ir stebėti gamtą.

Manu, kas yra mokyti išgyventi dykumoje Los Andželo rajone vaikams, o netrukus ir suaugusiems, man pasakė: „Mes taip atsiribojome, kad negalvojame apie tai, ką darome ir kaip tai veikia gamtą. Visur, kur iki šiol keliavau, viskas, ką matau aplinkui – žinoma, grožis – matau daug šiukšlių ir šiukšlių, daug grafičių ir nepagarbos gamtai. Darydamas šias laidas ir išvažiuodamas tyrinėti įvairių vietų, tai mano būdas stebėti, bendrauti ir lavinti save, kad galėčiau tai sugrąžinti ir galėčiau dalytis.

Skirtumas tarp Mygrations ir Naked & Afraid

Kelias Filmas „Nuogas ir bijantis“ gaminamas su dviejų ar trijų žmonių įgula – buvo labai paprasta ir vis tiek lieka asmeniška, – sakė Manu.

Bendravimas su mumis nebūtinai buvo mūsų veidas arba nuolat stabdė mus nuo to, ką tą dieną bandėme pasiekti. Jie su mumis būna tik labai trumpą dienos dalį, o visa kita priklauso nuo mūsų. Taigi, tai leido [man] turėti tą dvasinį ryšį laukinėje gamtoje, būnant priešiškoje aplinkoje. Tai leido jums visiškai dvasiškai augti.

Ji man pasakė, kad taip nufilmuota mano patirtis ir tai, ką aš iš to pasisėmiau, nesutrikdė. Bet Mygrations buvo labai skirtinga.

Tai tikrai buvo daug, daug didesnė produkcija. Ten buvo kūnai, transporto priemonės, kelios kameros. Ji sakė, kad pakeliui vyko didžiulė gamyba. Tai šiek tiek atėmė, bet aš sąmoningai stengiausi kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką – tikrai sunku, kai kovoji su nuovargiu, troškuliu ir alkiu. Bet tai buvo šiek tiek lengviau, nes tai buvo daug didesnė grupė. Nemažai papildomos paramos sulaukė ne tik kartu su manimi dalyvavę žmonės, bet ir įgula.

Manu sakė, kad įgulą sudaro Masajaus parko prižiūrėtojai, kurie buvo specialiai apsaugoti mus nuo plėšrūnų, tokių kaip begemotai, liūtai ir hienos. Jie taip pat apmokė grupę, kaip reaguoti, kai mus persekioja vienas iš šių gyvūnų.

Nors Manu sakė, kad tikrai privalai neatmerkti akių ir laikytis siauro rato, kad išvengtum plėšrūnų, tiesa ta, kad aš niekada nebijojau. Neabejojau, ar kada nors mums negresia koks nors pavojus, bet buvo keletas momentų, kelis kartus, kai tam tikromis naktimis viskas buvo šiek tiek per artima ir asmeniška, sakė ji, pvz. kai kai kurie gyvūnai pasuko link mūsų, o ne link gnu.

Tačiau tai, kad ten buvo reindžeriai, patirties nesumažino, o dar labiau įkvepia, nes jie gyveno ir mokėsi iš krašto, o tai paskatino mane priimti viską, ką galiu.

Išgyventi kitų žmonių bandą

National Geographic Channel Mygrations

Pirmajame epizode daugiausia dėmesio buvo skiriama konfliktui tarp bandos, o keli žmonės iškrito, nes iššūkis jiems buvo per didelis.

Ji man pasakė, kad ankstesnė Manu išgyvenimo patirtis suteikė jai būdą padėti mano grupės nariams. Kadangi patyriau keletą badavimo ir dehidratacijos, fizinio išsekimo ir proto išsekimo, suprantu, ką išgyvena mano kūnas.

Manu sakė, kad ištvermės dalis buvo bene sunkiausia. Ji netgi nustebino, kaip sunku tą reljefą kasdien vaikščioti be maisto ar vandens arba be jo, nes žemė tokia nelygi ir labai nelygi. Ir tada jūs turėjote nuosekliai žinoti savo aplinką.

O aplinkiniai pateikė dar vieną iššūkio sluoksnį. Aš esu labai švelnus, šaltas žmogus. Esu labiau elgesio ir aplinkos stebėtoja. Buvo labai sunku, kai tarp žmonių kilo įtampa, nes, mano galva, atrodė, Mums visiems reikia vienas kito. Turime palaikyti vieni kitus. Pamirškite apie ego, pamirškite apie dėmesio siekiantį elgesį. Turime tikrai labai susitelkti į tai, kad viską išgyventume.

Kai atsiduriate aplinkoje, kurioje jaučiatės nepatogiai, neturite galimybės gauti šviežio, švaraus vandens ir gero, sveiko maisto tris kartus per dieną, tai tikrai pakeičia žmogaus mąstymą. Tai keičia jų fiziologiją atsižvelgiant į tai, kaip jų kūnas reaguoja ir kaip jų protas reaguoja į tą skirtingą situaciją. Jūs palaipsniui pereinate į išgyvenimo režimą.

Tačiau tai ji gerai žino ir dabar yra gerai žinoma.

Kai gamybos įmonė pasiekė, kad paprašytų jos pateikti paraišką Mygrations , Manu sakė, kad man tai reiškė labai daug – jausmas, kad esu pripažintas kaip labai pajėgus ištverti ir susidoroti su tokiu iššūkiu, ypač mano amžiuje. Labai didžiuojuosi, kad man gali būti 47 metai ir vis dar galiu daryti tikrai nepaprastus dalykus.

Manu sakė, kad žmonės dažnai jai sako: „Norėčiau, kad būčiau pakankamai drąsus daryti tai, ką darai“, o ji jiems sako: „Niekada nenuvertinkite savo jėgų, net ir susidūrę su iššūkiais, su kuriais jie susiduria kasdien“.

Jų viduje yra baimė, kuri neleidžia jiems daryti visokių dalykų, tačiau jei jie susiduria su savo baimėmis ir jas įveikia, tai labai jas keičia. Tai tikrai paruoš jus kitam dalykui, nežinomybei, kuri gali būti už kampo.