Naujoji „Šokiai su žvaigždėmis“ balsavimo sistema yra nesėkmė. Laida vis dar yra populiarumo konkursas.

Naujoji „Šokiai su žvaigždėmis“ balsavimo sistema yra nesėkmė. Laida vis dar yra populiarumo konkursas.

Pabaigoje Šokiai su žvaigždėmis Šeštoje 28 sezono serijoje šokių aikštelė buvo pilna verkiančių žmonių, apstulbintų pašalinimo rezultatų ir galbūt vis dar sutrikdyta dėl emociškai įkrauto Lauren Alaina pasirodymo.

Štai tada laidų vedėjai Tomas Bergeronas ir Erin Andrews išjuokė kitos savaitės Helovino tematikos epizodą, o Erin Andrews baigė laikytis savo scenarijaus ir sakydama, kad mūsų žvaigždės bandys išsigelbėti nuo tam tikros pražūties. .

Tai buvo toks netinkamas momentas daryti perdėtą Helovino temą, kad aš garsiai nusijuokiau.Tačiau šį sezoną talentingų varžovų laukia tam tikra nelaimė, ir taip Šokiai su žvaigždėmis nauja balsavimo sistema, kuri tebėra populiarumo konkursas, nors šį sezoną buvo pakeista.

Kaip šis sezonas nepasisekė? Iki vakar vakaro dvi apatinės įžymybės visada buvo spalvoti žmonės: Mary Wilson (iš „The Supremes“!) ir Ray'us Lewisas, Rėjus ir Kelas Mitchellas bei Lamaras Odomas ir Karamo Brownas. Visiškas sutapimas? Savaitė po savaitės?

Tai reiškia, kad praėjusios nakties epizodas buvo pirmasis pašalinimo epizodas, kurio metu bet koks baltaodžiai buvo pasirengę pašalinti.

Dvi varžovės, pretenduojančios į eliminaciją, Sailor Brinkley Cook ir Ally Brooke, atsidūrė dviejose paskutinėse, nepaisant to, kad jos turėjo dvi aukščiausias teisėjų balai nuo šios iki praėjusios savaitės.

Kadangi praeitą savaitę niekas nebuvo pašalintas iš „The Magical World® of Disney©™ Synergy Episode“ praėjusią savaitę, ir žiūrovų balsai, ir teisėjų balai buvo sujungti per dvi savaites.

Du aukščiausi balai buvo 52 ir 51: Ally ir Sasha surinko 52 balus, lygius su Kel ir Witney, o Sailor ir Val surinko 51, su Kate ir Pasha.

Teisėjai pašalino Sailor, kuri praėjusią naktį pasirodė geriausiai, tačiau apskritai ji nebuvo tokia stipri kaip Ally, kuri buvo ankstyva lyderė. Turiu galvoje, jei atsižvelgsime į jos sugebėjimą šokti, ko akivaizdu, kad balsuojantys žiūrovai ne.

Nėra jokios priežasties laikyti teisėjų balus, jei žiūrovų balsai gali visiškai ištrinti profesionalų balus.

Ir būkime atviri, tie profesionalų balai yra dosnūs! Įvertinęs Seano Spicer šokį, kuris, kaip įprasta, priminė keptos bulvės mėtymą šokių aikštelėje, Bruno Tonoli pasakė, kad 7-eri už pastangas! Ar kitą savaitę jis dalins ledinukus?

BFF žaidėjai Karamo Brownas ir Seanas Spiceris: saugūs, nepaisant žemiausių balų

Šokiai su žvaigždėmis 28 sezonas

Šokiai su žvaigždėmis 28 sezono naujas rinkinys, kuriame vyko labai gerai pažįstama pramoginių šokių konkurso versija. (Eric McCandless / ABC nuotrauka)

Koks rinkinys Šokiai su žvaigždėmis Be kitų varžybų, buvo 1) jos varžovai mėgėjai, kurie, norėdami dalyvauti varžybose, turėjo išmokti naujų įgūdžių ir 2) į teisėjavimą įtraukė profesionalų vertinimus.

Amerikos dievaitis ką tik paliko balsuoti Amerikai (tai, žinoma, yra tik maža auditorijos dalis, pakankamai motyvuota balsuoti), o tokios laidos kaip Aukščiausias šefas ir Projektas Runway leisti ekspertams teisėjams priimti sprendimus.

DWTS sujungė abu dalykus ir tai buvo maždaug tokia pat sėkminga, kaip ir jos gyvos grupės bandymai atkurti populiariąją muziką.

Prieš šį sezoną teisėjų balai ir žiūrovų balsai buvo tiesiog stebuklingai sujungti, o mažiausiai balų surinkusi pora buvo eliminuota.

Tai dažnai reikšdavo, kad stiprūs konkurentai išvyko namo, nes neturėjo žiūrovų balsų. (Galbūt žiūrovai nebalsavo, nes manė, kad žmogus yra toks geras, kad buvo lengvai saugūs; galbūt žiūrovai tiesiog nekentė to žmogaus ir visko, už ką jie pasisakė.)

Šį sezoną dvi mažiausiai taškų surinkusios poros laukia pašalinimo, o teisėjai pasirenka, kas paliks varžybas. Tai panašu į Taigi jūs manote, kad galite šokti 's sistemoje, nors DWTS teisėjai iš tikrųjų balsuoja individualiai, už kurią porą nori išsaugoti.

Be to, žiūrovų balsavimas vyksta gyvai, epizodo metu, o tai reiškia, kad vakarinė pakrantė sutrinka.

Vakaruose gyvenantys žiūrovai vis tiek gali balsuoti, tik nematydami, už ką balsuoja. Ir jei televizijos laida skatina žiūrovus balsuoti, nepaisant to, kad jie nematė naujausių šokių, tai akivaizdus įrodymas, kad balsavimo sistema yra tik populiarumo konkursas.

Konkurso dalyviai, surinkę žemiausius balus nuo šios iki praėjusios savaitės, buvo Keista akis 's Karamo Brownas ir Donaldo Trumpo Seanas Spiceris, o tarp jų – lygiosios Bachelorette Hannah Brown ir Amerikos dievaitis Lauren Alaina, kuri šoko pagal The Other Side, dainą, kurią ji parašė apie savo patėvį, kuris mirė prieš metus.

Vis dėlto visi keturi buvo saugūs dėl žiūrovų balsų įtakos bendriems rezultatams.

Apskritai šį sezoną BFF žaidėjai Karamo Brownas ir Seanas Spiceris, kurių apsikabinimai ir draugystė gelbsti pasaulį, surinko iki šiol žemiausius balus: 98 balus Šonui (vidutiniškai 16,3) ir 119 Karamo (19,8), kaip kažkas padarė. naudingai dokumentuota Vikipedijoje. Tačiau Šonas niekada nebuvo rizikuojamas, o Karamo – tik vieną kartą.

ABC, laikas tai pripažinti Šokiai su žvaigždėmis yra populiarumo konkursas ir praleisti teisėjų balus.

Kodėl visiškai neatsikračius teisėjų? Taip sutaupysite pinigų, o publika vis tiek jų nepaiso. Be to, Amerikai aiškiai pakanka protingų žmonių, turinčių patirties ir žinių, priimančių sprendimus. Šokiai su žvaigždėmis Tai dar vienas būdas neinformuotiems, tačiau itin pasitikintiems žmonėms gali padėti formuoti ateitį.

Bent jau produkcijos metu teisėjai turėtų baliuoti irklas iš „flash“ popieriaus, todėl kai jie išlaiko savo balą, jis tiesiog užsiliepsnoja ir išnyksta, nes vis tiek taip nutinka.