Pirmasis „Survivor“ medevacas: Michaelas Skupinas krenta gaisre per „Survivor: The Australian Outback“

Pirmasis „Survivor“ medevacas: Michaelas Skupinas krenta gaisre per „Survivor: The Australian Outback“

Šį pavasarį aš apibendrinant Išgyvenęs antras sezonas savaitė po savaitės, maždaug 20 metų po kiekvieno epizodo premjeros. Šiandien Išgyvenęs: Australijos užmiestis , 5 serija, Gloves Come Off, kuri iš pradžių buvo rodoma ketvirtadienį, 2001 m. vasario 22 d., ir 6 serija, Trial By Fire, kuri iš pradžių buvo rodoma 2001 m. kovo 1 d., ketvirtadienį.

Išgyvenęs Pirmoji skubi medicininė evakuacija – ir, manau, realybės televizija, taip pat – vyksta šeštoje serijoje. Tai rimta realaus gyvenimo drama, pirmasis priminimas, kad yra realių statymų, viršijančių 1 milijoną dolerių, ir net gyvenimas stovykloje gali būti labai pavojingas.

Prieš pradedant tai padaryti, yra daug numatymo ir užuominų. Ir nuoširdžiai, tiek penktos, tiek šeštos serijos man labai įtemptos. Galbūt tai tik mano nekantrumas ar išsekimas po beveik vienerių metų mūsų naujo gyvenimo būdo.

Tempimas anksti Išgyvenęs tikrai skiriasi, bet yra kažkas apie tai Išgyvenęs: Australijos užmiestis kol kas tai atrodo net lėčiau nei Išgyvenęs: Borneo . Apie žaidimą ir strategiją kalbama daug daugiau nei pirmame sezone, tačiau serijos nebuvo tokios traukos ir įspūdžių kaip pirmasis sezonas – ir prieš 20 metų, ir praėjusią vasarą, kai jį peržiūrėjau iš naujo.

Penktoje serijoje šio epizodo metu Ogakoro stovykloje tiesiog tvyro dūmai, ir tai smaugia, – pasakoja Tina. Nesumažinti gaisrų ar galimos grėsmės, ypač po praėjusių metų miškų gaisrų, kurie nukentėjo 3 milijardai gyvūnų ir užblokuota saulės šviesa mėnesius, bet jis tarsi išnyksta, ir man įdomu, kiek to buvo įtraukta į numatymą.

Tame epizode yra keletas nuorodų į gaisrą ir vienas ženklas: Jeffo Varnerio megztiniai tiesiogine prasme sudegina žarijos, todėl ugnies duobė nukeliauja nuo stovyklos.

Kita drama susijusi su Kimmi, kuris nusiminęs dėl kitos vištos mirties. Mike'as Skupinas tvirtina, kad ji elgiasi teatrališkai, o paskui tvirtina, kad jam reikia pralieti kraują nukirsdamas vištos galvą ir prieš tai išsitepęs kiaulių krauju veidą. Mes žinome, kas čia yra teatralizuotas.

Tiek montažas, tiek jos gentainiai susikaupia, ir tai tiesiog bjauru, ypač kai kritika persikelia į jos švarą. Skupinas sako, kad džiaugiasi, kad „Target“ laimėjo šampūną, kad galėtume išmaudyti Kimmi. Galbūt sutelkite dėmesį į dalykus, kuriuos mokate gerai, Maikai, pavyzdžiui, ugnies priežiūrą.

Bet tai ne tik jis. Šiame epizode yra Alicia/Kimmi argumentas, kur Kimmi sako: Nevesk pirštu man į veidą, o Alicia atsako, aš visada pamojuosiu pirštu tau į veidą darydamas būtent tai.

(Anksčiau Probsto pasakojimas apie šeštą epizodą tai nurodo ir užsimena apie Skupino nelaimę: tarp Kimmi ir Alicia praskriejo kibirkštys...)

Akivaizdu, kad visus tiesiog veda iš proto Kimmi, kuris vienbalsiai nubalsuojamas, kai Kucha praranda imuniteto iššūkį.

Kad ir kaip Kuchai sekėsi įveikti iššūkius, įskaitant apdovanojimo iššūkį ir dėžutę patogių daiktų iš Target, aš įsivaizduoju, kad jie buvo sužavėti praradę imuniteto iššūkį – galbūt net labiau palengvėjo nei Ogakoras pagaliau laimėjus iššūkį, turint omenyje, kad atlygio iššūkis kai kuriuos iš jų verkė.

Aš tiesiog pavargau nuo pralaimėjimo, verkė Gintarė, o Tina jos maldavo: neleisk, kad tai sugadintų tavo dvasią. Žinant sezono eigą, man buvo ypač įdomu, kad Tina taip pat pakomentavo, kad jų nuolatinis pralaimėjimas patiria tokį psichologinį smūgį, o Colby teigė, kad jei jie nesugebės apsukti šio pabėgusio traukinio, tai gali būti „Colbster“ žlugimas.

Pats imuniteto iššūkis buvo labirintas, ir nors genčių pusiausvyra yra nuo 7 iki 5, Jeffas Probstas sako, kad šie skaičiai nesukuria pranašumų ar trūkumų. Tikrai? Argi ne daug sunkiau per labirintą pervesti septynis žmones nei penkis?

Kai Kimmi nebėra, liko 11, šeštos serijos pradžioje sako Jeffas Probstas. Kas šį vakarą bus išbalsuotas? Atsakymas, žinoma, yra niekas.

Nusivylusių žmonių grupės, sušuko Džeris

Jerri ir Nickas vadovavo savo gentims skirtingais būdais per „Survivor“: „Australian Outback“ 6 epizodas „Mountain Dew“ ir „Doritos“ apdovanojimų iššūkis.

Jerri ir Nickas vadovavo savo gentims skirtingais būdais per „Survivor“: „Australian Outback“ 6 epizodas „Mountain Dew“ ir „Doritos“ apdovanojimų iššūkis.

Sujungimas artėja pradžioje Išgyvenęs: Australijos užmiestis šeštoji serija, kuri prasideda ir strategija, ir pranašystėmis.

Varžybų dalyviai jau 100 žino, kada tai įvyks, nes dar neįvyko jokie apsikeitimai gentimis, posūkiai ar pasikeitimai.

Alicia, Jeffas ir Nickas yra pasirengę susilieti, turėdami 6:4 pranašumą, o tada Kucha Pagongas turi kitą gentį: iš esmės galime juos atskirti po vieną, sako Nickas. Ogakore jie yra pasirengę būti atrinkti po vieną. Na, išskyrus Kolbį: to nebūna.

Tuo tarpu Skupinas pradeda kalbą, kuri taip pat gali būti jo paskutiniai žodžiai:

…aštuoni miesto žmonės gali išeiti čia ir gyventi žemėje – tai nuostabu Ne tik dėl maisto, bet ir dėl pastogės, saugumo, šilumos ir šį rytą su šlapiomis malkomis kurstyti ugnį. Man tai tiesiog nuostabu. Mano požiūris į gyvenimą pasikeitė 180 laipsnių, ir aš esu toks vaikinas.

… Man tai neturėtų būti nieko. Aš pasikeitęs vyras jau po 16 dienų – labai pasikeitęs.

… Jei ištversiu dar 16 dienų, kas žino, kas man nutiks.

Tiesiog palaukite kelias minutes.

Visi yra apsėsti maisto, redagavimo pasirinkimo, kuris veda į atlygio iššūkį.

Jerri pasakoja apie ryšį tarp šokolado ir sekso ir pateikia tai, kas iki šiol yra geriausia jos išpažintis. Ji pradeda aiškindama, kad niekas neužsiima seksu, todėl tikriausiai dėl to mes vis grįžtame prie diskusijų apie šokoladą, o vėliau pasakoja, kad nori užpilti karšto šokolado ant karšto bičiulio kūno ir jį nulaižyti, o tai tapo jos didžiausia fantazija.

Cue Colby: Aš galiu būti daug kas, bet nesu Hershey baras.

Maistas taip pat yra konflikto objektas, vėlgi tarp Jerri ir Keith. Kolbis mano, kad Džeris yra nepagarbus ir nemandagus, nes išdrįso teigti, kad ji ką nors išmano apie maisto gaminimą ir, žinote, iš tikrųjų pavyks tai padaryti, o Keitui nepavyks.

Galėčiau apsieiti ir be to, bet aišku, kad Džerio ir Keito kivirčai turi būti Ogakoro Kimmi versija. Tina iš tikrųjų šaukia jiems, kad nustotų, ir sako, kad reikia išspręsti vieną iš problemų.

Visi labai, labai džiaugiasi sužinoję, kad atlygis bus maistas, ir fantazuoja apie maistą. Ir tada jie gauna: tik Mountain Dew ir Doritos. DAUG JUOKO.

Probstas duoda jiems dalintis Dorito ir gurkšnį Mountain Dew, o tada pristato iššūkį: netrukus tapsiantį ikoniniu iššūkiu, kai vienas žaidėjas vedžioja kitus, kuriems užrištos akys, trasoje.

Jie tikrai neturi naršyti tarp tarpkojo lygyje esančių kliūčių, kaip ateinančiais sezonais, o atlikti sudėtingas užduotis, paskirstytas iššūkių srityse.

Džeris ir Nikas išrenkami savo genčių šaukliais, o būtent Nikas iš karto ir aiškiai geresnis. Jis duoda tikslias ir aiškias kryptis bei judesius. Džeris to nedaro.

Aš myliu Jerri ir ji tikrai gali garsiai rėkti, bet rėkia nenuosekliai. Visų pirma, ji nuolat kalba apie dalykus, tarsi jos genties draugai iš tikrųjų galėtų juos pamatyti. Ten yra silosas ir tu pripildai kibirą vandens. Tai ne kryptis! Vėliau ji sako, pilkite karutį, kai pila vandenį, o ne į tai, kas nėra karutis.

Tačiau didžiausia nesėkmė įvyksta paskutinėmis sekundėmis, kai Jerri komanda stebuklingai į priekį, o viskas, kas turi įvykti, yra tik Gintaras padėti krepšį ant stalo. Bet Jerri negali to padaryti, net jei Amber yra priešais ją, todėl Amber nuklysta ir laimi kita gentis.

Tai nelinksma, bet tai nėra pasiteisinimas tam, kas nutiks toliau: Kolbis sviedžia kibirą vandens link Džeri, permirkęs ją. Ar prieš 20 metų tokį elgesį manėme kaip žavingą?

Po atlygio praradimo Ogakoras dar labiau nerimauja dėl artėjančio imuniteto iššūkio ir susijungimo. Bet tada nuskubėjome į Kučą, kur skamba grėsminga muzika ir Skupinas valgo, musės valgo negyvas žuvis.

Kucha gentis atsisveikina su Michaelu Skupinu, nes jis buvo evakuotas sraigtasparniu po kritimo stovykloje.

Kucha gentis atsisveikina su Michaelu Skupinu, nes jis buvo evakuotas sraigtasparniu po kritimo stovykloje.

Stebėtina, kad akimirka, kai Mike'as Skupinas patenka į ugnį, nėra užfiksuotas juostoje. Girdime jį šaukiant ir matome, kaip paukštis nuskrenda. Atsižvelgiant į tai, kad Markas Burnettas ir CBS rodė mums, kaip Skupinas smeigia kiaulę, taip pat kaip oda varva nuo Skupino rankų, įsivaizduoju, kad jie būtų mums rodę tikrąjį kritimą, jei jis būtų nufilmuotas.

Skupinas bėga vandens ir paaiškina, kas atsitiko: Dūmai buvo tiesiai man į veidą, aš jų įkvėpiau ir apalpau. Pažiūrėkite į tuos dalykus, sako jis laikydamas nudegusias rankas, kurios yra ryškiai raudonos ir nuo jų nukrenta oda.

Toks jausmas, kaip realaus laiko laukimas, kol atvyks medikas, o Skupinas rėkia iš agonijos, o visi stovi šalia ir iš esmės nieko negali daryti, kol atvyks medikų komanda. Tai kankina.

Galų gale jie atvyksta ir duoda jam kažkokį narkotiką plastikinėje tūbelėje, kurį jis čiulpia, ir apvynioja rankas.

Tada jis nuvežamas į kamerų stovyklą, kuri netgi buvo atpažinta ekrane. Kamerų stovykla iš esmės yra bazinės stovyklos forpostas, kurį naudoja įgula, kuri filmuoja genties paplūdimiuose. Jie nėra toli nuo genties erdvės, bet yra uždrausti genčiai, turi užkandžių, vaikiškų lovelių ir elektros baterijų įkrovimui ir panašiai. Niekada neprisimenu, kad ekrane vėl mačiau kamerų stovyklą – ir pirmą kartą apsilankiau a Išgyvenęs rinkinys, 17 sezonas Gabone, mane labai sužavėjo kamerų stovyklos ir pamiršau, kad ją jau mačiau ekrane.

Nors tai labai dramatiška, iš tikrųjų tai nėra vaidinama dramai taip vėliau Išgyvenęs medevacs yra .

Nesu tikras, kaip visa tai atsitiko, kai Jeffas Probstas nesuvaldė. Kas iškvietė medikus? Kas iškvietė kapotuvą? Kas ten trukdė gydytojui ir kol jie gydė, kad atsistotų į tribūną?

Ogakoras net nesulaukė Jeffo Probsto apsilankymo – tik laiškas! Pasak jo, Kučos stovykloje įvyko nelaimingas atsitikimas ir jiems pasakė, kad imuniteto iššūkis buvo atšauktas ir jie visi susijungė.

Mike'ui išėjus sraigtuve – tai emocinga ir jis jiems sako tikrai malonius dalykus – iki serijos dar liko penkios minutės.

Evakuotas. Tai sunku, sako Jerri iš Ogakor. Jeffas Varneris sako, kad Kučoje Ogakorui palengvės. Mes juos turėjome. Tada jis priduria: mes juos nužudysime. Mes juos suvalgysime ir išspjausime, o Maikas to norėtų.

Yra ir daugiau, įskaitant Rodgerį, besimeldžiantį už Mike'ą, o vėliau ir paskutinius Mike'o žodžius – kurie buvo aiškiai nufilmuoti prieš jam patenkant į ugnį ir turėjo būti pašalinti iš žaidimo, kad būtų suteikta medicininė pagalba, ir kurie yra šiek tiek panašūs į jo sakomus žodžius. epizodo pradžioje.

Džiaugiuosi girdėdamas, kaip tai paveikė ten buvusius žmones, bet tai taip pat buvo daug. Taip pat yra kažkas tokio, kaip žiūrėti, kaip visi liūdi, žinodami apie tai kas turėjo ateiti Maikui Skupinui.

Tikrasis nelaimingas atsitikimas, žinoma, yra žiauri realaus gyvenimo drama ir taip pat nėra sensacinga. Nors kritinės situacijos yra labai skirtingos, įdomu palyginti Išgyvenęs tvarkė šį patį pirmąjį kapotuvą medevac kuris buvo parodytas beveik lygiai po 15 metų .

Visas mano Išgyvenęs: Australijos užmiestis epizodų santraukos