Pirmieji išgyvenusių žmonių mylimieji apdovanoja iššūkį: IMing naudojant iMac

Pirmieji išgyvenusių žmonių mylimieji apdovanoja iššūkį: IMing naudojant iMac

Šį pavasarį aš apibendrinant Išgyvenęs antras sezonas savaitė po savaitės, maždaug 20 metų po kiekvieno epizodo premjeros. Šiandien Išgyvenęs: Australijos užmiestis , 13 serija, Enough is Enough, kuris iš pradžių buvo rodomas ketvirtadienį, 2001 m. balandžio 19 d.

Kai paskutiniai penki žaidėjai atvyko į „Outback“ interneto kavinę Išgyvenęs Jeffas Probstas sako, kad tai pirmasis apdovanojimo iššūkis, kuriame varžėsi dalyvių artimieji. Akimirką pagalvojau: velnias, jie kalbėsis su savo šeimos nariais per Zoom!

Pamiršau, kad 2000 m., kai tai buvo nufilmuota, internetinės kameros ir vaizdo pokalbiai nebuvo aktualūs, bet AOL Instant Messenger tikrai buvo, todėl žaidėjai išsiunčia vieną ar du sakinius, o mainais gauna vieną ar du sakinius.Tina Wesson siunčia tiesioginę žinutę savo šeimai

Dėl keisto sutapimo, Išgyvenęs: Australijos užmiestis finalinis ketvertas bendravo su savo šeimomis Outback interneto kavinėje per mėlyną pirmosios kartos iMac , ir nuo to laiko nebuvo spalvingo iMac – iki šios savaitės. „Apple“ paskelbė, kad praėjus lygiai 20 metų ir vienai dienai po to, kai tai buvo transliuojama per CBS naujas iMac, kuris yra septynių spalvų .

Nors iš pradžių žiūrėjau šią seriją per TV/VCR kombinaciją, mano vidurinės mokyklos baigimo dovana, serijų neįrašiau ir nepamenu, kad nepastebėjau, kad kūrinys atskleidė savo slapyvardį (SurvrII Outback) kartu su vardais. daugumos šeimos narių (OneDolphin1 buvo Tinos šeima). Galbūt jie tiesiog buvo sukurti vien tik šiam iššūkiui, bet man taip pat įdomu, ar kas nors bandė susisiekti su aktoriais ar kūrėjais.

Šis apdovanojimo iššūkis nėra visiškai laikomas šeimos nario apsilankymu, nes niekas nėra vietoje, tačiau žaidėjai pirmą kartą bendrauja, gyvena su savo šeimomis. Tai taip pat pirmas kartas, kai šeimos nariai iš tikrųjų varžėsi, o ne tik kaip atlygis. ( Išgyvenęs: Borneo 's mesti teko žiūrėti tik vaizdajuostes , ir dar ne iki Išgyvenęs: Marquesas kad visi šeimos nariai pasirodys vietoje.)

Konkursą sudaro tik penki klausimai su atsakymų variantais, kurie IM siunčiami artimiesiems, o šie atsiunčia atsakymus. Tai šiek tiek antiklimatiška, bet taip pat puiku, kad jie galėjo prisidėti.

Per tuos metus, kai tai pasirodė eteryje, Išgyvenusių artimųjų vizitai galiausiai nualino man, bet šis buvo puikus, be to, puikus pavyzdys, kaip mažiau yra daugiau. Vien žiūrėti, kaip žaidėjai ir jų artimieji rašo žinutes pirmyn ir atgal, buvo emocinga. Ir atvirai kalbant, šis epizodas iš šeimos apsilankymo suteikė daugiau naudos nei kai kurie pastarieji sezonai, kai šeimos nariai skrenda iki pat Fidžį, kad būtų nukreipti į meilė jų šeimos narys patenkintas Jeffas Probstas, o tada jie tiesiog atsisės ir užsičiaupia.

Colby Donaldsonas emocingai bendrauja su mama momentinių žinučių siuntėjo pokalbyje per „Survivor: The Australian Outback“ apdovanojimo iššūkį.

Kolbis Donaldsonas emocingai kalbasi su savo mama momentiniu pasiuntiniu per „Survivor: The Australian Outback“ apdovanojimo iššūkį.

Apsilankius interneto kavinėje, Keithas netgi pasiūlo santuoką, kuris pašoka ir susijaudinęs sugriebia Jeffą Probstą. Tačiau Australijoje Keithui nėra jokios meilės, kur jis veda visus iš proto, ypač Colby.

Atrodo, kad Jerri skundai dėl virėjo Keitho nekompetentingumo maisto ruošimui buvo gana tikslūs. Nepaisant to, kad žaidėjams vieną kartą pritrūko ryžių, Keithas nenormuoja ryžių. Be to, Colby eina iš proto dėl nenuoseklių Keito teiginių, ar rudiesiems ryžiams reikia daugiau vandens, ar ne. Galbūt Keitui nesiseka su ryžiais ar socialiniais žaidimais, bet aš jam duosiu rekvizitus sukūręs tai grįžęs namo.

Keitho ryžių problemos yra ne tik atpirkimas Jerriui, bet ir žaidimo pasikeitimas. Colby sako, kad mano žaidimas su Keitu baigtas. Viskas baigta. Atrodo, kad tai patvirtina tai, kas niekada nebuvo aiškiai pasakyta: pagrindinė Tinos, Keith ir Colby sąjunga yra jos centre. sąjunga susikūrė anksčiau. Vis dėlto, matyt, tai netvirtas aljansas, nes Colby nebalsavo už Gintarą praėjusios savaitės genčių taryboje.

Mes dabar žaidžiame ne sau, o tiems, kurie nusipelnė čia būti. Rodgeris, Elisabeth ir Tina visi trys nusipelnė būti čia, sako Colby.

Tačiau jis balsuoja kartu su Tina ir Keith, kad atsikratytų Rodgerio, kuris pirmasis pasisiūlė save, nes norėjo, kad Elisabeth gautų daugiau piniginių prizų.

Prieš pat Tribal Council Elisabeth susimąsto, ar Keithas pakankamai išprotino Kolbį, kad Kolbis balsuotų už Keitą. Tačiau nors serialas praleidžia laiką apie tai, kaip visiems stovykloje nuobodu – nuobodu, kai valgė nardus ir spalvino knygas! – tai nerodo ir nerodo, kad Elisabeth dėl to kreipėsi į Colby. Taip smalsu, kaip šį sezoną strategija kartais iškyla į pirmą planą, o tokiuose epizoduose beveik visiškai išnyksta.

Mes čia Colby kalbame apie savo sprendimų priėmimą, bet išpažintyje, kuri buvo žaidžiama prieš pat Tribal Council, galėjau išgirsti tik neįtikėtinus paskutinių epizodų pranašystes. Colby sako:

Didžiausia kova, su kuria susiduriu per kelias paskutiniąsias genčių tarybas, yra tai, ar aš noriu sėdėti šalia žmogaus, kuris beveik garantuoja man milijoną dolerių, ar noriu sėdėti šalia žmogaus, kuris, jei nelaimėsiu milijono, aš Vis tiek jausiuosi gerai, kai laimi kitas asmuo. Aš net neturiu atsakymo į tai. Aš tai padariau vakar, bet pasikeitė šįryt ir vėl pasikeitė šįvakar.

Jo atsakymas šią savaitę: pasilikite asmenį, kuris jam garantuoja milijoną dolerių (Keitas) ir išmeskite žmogų, kurį greičiausiai netektų, bet kurį tikrai gerbia (Rodger). Kada jo atsakymas vėl pasikeis?

Visas mano Išgyvenęs: Australijos užmiestis epizodų santraukos