Quest 2 sezonas jau nufilmuotas

Quest 2 sezonas jau nufilmuotas

2020 m. pradžioje „Disney+“ paskelbė, kad grįš Užduotis , hibridinis scenarijaus / realybės konkurso formatas, pirmą kartą parodytas per ABC 2014 m., tačiau su paaugliais varžovais , o ne suaugusieji.

Ir tada, žinoma, įvyko C0VID-19. Bet pasirodo, kad tai nesustojo Užduotis 2 sezonas, kuris buvo filmuojamas Napos slėnyje su 300 žmonių įgula pandemijos viduryje.

Užduotis

Douglasas Taitas kaip piktadarys Verloxas „The Quest“ pirmojo sezono metu (Ricko Rowello / ABC nuotrauka)Tie patys prodiuseriai susijungė antrajam sezonui: Nuostabios lenktynės kūrėjai Elise Doganieri ir Bertram Van Munster bei Mark Dziak iš New Media Collective; Markas Ordesky ir Jane Fleming iš Court Five; ir Rob Eric, Michael Williams ir David Collins iš Scout Productions, kuri taip pat gamina Keista akis .

Į interviu su Terminas apie Lenktynės į Žemės centrą , Van Munsteris ir Doganieris nauja NatGeo varžybų serija “, – sakoma laidoje užbaigta gamyba. Doganieri teigė, kad jiems pavyko įveikti filmavimą, kurį sudarė 300 žmonių, be jokių Covid atvejų. Terminas .

Antrasis sezonas nufilmuotas JAV, o ne Austrijoje

Castello di Amorosa teritorija Calistoga mieste, Kalifornijoje, vyninė Napos slėnyje, kuri buvo naudojama kaip „The Quest“ 2 sezono vieta „Disney+“.

Castello di Amorosa teritorija Calistogoje, Kalifornijoje, vyninė Napos slėnyje, kuri buvo naudojama kaip „The Quest“ 2 sezono vieta „Disney+“ (nuotr. Gabrielius Tovaras /Unsplash)

Pirmasis sezonas nufilmuotas Kreuzenšteino pilis , privati ​​pilis į šiaurę nuo Vienos, kuri taip pat buvo Nicolas Cage'o filmavimo vieta. Raganų sezonas . 2014 m. gamintojai man pasakė, kad pasirinko tą pilį, nepaisant to, kad joje trūko tekančio vandens, apsvarstę 1500 skirtingų pilių ir todėl, kad ją supa miškas.

„Disney+“ pranešime teigiama, kad jis bus filmuojamas pilyje, esančioje už Vienos, Austrijoje, todėl panašu, kad antrajam sezonui kūrinys planuojamas grįžti į tą pačią vietą.

Nors „Deadline“ pranešė, kad prodiuseriai nušovė [antrą sezoną] pilyje už Vienos, Austrijoje, tai nėra tikslu. Vietoj to, jis buvo nufilmuotas dvare Napos slėnyje.

Tiksliau, antrasis sezonas buvo nufilmuotas Amorosos pilis , vyninė Calistoga mieste, Kalifornijoje, pastatyta 2007 m. ( Vienas iš jos pastatų buvo sugadintas prie gaisro 2020 metų rudenį).

The Napos slėnio registras pranešė kad apribojimai pakišo originalius planus panaudoti Burg Kreuzenstein pilį Austrijoje. Castello di Amorosa savininkas Vintner Dario Sattui laikraščiui sakė, kad jis atrodo toks autentiškas, todėl jie to norėjo.

Gamyba prasidėjo lapkričio 19 d., o filmavimas turėjo baigtis vasario 13 d., bet buvo pratęstas iki kovo 10 d .

Napos apygardos priežiūros taryba patvirtino gamybą dėl ekonominio poveikio, kurį ji turės šiai sričiai. Laikraštis pranešė, kad prodiuseriai apskaičiavo, kad filmų gamyba Napos apygardai suteiks 6 mln.

Rekomenduojamas: „The Quest“ užkulisiai

Ar apribojimai turės įtakos bet kuriai kitai gamybos daliai? 2020 m. pradžioje „Disney+“ teigė, kad laidą tęsia taip pat. Jo skelbime buvo rašoma:

…The Quest yra naujoviškas realybės konkursas, vykstantis Everealm fantazijų pasaulyje. Paaugliai varžysis vykstančioje dramoje, kurioje susidurs su mistiškomis būtybėmis ir magiškais susitikimais, kurie konkuruoja su jų mėgstamomis knygomis, žaidimais ir filmais. Jie bus įterpti į visiškai įtraukiantį 360 laipsnių pasaulį su vientisomis technologijomis, būtybių dizainu, praktiškais efektais ir scenarijais surašytais personažais, kurie su jais dinamiškai bendrauja.

Pirmas sezonas buvo nuostabi realybės televizija , ir iki šiol geriausias hibridinių scenarijų ir realybės formatų pavyzdys, ir tikiuosi, kad antrasis sezonas bus toks pat geras.

„Disney+“ dar nepaskelbė pasirodymo datos Užduotis antras sezonas.

Ši istorija buvo atnaujinta, siekiant ištaisyti netikslią filmavimo vietą, apie kurią pranešė Deadline, ir įtraukti papildomos informacijos apie gamybą.