Slekvės gėdinimas realybės šou dalyviui kainavo 500 000 USD

Slekvės gėdinimas realybės šou dalyviui kainavo 500 000 USD

Praėjusiais metais dvi dienos iki Padėkos dienos, Iššūkis: galutinis atsiskaitymas pasirodė jo finalas „Kas nori tapti milijonieriumi“. Ir tame finale misoginistinis elgesys ir kalba MTV realybės šou pagaliau turėjo pasekmes.

Per premjerą buvo trumpas prisiminimas į praėjusį sezoną Iššūkis: Pasaulių karas , tačiau jis neapėmė akimirkos iki galo, o žiūrėjimas paskatino mane grįžti ir sužinoti daugiau.

Pirmąją jos dieną Iššūkis: galutinis atsiskaitymas namuose Ashley Mitchell turėjo lytinių santykių su kitu dalyviu Kyle'u Shore'u, kuris anksčiau buvo susitikęs su mažiausiai dviem kitais iššūkio dalyviais.Ashley partneris seriale „Iššūkis“ Hunteris Barfieldas ją sukritikavo ir pokalbyje su kitais varžovais vyrais pavadino ją kvaila sušikta apskretėlė. (Kodėl tai gėda? Štai apibrėžimas. )

„Flash“ persiuntimas į 32 sezono finalas , kuris buvo rodomas likus dviem dienoms iki Padėkos dienos. Ashley ir Hunter buvo komanda, kuri finišavo dviejų dienų iššūkių greičiau nei bet kas kitas, bet jiems taip pat buvo nustatytas individualus laikas.

Ashley finišavo šiek tiek greičiau nei Hunter, o tai reiškė, kad ji turėjo nuspręsti, ką daryti su 1 milijono dolerių prizu.

Varžybų dalyviams toks pasirinkimas buvo įvykęs tik vieną kartą iššūkio istorijoje. Tuo metu varžovas vyras Johnny Bananas nusprendė pasilikti sau visą prizą – 275 000 USD, pasinaudodamas proga. nubausti savo partnerę Sarą .

Kai laidų vedėjas TJ Lavinas leido Ashley pasirinkti tą patį, ji greitai paskelbė apie savo sprendimą:

Šis vaikinas mane sumenkino, pažemino, sugėdino mane, taip pat kėlė grėsmę mano ir mano šeimos gyvybei. Aš laikau pinigus.

Hunteris pradėjo verkti, o tada įvyko toks pasikeitimas:

Medžiotojas: O mano sušiktas dieve, tu degsi už tai pragare ir visą likusį gyvenimą tave lydės karma. Tikiuosi, kad žinai, kad Dievas tau turi ypatingą vietą.

Ashley: Tu jau grasinai mano gyvybei ir mano šeimos gyvybei.

Medžiotojas : Tai, ką jūs pateikiate, yra patys beprotiškiausi kaltinimai.

Ashley: Ta apskretėlė man kainuoja milijoną dolerių, aš ateinu pas jos šeimą – Argi ne taip buvo pasakyta?

Medžiotojas: Niekada nesakiau „skretėlė“. Niekada nebūčiau tau taip padaręs

Tada redaktoriai prisiminė, kad Hunter daro būtent tai. Kalbėdamas su kitais vaikinais, jis pasakė:

Viskas, ką aš sakau, yra tai, kad jei ši kvaila sušikta SLEITĖ man kainuos pusę milijono dolerių, aš ateisiu pas jos šeimą.

Redaktoriai jį subtitravo ir parašė šleikštulį visomis didžiosiomis raidėmis, kad pabrėžtų, kad būtent tai jis pasakė.

Norėdamas įsitikinti, kad visi supranta, kad jis niekada nevartos misoginistinės kalbos, Hanteris sušuko:

Tu sušiktai suvaidinai mane, tu kvaila sušikta kalė. Tu su velniu žaidei mane – tu žaidė su manimi visą sezoną.

Jis taip pat pasakė tokius dalykus kaip: Tu, sušiktas šūdas. Aš melsiuosi už tave ir, raudonas veidas, sušukau: Ešli, tu čia pats beprotiškiausias žmogus.

Interviu skrydžio metu jis aiškiai pasakė, kad neprisiims jokios atsakomybės: niekada neatleisiu jai už tai, ką ji padarė.

Tačiau galiausiai įrodymai buvo aiškūs ir nepaneigiami: sleivės gėdinimas Hunteriui kainavo pusę milijono dolerių.

Lengvas Ashley sprendimas pasilikti 1 milijoną dolerių įtraukė ne vieną komentarą

Hunteris Barfieldas, Ashley Mitchell, „Iššūkis“ 32 sezonas: galutinis skaičiavimas

Hunteris Barfieldas ir Ashley Mitchell kartu varžėsi „The Challenge“ 32 sezone: Galutinis atsiskaitymas (MTV nuotrauka)

Iššūkis jau seniai tęsiasi muilo opera su iššūkiais ir prizais, o Ashley ir Hunter taip pat turėjo istoriją, kurią MTV nurodė savo oficialioje 32 sezono biografijoje:

Ashley ir Hunteris užmezgė audringą romaną filme „Iššūkis: čempionų invazija“, kuris greitai peraugo į aštrius ginčus ir neapykantą. Nuo tada jiedu palaikė neapykantos ir meilės santykius, dažnai su tais pačiais bendrais draugais, bet negali dirbti kartu be kovos. Šį sezoną jie turi tik vienas kitą, kuo nė vienas nesidžiaugia.

Po sezono, per susitikimą, Hunteris pasakė: „Aš gailiuosi, ką pasakiau, nes tai ne tik tai, kas aš esu“. Bet ir aš iš to pasimokiau. Sužinojau, kad, žinote, visą gyvenimą kuriate savo charakterį, o jį sugriauti per nacionalinę televiziją reikia 10 sekundžių.

Tada jis pradėjo rėkti ant Ashley .

Pasirodžius finalui, Ashley pasakojo Žmonės kad jos sprendimas buvo lengvas ir ji anksčiau tai aptarė su kitais namuose:

Visą šį sezoną, kai artėjo į pabaigą ir man liko vienintelės mergaitės, buvo Marie ir Sylvia, mūsų mažų mergaičių vonioje joms abiem sakiau, kad jei kada nors turėsiu galimybę tai padaryti, aš tai padarysiu. .

Kadangi man buvo pabodę, kad tuose namuose esantys vyrai buvo tokie misoginistai, sakydami tokius dalykus kaip: „Jei moteris uždirba daugiau pinigų nei tu, tai yra gėdinga, moteris turėtų likti namuose.“ Ir dažniausiai Hanteris kalba tokius dalykus.

Taigi, kai turėjau galimybę jam parodyti, mieloji, aš ne tik geresnis už tave, bet ir uždirbsiu daug daugiau pinigų nei tu kada nors uždirbsi , kai tik turėjau tokią galimybę, net nepagalvojau. Manau, pabaigoje pamatėte mano veidą. Kai tik TJ paklausė, aš pradėjau purtyti galvą taip: nuh-uh mieloji, aš jau žinau, ką darysiu [juokiasi].

Apibendrinant 33 sezono premjerą, SuperGeriau autorius – irankstesnis ig erd kabelis pagalbininkas– Džeinė Makgonigal pakomentavo :

[T]Vienintelis dalykas, kurio šiomis dienomis man nepatinka „Iššūkis“, yra tai, kaip niekšiškai gerbėjai kalba apie varžovus, kai apie tai diskutuoja internete 🙂 Nekenčiu, kad žmonės taip laisvai vadina žmones šiukšlėmis ir pan. (žr. komentarą žemiau)

Nesuprantu, kodėl „Challenge“ gerbėjai taip priešinasi varžovams. Ir Andy, geriausia praėjusio sezono finalo dalis, kurioje Ashley laikė pinigus, yra ta, kad kai ji pasakė, kad jis mane menkino, sugėdino mane, jis grasino mano šeimai – jie prisiminė filmuotą medžiagą, kurioje jis tiesiogine prasme daro visus tuos dalykus. be jokių abejonių parodydama, kad tai nebuvo jis-pasakė/ji-pasakė, ką aš vertinu, nes kitu atveju Ashley būtų buvę tikrai apjuodinta (daugiau, nei ją patyrė kai kurie gerbėjai, kurie, atrodo, nemato dokumentais pagrįsto Hunterio elgesio kaip probleminio). )

Aš tai irgi vertinu. Kad ir kas būtų nutikę ankstesniais ar tą sezoną, Ashley argumentai ir jo įrodymai puikiai sutampa.

Vis dėlto nenuostabu, kad gerbėjai, kurie beveik 20 metų buvo prisirišę prie IV of the Challenge misogynijos ir išmoko priimti piktnaudžiavimo aplinka kaip pramoga – nukreiptų savo vitriolį į Ešlį.

Vis dėlto tikimės, kad šie įvykiai kai kuriuos vyrus paskatins Iššūkis – ir galbūt kai kurie žiūrovai – permąsto, kaip jie elgiasi su moterimis.