„Šokiai su žvaigždėmis“ „novatoriškas“ „didelis pokytis“ iš tikrųjų gėdingai atsilieka

„Šokiai su žvaigždėmis“ „novatoriškas“ „didelis pokytis“ iš tikrųjų gėdingai atsilieka

Šokiai su žvaigždėmis 30 sezoną turės tos pačios lyties pora: buvęs Šokančios Mamos žvaigždė JoJo Siwa, kuris identifikuojasi kaip gėjus ir queer , šoks su moterimi profesionalia šokėja. Tai padarys istoriją, bet tik laidai, kuri dešimtmečiais atsilieka nuo kitų realybės televizijos laidų.

Prieš tai paskelbiant, laidos vedėja Tyra Banks ketvirtadienį per virtualią televizijos kritikų asociacijos spaudos konferenciją pajuokavo keletą didelių pokyčių. Praėjusiais metais aš buvau didelis pokytis, o šiais metais – didelis pokytis. Ir pokyčiai turi įvykti, – sakė ji.

Yra kažkas tokio naujo ir taip jaudinančio, ir kažkas, apie ką man kalbėjo [vykdomasis prodiuseris] Andrew [Llinaresas], ir aš pagaliau pajutau: taip, dabar pats laikas, pasakė Tyra ir šiek tiek vėliau pridūrė: taip susijaudinęs dėl to. Manau, kad daugelis žmonių tuo susijaudins. Manau, kad tai išgelbės gyvybes. Manau, kad tai pakeis gyvenimus, sukels daug triukšmo ir triukšmo, kurį reikia kelti.Galiausiai Llinaresas atskleidė, kas tai buvo: aš manau, kad Tyra užsiminė, kad mes darome tai, kas yra visiškai nauja šiam sezonui – ir taip įdomu pasakyti, kad 30-ajame serialo sezone darome kažką visiškai naujo. pirmą kartą seriale turėsime tos pačios lyties porą.

Šoka su „Stars“ vykdomuoju prodiuseriu Andrew Llinaresu (viršuje kairėje), vedėja Tyra Banks (viršuje dešinėje) ir 30 sezono aktoriais JoJo Siwa (apačioje kairėje) ir Suni Lee (apačioje dešinėje) per virtualią spaudos konferenciją Televizijos kritikų asociacijoje. vasaros spaudos turas

Šoka su „Stars“ vykdomuoju prodiuseriu Andrew Llinaresu (viršuje kairėje), vedėja Tyra Banks (viršuje dešinėje) ir 30 sezono aktoriais JoJo Siwa (apačioje kairėje) ir Suni Lee (apačioje dešinėje) per virtualią spaudos konferenciją Televizijos kritikų asociacijoje. vasaros spaudos turas. (Vaizdas per ABC)

Du klausimus užduodantys žurnalistai tai vadino novatorišku, tačiau tai tik novatoriška Šokiai su žvaigždėmis . Taip yra todėl, kad dabar 2021 m., ir buvo:

 • 48 metai nuo tada, kai televizijos realybės šou pasirodė pirmasis gėjus, Lance'as Loudas
 • 29 metai nuo Tikrasis pasaulis atvedė mus gėjus, lesbietes ir biseksualus
 • 20 metų nuo ABC Kurmis pirmas sezonas išmetė ir gėjų vyrą, ir gėją moterį
 • 18 metų nuo pačios Tyros pasirodymo, Kitas geriausias Amerikos modelis , premjera, ir tai turėjo LGBTQ atstovybę nuo pat jos pradžios.

Kalbant apie tos pačios lyties poras, tai buvo:

 • Praėjus 27 metams po to, kai Pedro Zamora ir Seanas Sasseris surengė įsipareigojimo ceremoniją per MTV
 • 21 metai nuo Danny ir Paulo santykių pradžios Tikrasis pasaulis: Naujasis Orleanas
 • 20 metų nuo tada, kai CBS paleido Joe ir Billą Nuostabios lenktynės pirmas sezonas

O šokių realybės televizijai tai buvo:

 • daugiau nei vieneri metai nuo HBO Max madingo konkurso Legendinis premjera (ir, žinoma, jos pramogų salė skiriasi nuo pramoginių šokių)
 • 11 metų nuo MTV Geriausia Amerikos šokių grupė vaidino „Vogue Evolution“ – LGBT šokių grupė, kurioje dalyvavo Legendinis vedėjas Dashaun Wesley.

Šokiai su žvaigždėmis taip pat atsilieka nuo kitų laidos versijų:

  Išprotėjęs dėl šokių, daniška versija, 2019 m. turėjo tos pačios lyties porą, ir jie galiausiai laimėjo
 • Courtney Act, kuris pasirodė RuPaulo vilkimo lenktynės , liko antras Šokiai su žvaigždėmis Australija, turinti atlikta vilkime su tos pačios lyties partneriu sezono metu, bet nepaliko finalo.
 • Strictly Come Dancing, JK laidos versija, panašiai dvejojo, o BBC apgailėtinai 2015 m. pateisinamas jos sprendimas neturėti tos pačios lyties porų, sakydamas, kad tai yra šeimos šou. Bet net kad versija pirmą kartą susiporavo tos pačios lyties atstovus praėjusį rudenį.

Prieš dešimtmetį Carsonas Kressley ir Chazas Bono dalyvavo tame pačiame DWTS sezone, o tuometinis jo vykdomasis prodiuseris Conradas Greenas, sakė Priežastis, kodėl jie įstrigo su priešingos lyties partneriais, yra ta, kad mes stengiamės sekti, kas vyksta tikrose pobūvių salėse. Toks buvo pirminis pasirodymo tikslas. Ir nors žinome, kad yra tos pačios lyties porų, konkursai dažniausiai būna mišrių lyčių.

Tai apgailėtinai silpnas pasiteisinimas, turint omenyje, kad tai realybės konkursas, o viskas sukurta televizijai. Ar jie taip pat seka tikras pobūvių salės varžybas su 1–10 balų, pateikiamų ant blizgančių irklų? Be to, nors tam tikri profesionalūs pramoginių šokių renginiai gali neprileisti tos pačios lyties porų, yra tos pačios lyties pramoginių šokių bendruomenė , ir queer pobūvių salės konkursas Balandžio kvailystės prasidėjo 2003 m.

Šokiai su žvaigždėmis visą savo gyvenimą atstovavo LGBTQ+ bendruomenei. Tačiau po pramoginių šokių primygtinai reikalavimo priešingos lyties partneriams – vyrui vadovaujant moteriai, atspindint pasenusius, tradicinius lyčių vaidmenis – tai tiesiog tampa sporto dalimi, kuri yra vienas iš paskutinių homofobijos bastionų, kaip Šiaurės Amerikos prezidentas. Sekso partnerių šokių asociacija, Barbara Zoloth, sakė dokumentiniame filme Karšta iki risčio .

Manau, kad ABC ir Šokiai su žvaigždėmis prodiuserių kompanija BBC Studios vis dar daro teisingą žingsnį, net jei tai daro per vėlai, ir tik dabar, kai rodo reitingai auga (kas šiais laikais retai pasitaiko per televiziją) vietoj laisvo kritimo. Galbūt jie sukaupė drąsos imtis šio pokyčio, nes nebebijo savo vyresnių žiūrovų ar net jaunesnių, nes pažvelgus į Twitter atskleidžiama bent keletas homofobų, kurie dėl to jaudinasi.

Kaip sakė Tyra, reprezentacija gali pakeisti gyvenimus ir yra svarbi visose laidose – net girgždančiose, dulkėtose varžybose su bloga muzika, kuri transliuojama pernelyg atsargiame „Disney“ priklausančiame transliavimo tinkle.

JoJo Siwa taip pat atkreipė dėmesį į tai: džiaugiuosi, kad galiu tai padaryti. Manau, kad tai šaunu. Manau, kad tai kažką sulaužo. Jis sugriauna sieną, kuri dar niekada nebuvo sugriauta. Ir normalu, kad mergina šoka su vaikinu, ir aš manau, kad tai tikrai puiku. Bet manau, kad tai tikrai ypatinga, kad ne tik dabar galiu pasidalinti su pasauliu, kad tu myli tą, kurį nori mylėti, bet ir galiu šokti su tuo, su kuo nori šokti. Manau, kad tai tikrai ypatinga.

Dar kartą džiaugiuosi, kad ABC ir BBC Studios priėmė tokį sprendimą, bet aš nenoriu apipilti laidos liaupsėmis ir dovanoti jai medalius už tai, ko ji aktyviai atsisako daryti daugiau nei dešimtmetį, ypač kai jie labai atsilieka nuo likusio realybės televizijos pasaulio. Vienintelė čia sulaužyta siena yra pastatyta Šokiai su žvaigždėmis ’s ir ABC varginantis ir užsispyręs nedrąsumas.