„Survivor 41“ žaidimas tampa asmenišku geriausiu sezono epizodu

„Survivor 41“ žaidimas tampa asmenišku geriausiu sezono epizodu

Šano išėjimas iš Išgyvenęs 41 buvo sukurta kaip kol kas geriausia sezono serija, ir drįstu pasakyti: visų laikų puikus epizodas Išgyvenęs .

Shan buvo techniškai apakinta ir išėjo su imuniteto stabu kišenėje, tačiau tai nebuvo nuostaba.

Nebuvo ypač didelės genčių tarybos diskusijos. Nebuvo pranašumo žaidimo. Didelių iššūkių net nebuvo, nes ir apdovanojimo iššūkis, ir imuniteto iššūkis buvo daugiau tų pačių senų dalykų: kliūtys / galvosūkis, balansavimas / pėdų fetišas.Tačiau tai, kas vis tiek padarė epizodą tokiu siaubingu, buvo tai, kaip gerai jis iliustravo, kad Išgyvenęs yra santykių žaidimas, kurį žaidžia žmonės, kurie nuoširdžiai bendrauja vienas su kitu ir vis dar varžosi dėl 1 mln.

Tai buvo akivaizdu nuo pirmojo sezono Išgyvenęs , kada Kelly ir Sue ryšys lūžo ir nuaidėjo visą likusį žaidimo laiką , tačiau šį sezoną žaidėjai pernelyg dažnai atsitraukdavo į antrą planą , nes prodiuseriai pamiršo pasitikėti savo formatu ir aktoriais.

Deshawn ir Danny kalbasi per „Survivor 41“ 10 seriją, kai jie nutraukė savo aljansą

Deshawn ir Danny kalbasi per „Survivor 41“ 10 seriją, kai jie nutraukė savo aljansą. (Roberto Voetso / CBS Entertainment nuotrauka)

Išgyvenęs 41 pradėjo savo epizodą prieš Padėkos dieną teigdamas, kad artėja lūžis. Tiek Deshawn, tiek Šanas plačiai kalbėjome apie jų sąjungą ir kalbėjome apie tai, koks stiprus yra jų ryšys ir koks jis trapus.

Norėjau tai padaryti kultūros labui ir leisti mums visiems tai atsikratyti“, – Shan pasakė Deshawnui, kuris pasakė: „Man tai patiktų“.

Shanas paaiškino, kad tikrai norime grįžusiai juodaodžių bendruomenei ką nors švęsti, nes žinome, kad 2020-ieji buvo sunkūs metai, taigi, kai kalbame apie tai, kad tai daroma kultūros labui, būtent tai ir darome. Aš taip pat norėjau tai padaryti, bet taip pat užmezgiau visas kitas žaidimo sąsajas, kurios peržengia spalvų linijas.

Emocionalus Deshawnas viename interviu pasakė kažką panašaus: 2020-ieji metai, kuriuos ką tik turėjome, buvo sunkūs, brolau, ir pridūrė, kad gauni šią galimybę, tokią galimybę, kurios visada norėjai, ir jautiesi kaip žmogus numeris vienas. tavo būdas yra didžiausias tavo rėmėjas ir didžiausias sąjungininkas. Jis pridūrė: Nenoriu atsukti nugaros nė vienam iš jų trijų, bet ką aš padarysiu dėl savęs?

Tai sunkūs, nepavydėtini pasirinkimai. Jie taip pat daro Išgyvenęs taip puiku.

Įjungta Didysis brolis praėjusią vasarą, Cookout aljansas buvo puikus ir įspūdingas iš dalies todėl, kad joks kitas šešių šalių aljansas iš tikrųjų nepateko į finalinį šešetuką. Ypač ant Didysis brolis , aljansai atsisuka vienas prieš kitą, ypač kai jie suvokia, kokią grėsmę kelia kai kurie jų sąjungininkai.

Taip tikrai atsitinka Išgyvenęs taip pat, nors dažniausiai žaidimo pabaigoje. Visada įdomu pamatyti, kas lūžta, kodėl ir kaip tai vyksta. Ne visada žmonės tuose aljansuose yra taip susiję kaip šie žaidėjai dėl savo bendros gyvenimo patirties ir žaidimo kartu praleisto laiko.

Anksčiau šį sezoną Shan, Deshawn, Liana ir Danny nusprendė dirbti kartu: vienas kito ir kultūros labui. Tačiau dabar trys iš jų susiduria su tuo, kad Shan yra didžiausia grėsmė laimėti, kaip anksčiau sakė Erika. Ar jie liks kartu?

Tuo tarpu Ricardas laimėjo apdovanojimo iššūkį ir pasirinko savo draugą bei sąjungininką Šaną kartu su Heather ir Ksanderiu. Jų prizas: geriausias sezono apdovanojimas – pica po žvaigždėmis, kaip paaiškino Jeffas Probstas. Vietoj to, kad būtų sukrauta ant lėkštės, pica buvo dėžutėse, taigi tai neabejotinas atnaujinimas!

Geriausias atlygio momentas buvo Shano ir Ricardo ryšys dėl savo draugystės, o tada Shan niūniavo savo keblią teminę dainą. ka tu ten dainuoji? Heather paklausė, o Šanas atsakė: Nieko. Aš galvojau. Žinoma, ankstesnių epizodų dėka mes žinome, ką ji galvojo.

Danny, Deshawn, Liana ir Erika buvo palikti stovykloje patys per tą nakties atlygį, ir, kaip sakė Danny, tu turi išmušti žmones, kurie, tavo manymu, gali tave įveikti. Jis turėjo omenyje Ricardą.

Gana linksmą akimirką Denis šią mintį iškėlė Lianai, tačiau nepasakęs Ricardo vardo, todėl atspėjo grėsmę: Šanas. Ir tada teko spėlioti: Erika? Ricardas?!

Shantel Smith ir Liana Wallace susidraugavo per savo viršūnių susitikimą „Survivor 41“ 5 serijoje

Shantel Smith ir Liana Wallace susidraugavo per savo aukščiausiojo lygio susitikimą „Survivor 41“ 5 serijoje (Roberto Voetso / CBS Entertainment nuotrauka)

Galiausiai tai buvo dar vienas ryšys, užmezgęs Lianos ir Šano ryšį, kuris paskatino Lianą papasakoti Šanui, kas vyksta. Liana sakė, kad šiame žaidime man nėra nieko brangesnio už laiką su Šanu viršūnių susitikimo saloje, prisimindama juos, siejančius mūsų mamas, juodumą ir moteriškumą.

Jei turėčiau pripažinti šio sezono dizainą, kuris mane dažniausiai erzino, aukščiausiojo lygio susitikimai tikrai padarė puikų darbą kuriant ankstyvus, bet tvirtus santykius tarp žmonių iš priešingų genčių, o tai turi įtakos žaidimui po susijungimo. teigiamas būdas.

Be šio žaidimo, aš tiesiog jaučiu tau meilę savo širdyje, Liana ašaromis pasakė Šanui, o paskui pasakė Šanui apie Ricardo apakimą.

Šanas pasakė Ricardui, o jis jai: leisk man tai apdoroti, o tai iš karto paskatino Shaną paranojiškai: tu netiki manimi? Ar ketini jiems ką nors pasakyti? Įdomu tai, kad Shan ir Ricard yra labai artimi. Tačiau žaidimas nuolat vyksta tarp jų, ir jie abu yra pakankamai protingi, kad žinotų, jog negali visiškai pasitikėti kitu žmogumi žaidime už 1 mln.

Kas būtų nutikę, jei Ricardas nebūtų įgijęs imuniteto? Man smalsu. Tačiau jis laimėjo abu šio epizodo iššūkius ir taip sužlugdė planą.

Erika atrodė lengvas taikinys – gerai, Heather yra lengvas taikinys, bet visi laiko ją šalia kaip lengvą balsavimą arba pašalinį paskutinių trijų vietų užpildymą. Erika yra daug strategiškesnė ir, tiesą sakant, buvo tas žmogus, kuris pradėjo riedėti, atpažino Šaną kaip grėsmę ir anksti skleidė idėją Deshawnui.

Kai Rikaras buvo saugus, Šanas mums pasakė, kad man tikrai nereikia jo muštis, ir pasakė: galėčiau išvesti Dešoną, bet kadangi Ricardas yra saugus, noriu, kad vanduo būtų itin ramus.

Tačiau prieš ir po jos kalbėjimo mes ne kartą matėme audros debesis (nors iš tikrųjų nebuvo audringa per visą politiką prieš genčių tarybą), ir buvo netgi nuostabių filmuotų vandens snapelio. B-roll aiškiai parodė: vanduo tikrai nebus ramus, ypač ne Šanui.

Ir tada atėjo griaustinis iš Rikaro: aš nusprendžiau, kad šiandien Šanas turi išvykti, - sakė jis. Dirbant su Erika, Ksanderiu ir Heather, jam užtektų dar vieno balso, kad gautų penkių daugumą. Jis kreipėsi į Deshawn, žmogų, su kuriuo jis neturi didelių ryšių, ir Deshawn melavo, kad nori balsuoti iš Ricardo. Tačiau Ricardui reikėjo to balsavimo.

Galiausiai prisijungė ir Danny, ir Deshawn; šešios pasidalijo balsus tuo atveju, jei Shan vaidintų savo stabą ir tarp Lianos ir Šano būtų sukurta lygybė. Per balsavimą Shan buvo nubalsuota vienbalsiai ir žinojo, kad ji bus: niekuo nepasitikėk, visiems balsuojant, pasakė Šanas Lianai.

Tai galėjo atrodyti kaip paprastas balsavimas arba gana nevykęs epizodas, bet tas balsavimas – ir viskas, kas buvo prieš jį – buvo labai pajunta.

Naujasis „Survivor“ verčia jus užmegzti ryšius su daugybe žmonių, per Tribal Council sakė Probstas, matyt, pamiršęs apie ankstesnius 20 metų ir 40 sezonų bei visus santykius su daugybe žmonių, kurie visada buvo Išgyvenęs .

Laimei, šis epizodas suprato, kad tie santykiai ir sąveika yra pati įdomiausia dalis Išgyvenęs , ir priminė, ką gali pasirodymas ir kas buvo prarasta epizoduose, kurie sumažino tuos santykius sutelkiant dėmesį į pranašumus ir posūkius.