„Survivor“, „Amazing Race“ pagaliau yra Plutone, kuris atsisakė „Drag Race“ kanalo

„Survivor“, „Amazing Race“ pagaliau yra Plutone, kuris atsisakė „Drag Race“ kanalo

Liepos pradžioje „ViacomCBS“ paskelbė, kad bus pridėta nemokama transliacijos paslauga „Pluto TV“. Išgyvenęs ir Nuostabiosios lenktynės į savo laidų biblioteką. Pagaliau tai atsitiko, todėl dabar galite žiūrėti abi laidas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, nors tai yra ir nuviliančių naujienų, nes Plutonas taip pat atsisakė savo dedikacijos. RuPaulo vilkimo lenktynės ir Ar tu vienas kanalai. Ir Kitas geriausias Amerikos modelis , kuris taip pat turėjo būti pridėtas, kol kas niekur nedingo.

Liepą aš paklausiau Pluto TV atstovų spaudai, kada tie kanalai iš tikrųjų bus įtraukti, o rugpjūčio pradžioje man buvo pasakyta, kad jie man nurodys datą, kai tik galėsime. Rugsėjo 1 d. pasirodė „Viacom“ priklausantis leidinys CNET istorija paskelbė, kad laidos pagaliau buvo pridėtos. CNET, visada buvęs geras įmonės vaikas, nepaaiškino, kodėl jos ankstesnė istorija sakė, kad šios laidos bus rodomos nuo liepos 14 d., tačiau iš tikrųjų jos nebuvo įtrauktos dar šešias savaites.

Dabar, kai „Viacom“ ir CBS susijungė į vieną įmonę „ViacomCBS“, „Pluto“ turi platų realybės turinio spektrą – gerai, ir šiukšlių, pvz. Policininkai , kuris ir toliau transliuojamas 24 valandas per parą .Puiku, kad gali įsijausti ir pasinerti į seną sezoną Išgyvenęs arba RuPaulo vilkimo lenktynės .

Bet aš taip pat manau, kad naudojant Plutoną yra neįtikėtinai varginantis naudojimas žiniatinklio naršyklėje, „Roku“ ar išmaniosios televizijos programoje. Nėra nei kanalų, nei laidų paieškos funkcijos.

Pati Plutono televizija neįtikėtinai blogai bendrauja ir ne tik todėl, kad paskelbė tai, kas neįvyko šią vasarą. Tiesiog pažiūrėk į jį mūsų nauja kanalų grupė puslapis, kuris yra pasenęs ir neatitinka tikrosios kanalų grupės pačiame Plutone.

Plutono kanalai – nesvarbu, ar jie skirti rodyti vieną serialą, ar turi kelias laidas tame pačiame kanale – nėra užsakomi; jie yra tik 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, praėjusių sezonų kanalai.

Tai tarsi grįžimas į dešimtąjį dešimtmetį ar 2000-ųjų pradžią ir suklupęs per MTV ar Bravo maratoną, išskyrus tuos atvejus, kai maratonai yra pilni sezonai. Be to, Plutonas yra nemokamas, nes jame taip pat palaikomi skelbimai, todėl su reklamos pertraukomis ir nesugebėjimu pristabdyti jis atkuria pastarųjų dešimtmečių realybės televizijos žiūrėjimo patirtį.

Kur Plutone rasti Survivor ir Amazing Race

Philas Keoghanas Jeffas Probst Survivor 32 premjera „Amazing Race 28“ premjeros data

„Amazing Race“ vedėjas Philas Keoghanas ir „Survivor“ laidų vedėjas Jeffas Probstas turi nepaprastai panašias profilio nuotraukų pozas. (Nuotraukos Sonja Flemming, kairėje, ir Monty Brinton, dešinėje / CBS)

Išgyvenęs ir Nuostabiosios lenktynės Priedas prie Plutono yra puikus, nors abu buvo galima žiūrėti įvairiose vietose. Pavyzdžiui, abu turi kai kurie sezonai yra nemokami „Amazon Prime“ nariams. O pati CBS srautinio perdavimo paslauga CBS All Access siūlo viską Išgyvenęs - bet nė vienas Nuostabiosios lenktynės .

Nė viena iš šių parinkčių nėra visiškai nemokama, todėl malonu turėti du klasikinius, novatoriškus realybės šou, prieinamus visiems, turintiems prieigą prie interneto.

Štai kur galite žiūrėti kiekvieną nemokamą laidą Plutone:

    Išgyvenęs, 296 kanalasNuostabiosios lenktynės, 297 kanalas

Kai Plutonas atsikratė savo skirto RuPaul „Drag Race“ kanalas , kartu su juo Ar tu vienas ir Kalnai kanalus, ji pasakė, kad sujungė tas laidas į tinklo kanalus, kur jų nebėra 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę:

    Drago lenktynėsperkeltas į logotipą, 187 kanaląAr tu vienaspersikėlė į MTV Dating 330 kanaląKalnaipersikėlė į Pluto TV Drama Life, kanalą ??? (Neradau kanalo tokiu pavadinimu kanalų sąrašą )

Štai kitos realybės ir be scenarijaus laidos, kurios šiuo metu turi savo kanalus:

    Gelbėk 911, 277 kanalasMeilė ir hiphopas, 283 kanalasJuodojo rašalo komanda, 285 kanalasPragaro virtuvė, 294 kanalasIššūkis, 298 kanalasBaimės faktorius, 301 kanalasAmerikos gladiatoriai, 303 kanalasNuvalymas, 405 kanalasDalaso kaubojų „Cheerleaders“., 315 kanalasPolicininkai, 367 kanalasTeismo ekspertizės bylos, 370 kanalasŠaltų bylų bylos, 373 kanalas,Naujieji detektyvai, 376 kanalas,Neišspręstos paslaptys, 379 kanalas,Šuo Bounty Hunter, 381 kanalasWild ‘N Out, 480 kanalas