Survivor svetainėje moterys rado tik 17% visų paslėptų imuniteto stabų. Kodėl?

Survivor svetainėje moterys rado tik 17% visų paslėptų imuniteto stabų. Kodėl?

Išgyvenęs Dovydas prieš Galijotą prasidėjo Angelina Keeley, pažymėjusi, kaip mažai stabų randa moterys, palyginti su vyrais. Sezono finale ji rado septintąjį ir paskutinįjį paslėptą imuniteto stabą.

Tai buvo vienintelis stabas, kurį per visą sezoną rado moteris.

Per 37 sezonus „Survivor“ buvo 98 paslėpti imuniteto stabai, o moterys rado 17 iš jų. Taigi kodėl vyrai rado 83 procentus – daugiau nei keturis iš penkių stabų? Du „Survivor“ ekspertai surinko duomenis ir pristatė praėjusią savaitę paskelbtų straipsnių serijoje.Vienas iš daugelio gaivių dalykų praėjusiame sezone buvo tai, kaip Survivor mažais, bet prasmingais būdais pradėjo grumtis su savo seksizmu, pradedant Angelinos pripažinimu dėl stabų skirtumų ir baigiant Gabby diskusija Final Tribal taryboje apie tai, kaip su moterimis šiame žaidime elgiamasi skirtingai.

Bėgant metams matėme, kad tai pasireiškia įvairiais būdais, nuo siaubingai besielgiančių konkurso dalyvių šeimininkui ir vykdomajam prodiuseriui Jeffas Probstas aiškiai atmetė moterų galimybes o tada tiesiog ignoruoti tuos, kurie susibūrimo metu pasirodo gerai.

Tai buvo taip paplitusi, kad tapo status quo – gamybos pasirinkimų produktas (t. y. į ką Jeffas Probstas pasirenka sutelkti dėmesį per susitikimus) ir mūsų visuomenės bei kultūros produktas.

Išgyvenusiųjų stabų problema: duomenys ir teorijos

Jeffas Probstas, išgyvenęs žmogus, paslėpto imuniteto stabas

Jeffas Probstas su paslėptu imuniteto dievu vaidino 35-ojo sezono „Survivor“ 9 serijoje.

Vyrų ir moterų aptiktų paslėptų imuniteto stabų skaičius yra kiekybiškai įvertinama, objektyvi informacija apie Survivor seksizmą. Bet kas tiksliai tai sukelia?

Sarah Channon iš „RobHasaWebsite“ ir Jeffas Pittmanas iš „True Dork Times“ susivienijo, kad pabandytų tai išsiaiškinti, parašydami kompanioninius straipsnius apie paslėptus imuniteto stabus ir jų atradimą.

Sara kalbėjosi su 11 buvusių žaidėjų, o Jeffas žiūrėjo į neapdorotus duomenis. Rezultatai buvo paskelbti praėjusią savaitę.

Jeffas duomenų analizė apima dokumentą su kiekvienu stabų radiniu ir aukščiau pateikta statistika.

Tačiau jis taip pat suskaido dalykus, pavyzdžiui, kada žaidimo metu buvo aptikti stabai, ir antrojo bei trečiojo stabų atradimą įvairiose žaidimo fazėse, palyginti su pradiniais stabų radiniais.

Kai stabai žaidžiami ir vėl slepiami, Jeffas išsiaiškino, kad tik vieną iš 21 antro ar trečio per vieną sezoną rasto stabo rado moteris: antrąjį Kelley Wentworth stabą, rastas po pastogėje 28 dieną Kambodža .

Duomenys atmeta kai kurias teorijas, pvz., žaidėjų amžių arba vyrų ir moterų skaičių gentyje: lyčių santykis gentyse negali būti (pagrindinė) priežastis, kodėl vyrai randa daugiau stabų nei moterys, nustatė Jeffas.

O kaip dėl to, kad ankstyvosiose epizoduose moterys dažniausiai tampa taikiniais?

Jeffo duomenys rodo, kad moterys, žinodamos, kad jos greičiausiai yra ankstyvieji taikiniai, nėra linkusios agresyviai ieškoti stabų prieš sujungimą, o vėliau galbūt pradeda ieškoti stabų.

Jis taip pat pastebėjo, kad bėgant metams padaugėjo agresyvių, itin į stabus orientuotų vyrų žaidėjų.

O kaip dėl pačių žaidėjų? Saros interviu su buvusiais konkurso dalyviais suskirsto stabų medžioklę į keturias skirtingas kategorijas: laikas, reikalingas, paieškos metodai, priežastys ieškoti stabo ir priežastys neieškoti. Tada ji nagrinėja lyčių problemas stovykloje, gamyboje ir žaidime.

Į jos tolesnis rašinys , Sara siūlo keletą pagrindinių dalykų:

  • stabo radimas užtrunka daugiau laiko, nei anksčiau pripažino gerbėjai
  • vyrai daugiau laiko praleidžia ieškodami stabų
  • daugelis moterų jaučiasi ribojamos lyčių vaidmenų, o moterys linkusios daugiau dėmesio skirti socialiniam žaidimui

Sarah siūlo, kad gaminant reikia atlikti šiuos du dalykus:

Pasamdykite daugiau ir įvairesnių moterų tiek šioje srityje, tiek redagavimo rinkinyje. Pasitarkite su jais, kaip apibūdinti žaidėjas moteris.

(Pakartotinai) Įveskite socialinius posūkius ir pranašumus, o ne tuos, kurie susiję su balsavimu ir imunitetu. Bendravimas per genčių linijas beveik visada sukeldavo intrigą.

Jeffas taip pat atkreipia dėmesį į Survivor praeitį, kuri turi keletą atsakymų, kaip išspręsti šią problemą:

Vienas iš būdų pakeisti dabartinę vyrų dominuojančią tendenciją galėtų būti, kad stovykloje būtų paslėpta daugiau stabų. Kitas dalykas yra grįžti prie senosios užuominų (ar net stabų), slypinčių apdovanojimuose, sistemos. Taip pat padėtų paprasčiausias stabų platinimo metodo pakeitimas. Galbūt geriausias būdas būtų tiesiog pridėti daugiau įvairovės. Jei stabai visada yra džiunglėse, kur moterys retai jaučiasi leistinos, vyrai juos beveik visada ras. Keiskite vietas, keiskite stabų slėpimo būdą ir turėtume pamatyti kažką panašesnio į teisingą stabų radimą.

Norėdami gauti visą informaciją, duomenis ir teorijas, perskaitykite Saros ir Jeffo kūrinius, kurie yra ilgi ir apgalvoti ir grumiasi su šiomis idėjomis ir faktais.

Štai jie paskelbimo tvarka:

  1. Moterys ir stabai: išgyvenusio žaidėjo vadovas
  2. Išgyvenęs: idologijos raida
  3. „Idol“ atrakcija