SYTYCD grįžta su „visiškai naujais posūkiais“, bet be šeimininko ir teisėjų?

SYTYCD grįžta su „visiškai naujais posūkiais“, bet be šeimininko ir teisėjų?

Lapės šokių konkursas Taigi jūs manote, kad galite šokti grįžta po to, kai nuo 2019 m. nebuvo eteryje. 17 sezono premjera įvyks šią vasarą.

2020 m. pradžios „Prieš laikais“ pasirodymas buvo atnaujintas 17 sezonui , tačiau dėl pandemijos tas sezonas buvo atšauktas, o Fox po to niekada nieko apie tai nesakė.

Kai buvo paskelbta apie 2020 m. atnaujinimą, Cat Deeley turėjo grįžti kaip laidos vedėja, teisėjai Nigel Lythgoe, Mary Murphy ir Laurieann Gibson.Nė vienas iš jų nėra minimas Fox pranešime spaudai šiandien, išskyrus Nigelą Lythgoe, tačiau jis minimas tik vykdomųjų prodiuserių sąraše kaip bendrakūrėjas. Tai man rodo, kad šou bus padaryta tam tikrų pakeitimų.

Atnaujinimas: Nigelas Lythgoe neteis, ir tai nebuvo jo pasirinkimas. Jis parašė tviteryje kad Asmeniškai liūdna, kad šį sezoną manęs nebuvo prašoma dalyvauti teisėjų kolegijoje. Nežinau, kas pasakys „Cue Music“, bet linkiu jiems sėkmės.

SYTYCD 16 finalistės Sophie Pittman ir Gino Cosculleuela atlieka šiuolaikinę rutiną „You Will Be Found“, choreografiją KC Monnie.

„SYTYCD 16“ finalininkai Sophie Pittman ir Gino Cosculleuela atlieka šiuolaikinę rutiną „You Will Be Found“, choreografiją KC Monnie (nuotrauka Adam Rose/Fox)

Nelabai įsivaizduoju SYTYCD be ilgametės vedėjos Cat Deeley, nors mačiau, kad prodiuseriai visiškai atnaujina jos vertinimo komisiją, pvz. Amerikos dievaitis tai padarė sėkmingai, kai persikėlė į ABC.

Tada vėl ABC paskelbė apie sugrįžimą Amerikos dievaitis ‘s teisėjai, neminint Ryano Seacresto , nes jo sandoris dar nebuvo baigtas, bet, žinoma, jis grįžo.

Galbūt „Fox“ tik praneša apie pasirodymo sugrįžimą, kol nepasibaigs aktorių pasiūlymai, ir pamatysime, kaip Cat Deeley ir kiti grįš. Turėtume žinoti daugiau, nes per ateinančius kelis mėnesius prasidės atrankos.

Vėlgi, perdavimo pakeitimai nebūtų naujiena Taigi jūs manote, kad galite šokti . Pirmajame sezone jame buvo kitoks šeimininkas, o nuo 2016 m. jis išgyveno daugybę pokyčių, įskaitant teisėjų keitimąsi – jis atvedė Paulą Abdul ir prarado Mary Murphy, o vėliau neteko Paulos Abdul ir sugrąžino Merę Merfi – ir atnaujino savo formatą ir pastatymą . Ji taip pat atmetė savo rezultatų rodymą ir visą sezoną džiugino vaikus.

Kokie bus SYCYTD 17 posūkiai?

Taigi jūs manote, kad galite šokti, vedėja Cat Deeley SYTYCD 16 finale

Taigi jūs manote, kad galite šokti, vedėja Cat Deeley SYTYCD 16 finale. (Adomo Rose / FOX nuotrauka)

Be galimų teisėjų ir šeimininkų pasikeitimų, kitas didelis klausimas yra, kuo skirsis šis naujas sezonas Taigi jūs manote, kad galite šokti bus pagal savo formatą.

Laida nepakeitė savo bendrojo atrankos kvietimo, nors pridėjo vieną reikalavimą: Paraiškos dabar atidarytos Šokėjams nuo 18 iki 30 metų, kurie buvo visiškai paskiepyti ir sustiprinti nuo COVID-19.

Perklausos vyks Niujorke, Los Andžele ir Naujajame Orleane.

Gamybos įmonė taip pat nepasikeitė, nors jos pavadinimas pasikeitė: Dick Clark Productions pernai buvo pervadintas į MRC Live & Alternative.

Dėl Taigi jūs manote, kad galite šokti 17 sezonas „Fox“ žadėjo naujų posūkių ir naujų staigmenų 2020 m., o 2022 m. – visiškai naujų posūkių ir posūkių. Aš tik tikiuosi monstras nedalyvauja .

Savo pranešime „Fox“ labai mažai kalbėjo apie naująjį sezoną, nors peržiūrėjo formatą, kuris skamba panašiai kaip SYTYCD:

Artėjantį sezoną dalyvaus aukštos kvalifikacijos šokėjai nuo 18 iki 30 metų, kurie demonstruos savo talentus įvairiuose šokių stiliuose, įskaitant šiuolaikinį, stepą, hip-hopą, pobūvių salę, animaciją, breigą ir kt. Tie, kurie bus atrinkti pereiti į SYTYCD studiją, dirbs su visame pasaulyje žinomais choreografais ir kiekvieną savaitę varžysis įvairiuose stiliuose su visiškai naujais posūkiais ir konkurse.

Ši istorija buvo atnaujinta įtraukiant Nigelo Lythgoe tviterį apie jo pasitraukimą iš vertinimo komisijos.