Tomas Colicchio geria vyną ir bando įveikti geriausio šefo iššūkius, ką darytų Tomas?

Tomas Colicchio geria vyną ir bando įveikti geriausio šefo iššūkius, ką darytų Tomas?

Geriausia dalis Geriausias šefas: „All Stars LA“. kol kas ne per televiziją, o „Bravo“ svetainėje: vadinasi Ką Tomas darytų? , o vyriausiasis teisėjas Tomas Colicchio geria vyną ir gamina maistą, naudodamas grubius vieno iš šou iššūkių suvaržymus.

Po pirmojo epizodo, kuriame visų žvaigždžių šefai paprašė gaminti maistą ant malkų paplūdimyje, Tomas studijoje naudoja malkinę ugnį, kad sukurtų ant grotelių keptas austres su sudėtiniu sviestu – patiekalą, kurį jis pasakoja gaminantis savo lauže. vieta, kaip tai daroma, kai yra ir židinys, ir austrės. Studijos virtuvėje Nilou Motamed pila taures vyno ir pakelia vėduoklę Tomui prie veido, imituodamas vėją, su kuriuo virėjams teko susidurti paplūdimyje.

Nesvarbu, ar radote Geriausias šefas: „All Stars LA“. būti tokia pat slegianti kaip aš , arba jei jums patinka matyti realybės šou teisėjus, sprendžiančius tuos pačius iššūkius kaip ir konkurso dalyviai, arba tiesiog vertinate greitą maisto gaminimo demonstravimą, ši žiniatinklio serialas yra absoliutus malonumas – kupinas visokio linksmumo ir žaismingumo. maisto gaminimas to trūko tikroje laidoje. (Kodėl šou taip siekiama neleisti savo varžovams tiesiog gaminti? )Tomas pirmasis pripažįsta, kad ne jis bando tą patį iššūkį, kurį virėjai darė per epizodą. Nesiruošiu apsimetinėti, kad mane spaudžia ta pati prievarta kaip virėjus, neturiu laikrodžio, prieš kurį esu priešais – visi mano ingredientai jau yra čia, aš nesiruošiu lakstyti po sandėliuką. , sako jis pirmoje serijoje.

Nilou, buvęs redaktorius Maistas ir vynas PSO buvo pakeistas Gail Simmons per „Top Chef Kentucky“. , yra su Tomu virtuvėje, geria vyną, klausinėja jam, kartais padeda, o kartais tiesiog juokauja ir juokauja.

Nilou Motamedas, Kentukio vyriausiasis šefas, teisėjas ir laidos „Ką Tomas darytų“ bendras vedėjas

Nilou Motamedas, Kentukio vyriausiasis šefas, teisėjas ir laidos „Ką darytų Tomas“ bendras vedėjas (Bravo nuotrauka)

Netgi redaguojant smagu, pabarstyti grafikos ir garso efektais, arba akimirką, kai fotoaparatas slenka pro įgulą, kad parodytų mums sanitarą, sėdintį prie krosnių ir žiūrintį į savo telefoną.

Interneto serijos dalis yra maisto gaminimo pamoka, o dalis – vyno gėrimo pasibuvimas. Epizodai trunka tik penkias ar šešias minutes. Nuvilia tai, kad nors keturios serijos Geriausias šefas: „All Stars LA“. Šiąnakt pasirodė eteryje, iki šiol buvo išleisti tik du atskiro epizodo epizodai: vienas, kuriame Tomas bando pirmą kartą kūrenti malkomis, ir kitas šio vakaro ūkininko rinkos iššūkis:

Įdomu, kodėl Ką Tomas darytų? epizodo premjera prieš seriją Aukščiausias šefas kuriuo grindžiamas iššūkis, nors internetinis serialas neturi tikrų epizodo spoilerių.

Taip pat įdomu, kodėl jis praleido du epizodus; Norėčiau pamatyti, kaip Tomas bando atlikti keptų ryžių greito ugnies iššūkį iš trečios serijos.

Tomas pasakojo „The Hollywood Reporter“. kad jis jau kurį laiką siūlo šią seriją kaip koncepciją:

Pastaruosius porą metų rengiau šou. Galiausiai jie pasakė, kad tai buvo tinkamas sezonas. Man nuolat kyla klausimas: „Ką būtum daręs? Kaip būtumėte [kreipęsi į a Aukščiausias šefas iššūkis], jei dalyvautum?'

Kai man buvo 26 metai, seriale būčiau gerai pasirodęs. Jei turėčiau tai padaryti rytoj? Ne. Bet žmonės manęs nuolat apie tai klausia. Stengiuosi niekada nedaryti to, kai virėjui sakau: „Na, aš būčiau padaręs X, Y ir Z“. Nes nevertinu jų pagal tai, ką būčiau daręs; Aš vertinu juos pagal tai, ką jie padarė. Stengiuosi neatsidurti šioje vietoje.

Bet aš galvoju sau: „Ką aš padaryčiau iššūkyje?“ Taigi norėjau tai padaryti kaip šou, bet norėjau, kad būtų smagu ir noriu, kad jis sulaužytų sieną. Mes matome kameras, bendraujame su kameromis.

[16 sezono teisėjas Nilou Motamedas] yra su manimi, o tai yra puiku, ir tai tiesiog nuostaba. Kilo diskusijos, ar turėčiau ką nors tai padaryti per virėjams skirtą laiką, ir aš sakiau: Ne. Baik tai dabar .’ Kartais virėjai turėjo aštuonias valandas ką nors padaryti! Ar norite aštuonias valandas dirbti laidoje? Aš taip nemanau!

Iš karto sakau: ne, aš to nedarau per tam skirtą laiką. Ne, aš negaminu maisto paplūdimyje. Aš studijoje. Aš visa tai gaunu. Išsiaiškinkime tai iš karto, nes žinau, kad to gausiu daug. Tai smagus kūrinys. Tai puiku, nes kai kurių dalykų, kuriuos darau laidoje, niekada negaminčiau.

Džiaugiuosi, kad jis pagaliau buvo sukurtas ir tikiuosi, kad jis tęsis su daugiau epizodų ir galbūt kaip išplėstinė versija. Žiūrėčiau visą pusvalandį, galbūt kai Tomas ruošiasi įveikti praėjusio sezono iššūkius.

Su visu gudrumu Aukščiausias šefas Išnykus konkurencijai ir dramoms, smagu tiesiog stebėti, kaip talentingas virėjas ir gurmanas virtuvėje gamina maistą ir mėgaujasi.