Žiurkė virtuvėje: ar kas nors gali iškviesti naikintoją šiai laidai?

Žiurkė virtuvėje: ar kas nors gali iškviesti naikintoją šiai laidai?

Kurmis beveik 14 metų buvo išjungtas iš Amerikos televizijos, tačiau jos formatas pastaruoju metu įgavo naują gyvenimą, ir ne tikArtėjantis „Netflix“ atgimimas.

ABC Hustleris panaudojo jį viktorinoje , o dabar TBS Žiurkė virtuvėje bando taikytis Kurmis formatu į maisto gaminimo varžybas. myliu Kurmis todėl mane suintrigavo bandymai jį remiksuoti, nors formatą taikant maisto gaminimo konkursui man pasirodė keista kai buvo paskelbta.

Laimei, galite tiesiog eiti į „Netflix“ iržiūrėti pirmąjį sezoną Kurmis ir bus garantuotas labai patenkintas pirmasis sezonas, ir tai būtų daug geresnis jūsų laiko panaudojimas. Jei norite tiesiog žaismingų maisto gaminimo varžybų, tai yrapuikus Greito maisto mėgėjai per „truTV“..Nėra tikros priežasties Žiurkė virtuvėje (TBS, ketvirtadieniais 9 val.) egzistuoti, ir pernelyg dažnai tai tik skausmingas laikrodis.

Tai ne mano žodis, tai teisėjo Ludo Lefebvre'o žodis. Televizijos kritikų asociacijos spaudos konferencijoje sausio mėnesį Ludo sakė, kad virtuvė buvo labai skausminga, ir paaiškino:

Kartais tai būdavo tiesiog didelė netvarka. Buvo sunku suprasti, kas vyksta virtuvėje. Nebuvau įpratęs matyti virtuvės, kurioje tiek daug įvairių maisto produktų, judėjimo, kūrybiškumo. Turiu omenyje, kad vienoje virtuvėje yra daug virėjų ir daug dalykų vyksta. Labai sunku rasti žiurkes.

Tai yra problema. Sunku suprasti, kas vyksta, net – ar ypač – kai redaguojant tiesiogine prasme paryškinamas didinamasis stiklas, išryškinantis tai, kas greičiausiai bus tik raudonoji silkė.

Atsižvelgiant į visas klaidas, kurias daro net puikūs šefai, spaudžiami laikrodžio ir konkurencijos, diversantas tarp kitų konkurso dalyvių gali būti lengvai nepastebėtas.

Tačiau prodiuseriai sukrovė tiek vingių ir kaltinimų, kad visas pratimas tampa beprasmis.

Mane išsekino, kai žmonės įtaria vienas kitą per kelias minutes nuo pirmos serijos peržiūros, ypač kai jų įtarimai neturėjo nieko bendra su tikruoju gaminimu. (Neabejoju, kad visų šių kaltinimų prodiuseriai paprašė interviu metu, todėl nemanau, kad tai yra konkurso dalyvių kaltė.)

Blogiausiu atveju tie kaltinimai yra įžeidžiantys, kai jie grindžiami ne kieno nors gaminimu, o asmenybe ar kultūra, pavyzdžiui, kai pirmojo epizodo dalyvis Khoi siūlo pasiskolinti iš savo šeimos receptų ir naudoti žuvies padažą įvairiuose patiekaluose. Tai paskatins jo partnerį Kyle'ą pasakyti, ar tai šiukšlės... ir vėliau pasakyti, kad jis tikrai įtarus dėl žuvies padažo. (Savo nuopelnais Ludo sako Khoi, kad aš tikrai gerbiu tokį ingrediento naudojimą.)

„Žiurkė virtuvėje“ teisėjas Ludo Lefebvre'as (centre) ir laidos vedėja Natasha Leggero (dešinėje) stebi konkurso dalyvio gaminimą

„Rat in the Kitchen“ teisėjas Ludo Lefebvre'as (centre) ir laidos vedėja Natasha Leggero (dešinėje) stebi konkurso dalyvio gaminimą. (Johno Nowako / TBS nuotrauka)

Kiekviename epizode šeši virėjai įeina į virtuvę, kuri apsimeta esanti dvare, bet skausmingai akivaizdžiai yra rinkinys. Penki iš jų varžosi dėl 50 000 USD banknoto arba to, kas liko iš jo.

Kiekvienas patiekalas gauna dolerį, o nepavykusių patiekalų vertė, pasak vienintelio teisėjo Ludo, perkeliama į žiurkės banką.

Pasibaigus dviems turams, kiekvienas virėjas balsuoja užrašydamas savo vardą ant peilio ir trenkdamas jį į medžio luitą, o tai yra antra smagiausia šou dalis po Natasha Leggero vedėjos.

Jei dauguma komandos narių sėkmingai identifikuoja žiurkę – nematome, kad jos apie tai diskutuotų – komanda padalija tai, kas liko iš jos banko. Jei jie balsuoja neteisingai, žiurkė viena gauna savo banką. Ir bet kuriuo atveju prodiuseriai laimi, nes jiems niekam nereikia mokėti visų 50 000 USD.

Virėjai, kurie yra profesionalų ir namų virėjų derinys, turi galimybę sabotuoti, nes jie visada gamina dviese arba trise, o kartais tenka keisti virtuves.

Poros ir komandinės varžybos dažnai yra mano nemėgstamiausios Aukščiausias šefas iššūkių, nes tai paverčia individualias varžybas komandinėmis vien tam, kad būtų sukurta drama. Ir Žiurkė virtuvėje sukūrė daug galimybių dramai, nors tai yra chaosas.

Pirmuosiuose dviejuose epizoduose, kuriuos žiūrėsiu tik dviejuose, yra trys iššūkiai, kuriuose virėjai keičia virtuves. Jie visi yra vienas šalia kito, maždaug U formos erdvėje Sukapoti virtuvėje, kad galėtų bendrauti apie savo ketinimus. Kartais jie tai daro; kartais jie daro prielaidas.

Aukščiausias šefas turi apsikeitimo iššūkio versiją, kai komanda gamina patiekalą kartu, bet turi dirbti su juo individualiai ir negali bendrauti. Toks formatas leidžia pamatyti kiekvieno asmens indėlį ar painiavą. Žiurkė virtuvėje ne.

Kadangi patiekalai vis labiau sabotuojami, išeina maistas, kuris kartais sulaukia komplimentų, o kartais išspjautas į kibirą. Ir nors neva svarbiausia yra geras maisto gaminimas, todėl komanda uždirbs daugiau pinigų, tai nekreipiama dėmesio.

Tai nėra maisto gaminimo konkursas, kuriame išryškinami puikūs šefai. Tačiau tai taip pat nėra žaidimas, kurį būtų lengva ar smagu sekti dėl chaoso.

Taip pat Craigas Fergusonas buvo geriausia dalis Hustleris , Natasha Leggero yra geriausia dalis Žiurkė virtuvėje . Ji ypač puikiai reaguoja į žaidėjus arba į tai, kas vyksta. Darbe jie turi liepti man nuolat užsičiaupti, – sako konkurso dalyvė Džordana, kai redagavimas leidžia manyti, kad ji jau kelias valandas burbėjo savo biografiją. Leggero klausia: ar gerai, jei liepsime tai padaryti?

Nors Kurmis viktorina suteikia žaidėjams paskatą pabandyti nukreipti dėmesį nuo tikrojo kurmio ir galbūt sabotuoti pačius žaidimus, Žiurkė virtuvėje banko struktūra reiškia, kad virėjai, kurie nėra žiurkės, neturi jokios priežasties sabotuoti savęs.

Vis dėlto jie tai daro. Po to, kai ji buvo atskleista, pirmojo epizodo žiurkė savo kolegoms virėjams sako: „Jūs, vaikinai, padarėte klaidų, aš jums tiesiog padėjau“. (Beje, žiurkės buvo tik varžovės, kurioms naktį prieš filmavimą buvo pasakyta, kad jos bus žiurkės, todėl jos neturėjo daug laiko pasiruošti.)

Laidos garbei reikia pasakyti, kad joje pateikiama informacija apie viską, ką tas asmuo padarė, rodoma filmuota medžiaga, ir akivaizdu, kad buvo sabotažas. Čia yra tam tikras potencialas, jis tiesiog prarastas tarp netvarkos ir chaoso.

Žiurkė virtuvėje

Nėra tikros priežasties, kodėl šis pasirodymas egzistuoja, ir pernelyg dažnai Žiurkė virtuvėje yra tik skausmingas laikrodis. C-

Kas man tinka:

  • Natasha Leggero improvizuoti atsakymai
  • Balsavimas su peiliais
  • Rodo mums, ką žiurkė padarė po to

Kas gali būti geriau:

  • Rasti geresnį būdą leisti sabotažui nei paini virtuvės perjungimas
  • Iššūkiai, leidžiantys mums aiškiau sekti, kas vyksta